Skocz do zawartości

Luty 2010 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Jai_Ho nie mam pojęcia czy są one szczelne, bo nigdy na oczy ich nie widziałam, ale raczej muszą być. Chociaż wątpię żeby tak dobrze do skóry przylegały i woda się nie dostała pod papersa. Moze one sa tylko bardziej takie ceratkowe? 🤔 Podskoczę jutro do marketu to zobaczę, bo ja idę na basen w hotelu, a nie do żadnego aquaparku wiec raczej tam nie bedą mieli pampersów 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 30 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aaana

    2035

  • iwiokej

    2637

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Wrocilismy od kolezanki 🙂
Mezus jednak dzis wraca cale szczescie 😜 ale pewnie jutro nie wroci no ale co zrobic 😜
Aaana podczas sexu no coz zalezy od pozycji ale jak sa dni gdzie mnie rwie blizna to i sex jakis dziwny...
Coraz czesciej zastanawiam sie nad plastyka pochwy 🤨
Dodi powodzonka na usg daj znac po 🙂
Przewijak dla Olafka tez super miejsce zwlaszcza na rozmowy smianie sie i siusianie 😉
A u kolezanki dzis tak marudzil i marudzil pod koniec ze mowie idziemy do domku bo na rekach mi spac nie chcial no i ledwo weszlismy usiadlam z nim i nie minela minuta dziecko spi 🙂
chcial do domku hehe 😉
teraz spi w kolysce i ani drgnie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam dylemat robic wlosy czli pasemka grafitowo blond czy posluchac Meza i miec naturalne???
Tyle lat farbowalam a teraz mam juz swoje wloski i z jednej strony mi szkoda ale z drugiej mam juz dosyc tego samego koloru od prawie roku...
Hmmm pomocy 😎 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anitek jeśli mogę to ja bym zaryzykowała z pasemkami bo po pierwsze nadadzą włosom niesfornego wyglądu, po drugie są ładne a po trzecie zawsze będziesz mogła więcej nie farbować i wrócić z powrotem do swojego koloru 😉 😉 😉 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No mała wykąpana już lula 🙂
Anitek, a ja na odwrót się zastanawiam, czy nie przestać farbować i powrócić do naturalnego 😉ale u mnie będzie ciężko i chyba raczej nierelane to jest. Może po lecie spróbuję przyciemnić najpierw jakimś szamponem koloryzującym? hmmm
Ehhh sama nie wiem co zrobiłabym na Twoim miejscu, ale znając siebie, to pewnie zrobiłabym te pasemka 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cruella tez tak mysle wlasnie 🙂
kiedys mialam takie fajne ale przylecialam tutaj i niestety nie moglam znalezc fryzjera ktory umialby sie zaopiekowac moimi wlosami tak zeby po zrobieniu odrostow byly one ladne i wtedy pofarbowalam na braz pozniej znow na czarno itd... i w koncu pozbylam sie farbowanek ale znow nudzi mnie ten braz bo niby ladny ale tak jakos wygladam jak szara myszka 😞
a ostatnio w polskim sklepie zaczepilam babke i spytalam kto jej robil bo miala zrobione tak jak ja kiedys i dala mi nr tel 🙂
ale Maz caly czas mowi ze on nie wyobraza sobie mniej w blomd 😜
tyle ze to nie blond tylko grafit i blond pasemka 🙂
Mona ja tez chcialam naturalne po 10latach farbowania i teraz mam a juz cos chce kombinowac 😉
prawda jest taka ze juz mam siwe wlosy i tak niedlugo cos bede musiala zrobic 😉
hehe ale sobie teraz tlumacze 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i w sumie z pasemek chyba najlatwiej zejsc do swojego koloru bo jednak jak sie pofarbuje cale to juz lipa...pozniej ten odrost tragedia zwlaszcza ciemne farby a tak to przy pasemkach nie byloby to takie zle...
kusi mnie 😉
ale kurcze nie wiem co Maz powie hehe 😉
moglabym zrobic niespodzianke ale nie mam z kim Malego zostawic a nie chce go ciagnac do fryzjera bo wiadomo farby smrodzik itd...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mona124 napisał(a):
Ale mnie wku.... jakis debil za ścianą, wiercić zaczął przed 21 i rozbudził mi małą ch... jeden 😠 😠 😠

Wspolczuje 😞
Tutaj na szczescie nie ma remontow 🙂 zreszta te mieszkania pod wynajem sa a tu jest przepis ze nawet gwozdzia wbic nie mozna w sciane jak nie wlasnosciowe mieszkanie wiec spokoj jest 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy Malemu zeby nie ida bo pomacalam mu dziasla i w miejscu jedynek dolnych takie twarde mocno a nie mial tak bo macalam juz nie raz...
wiecie ktore zeby ida pierwsze? dolne czy gorne? bo nie wiem nawet 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej wieczornie 🙂
kurcze nie potrafie malego wykapac na brzuszku, on sie tak wierci i chce chlapac, ze mi dzisiaj dwa razy wpadl buzia do wody, ale nie plakal, nie krzyczal, tylko sie zdziwil, no i sie napil tej wody troche, zaciagnal tez chyba nosem, bo idealnie mu sie oczyscil 😲 😉
A z rzeczy pozytywnych wlasnie nieoczekiwanie dostalam z tutejszej skarbowki calkiem fajna kase... tzw. ,,na mleko" dla Victora!!! o nic nie skladalam papierow, nawet nie wiedzialam, ze takie cos jest 🙂) T. tez nie pamietal 🙂) i bede dostawala( tzn.on 😉 )co kwartal az do jego 18-stki 🙂))) a ze karmie cycem, jakby nie bylo, to urzad w ciagu roku kupi mi nowe cycki wraz z biletem do Polski 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Anitek ja myslę, że chyba nie wytrzymasz i zafarbujesz 😉 A mężowi napewno będzie się podobać 🙂
Sąsiad chyba zajarzył, bo przestał wiercić, ale najpierw musiałam z obcasa w ścianę walić tak sie wku... 😜 Normalnie chorzy ludzie, cały dzień spokój, a o 21 zaczynają wiercenie 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JaiHo rozwalilas mnie tym textem teraz 😜
Ech fajnie Ci hehe 😉
Tutaj jest tylko 150e miesiecznie do 18stego roku zycia i tez dostalam formularz odrazu jak sie Olaf urodzil 🙂
co do kapieli na brzuszku to Olaf tez kopie i sie rzuca ale dajemy rade bo wanienka na styk 😜
a wlasnie gdzies czytalam ze dzieci jak sie zanurza ale teraz nie pamietam czy do 3miesiecy czy do pol roku pod wode to nic im sie nie stanie bo jeszcze z bycia w brzuszku to wszystko funkcjonuje ze dalyby rade pod woda...
Kiedys nawet ogladalam jak niemowle plywalo pod woda 🤨
ja bym sie bala...
dziwne to 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mona no meczy mnie meczy zeby pofarbowac 😉
a pozniej bede plakac jak ostatnio po obcinaniu 😉
tyle ze to polski fryzjer wiec jest szansa 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
anitek85 napisał(a):
Nie wiem czy Malemu zeby nie ida bo pomacalam mu dziasla i w miejscu jedynek dolnych takie twarde mocno a nie mial tak bo macalam juz nie raz...
wiecie ktore zeby ida pierwsze? dolne czy gorne? bo nie wiem nawet 🤨

Właśnie wczoraj też miałam takie wrażenie, że małej zeby idą jak dotykałam górnych dziąseł, z tym że ja nie mam porównania, bo wczoraj pierwszy raz sprawdzałam i też sie zastanawiałam, które zęby wychodzą pierwsze, ale chyba górne 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jai ho kurde żeby u nas takie zaplecze socjalne było, super pozazdrościć.
Co do kąpieli,niech się wierci tyle że trzymaj go pod brodę, po to aby właśnie wody się nie napił hihihi. Nie przejmuj się moja zaliczyła wodę z oilatum na lepszą kupę hihihi.

Anitek pasemka wygodne po za tym będziesz nierównomiernie nakładać to odrost się zgubi, wiem bo sama od lat tak robię właśnie po to by siwych nie było widać a po za tym przy pełnej farbie odrost masz za tydzień a przy pasemkach nawet co 2-3 miesiące można robić
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jai_Ho zazdroszczę Ci, też chcę nowe cyce 😜
Ja dzisiaj tez spróbowałam położyć małą na brzuszku, ale nie podobało jej się, moze pamieta, że jak była malutka to niechcący zanurzyłam jej w ten sposób buźkę ☺️ a ja nic nie widziałam, że za nisko trzymam buźkę 🤢 ale wpadła w panikę, a ja razem z nią wyłam, tak się wystraszyłam, ze później juz jej nie odwracałam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JaiHo ja tez pierwsze proby z Mezem zeby w razie czego lapal Malego 😉 a teraz to juz lecimy z kapiela jak dziki 😉
Cruella tez tak wlasnie mysle ze z pasemkami nie bedzie az tyle roboty bo jak mialam farbe no to co miesiac musialam nakladac...
JaiHo frajde to ja moge miec gorzej jak bede wyglada jak pol d...y za krzaka...
Cruella masz Adrianka juz 😜 pamietasz ktore zeby ida pierwsze?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...