Skocz do zawartości

Luty 2010 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

Jai Ho potrzymaj go za klatkę piersiową, tzn niech Ci na dłoni leży tak abyś otwarta dłonią trzymała go pod klatkę, kciukiem i nadgarstkiem utrzymuj brodę, wkleję za chwilę jeszcze raz zdjęcie, może mam zbliżenie na dłoń.

Anitek kurcze nie pamiętam ale chyba poszły mu pierwsze jedynki ale na dole , ale na pewno był troszkę starszy. Z tym że może zacząć się już ślinić bo to czasem trwa miesiącami, a i twarde dziąsełka też długo mogą być twarde, powinny sprawiać wrażenie opuchniętych
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 30 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aaana

    2035

  • iwiokej

    2637

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Cruella no macam macam te dziasla ale czy wygladaja inaczej hmmm nie wiem bo nie ogladalam ich predzej ☺️ a wlasnie zobaczylam ze Pinacolady Styczniowki Dzidzia juz ma 2zabki a ma 4miesiace skonczone 😲
w poniedzialek mamy wizyte i lekarka ostatnio ogladala dziasla wiec zapytam tym razem czy cos widzi 😉
a tak wogole dzis waze Malego i pokazalo rowne 8kg a wczoraj 8,3kg 🤨 waga w tym samym miejscu jest nie ruszam nawet...
no ale dzis moze mniej wypil albo juz sama nie wiem...czekam do poniedzialku 😜

Mona tez sobie tak tlumacze ze zawsze moge przyciemnic...
a wiecie do jakiego czasu moga zaczac wylatywac wlosy po porodzie?
bo ja tak czasem mysle ze mi nie wylatuja bo nie farbuje i sa mocniejsze ale pewnie to tylko sie tak oszukuje 😉
podobno to nieuniknione jest?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mona moje nadzieje ze psitka dojdzie do ładu rozwial ginek na ostatniej wizycie...
Powiedzial wprost "Pani Anito to co sie mialo zejsc to juz sie zeszlo niestety tak to juz bedzie. urodzila pani..." no i po tym niestety juz nie mam złudzen...
mam do Was intymne pytanko kto chce niech odpowiada 😜
ja podczas kapieli w wannie to doslownie woda wplywa w psitke doslownie...albo jak zmieniam pozycje jak leze to slysze jak powietrze z niej uchodzi 🤔 🥴
nie wiem czy to norma...chyba ze kleszcze i proznociag wlasnie tak mi psitke zalatwily...
tez tak macie?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie rozmawialam z kolezanka i jej corcia ma 2tyg i zlapala rotawirusa jest w szpitalu 😞
ja sie w poniedzialek zapytam lekarki czy jest mozliwosc kupienia szczepionki w IRL jak jest to ok jak nie to w PL kupie w czerwcu...
biedna Mala 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anitek nie wiem czy rota nie powinno się pierwszej dawki podać do 12 tygodnie, ale nie ejstem pewna więc może dopytaj.

Co do rozmiarów psitki u mnie nic nie wypada ani nie wpada ale jest inaczej podczas kochania się. Jest fajnie, jest przyjemnie ale inaczej. Ale może to też działanie psychiki bo chyba jeszcze jakieś emocje poporodowe są.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej 🙂
Kuknęłam tu na chwilkę,przeczytałam 3 strony i uśmiałam się 😁 😁 😁 Widzę,że niektóre z was chcą wymieniać swoje kobiece atrybuty 😁 😁 😁

Ja nie odważyłam się kąpać Fifiego pleckami do góry,ale za to w klasycznej pozycji mogę sobie popatrzeć jak pięknie się uśmiecha w trakcie pluskania.I zawsze puka sobie rączką w wanienkę 😁
Co do pasemek to ja również polecam-odrosty naprawdę nie rzucają się tak szybko w oczy jak przy całości 🙂

A jeśli chodzi o ząbki to nie ma reguły które pierwsze się pojawią-choć podobno lepiej aby pierwsze były na dole,bo to gwarantuje ładniejszy układ zębów w przyszłości.I im później się pojawią tym lepiej,bo będą trwalsze-najpierw te mleczne a potem stałe 🙃 Ale nie chcę się mądrzyć-to wiem z zasłyszenia 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

znalazłam jeszcze jedno ze zbliżeniem, mam nadzieję że pomogę

[URL=http://fotoo.pl/][IMG]http://fotoo.pl/zdjecia/files/2010-05/eced1313.jpg[/IMG][/URL]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jai_Ho napisał(a):
Dodi Julka juz Ci wyrosla z 3? 🤔 🙂

a moje dziecko wlasnie sie zdziwilo i bylo zawiedzione, ze cyc i raczka jednoczesnie nie mieszcza sie w buzi, 🙃, karmienie skonczylo sie na tym, ze znokautowal mi piers boksami, wlozyl raczke w buzie i zasnal 🙂)
Wasze maluchy tez takie wiecznie oslinione sa? On celowo robi ,,dziubek" i puszcza na siebie sline, juz go przyuwazylam 😉


no jeszcze mysle ze ze 2 tygodnie i kupie 4 rki , chociaz w 3 jeszcze sie miesci, zobaczymy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry 🙂
czyżby dzisiaj pierwsza?
za oknem znowu porażka 😞 zimno, pochmurno i pada 😞
wczoraj kupiłam sobie nową butelkę, ale super, Campol LOVI samosterylizującą , ale wygoda, 1,5 min w mikrofali i spokój, polecam jak by ktoś planował jeszcze zakup butelek 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hello 🙂

Wczoraj miałam jeszcze chwilowy kryzys ze zdrowiem ale dziś czuje się super! 🙂
Na 11;30 idę z małą do lekarza porozmawiać o tym przejściu na butlę. Oby tylko przestało lać!

Bób u mnie też pogoda tragiczna ;-(
Dodi super lokal!
aaana napisała:
ooo Cruella! to jak będziesz potrzebowała przewodnika polecam się 😎 i CMonka pewnie też 😜

potwierdzam 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bób idę idę 😉 naprawdę chciałabym mocno karmić jeszcze piersią bo to lubię bardzo, to takie miłe jak Nadia pije z mojego cycolka, szkoda mi z tego rezygnować ale ta dieta mnie wykańcza ;/ Nie wiem jestem jakaś rozbita bo chce i nie chce karmić, chce bo to lubię a nie chcę przez tą dietę..ehh zwariować idzie ;-))
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dzien dobry
Marcelina tez uwielbia przewijak ale jeszcze troche to z niego wyskoczy!! 😜 ona juz taka duza jest 68 cm! 😮 wczoraj spotkalam sie ze znajoma to jej 6 mies syn ma tyle co ona teraz a ma dopiero 3,5 mes!!

jaka mialam wczoraj dziwna sytuacje 🤢 kupowalam bytu w ccc i babka ktora siedziala na jednej kanapie z moja mama ukradla buty i nas o to posadzili!!!!!!!!! sprawdzali torbe mamy, wozek!!!! 🤢 i gdyby nie to ze mialam tam od odebrania buty za zimowe ktore sie rozpadly to bym wyszla!!!!!!! mowie Wam masakra!!!!!!!!!!! bardzo nieprzyjemna sytuacja!!!!!!!!!

jaka mialam noc to masakra!! Marcelina pierwszy raz od ponad miesiaca obudzila sie w nocy na jedzenie!!!!!!! 🤢 bylam w takim szoku ze nie umialam sie ogarnac!!!!!!! pozniej jak juz zasnela to o 4 obudzila mnie niemoc oddychania!!!!!! gardlo mi tak spuchlo ze zaczelam sie dusic!!!!!! do tego moj kochany maz mnie spier.... ze spac nie moze przeze mnie 🥴 eh na niego zawsze moge liczyc!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

zapomnialam wlasnie o pieluchach do plywania musze tez zakupic!!

lece dziewczynki gotowac i sprzatac bo jutro mam gosci z Meksyku 🙃 !! jezu pierwszy raz u mnie w domu bedzie Meksykanin z krwii i kosci w 100%!!!!!!!!! 😜 i mam wyzwanie na "polska" kolacje!! i jak myslicie zurek z jajkiem i kielbaska, bigos i mielone, galareta z nozek wieprzowych bedzie ok? i oczywiscie do tego nasza wodka 🙃 jezu jak ja to wszystko ogarne z Marcelina!!!!!!!!!!! 🤪 🤪 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...