Skocz do zawartości

Luty 2010 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 30 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aaana

    2035

  • iwiokej

    2637

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Cruella oklask będzie za 17min ;-))
wiem wiem należą mi się i będę o nie walczyć. Na początku się bałam ale teraz wiem, że te pieniądze mi się należą.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikoś myślę to ja o nim cały czas, nawet mi się śni codziennie. Do tego mała jest tak do niego podobna ale wiem, że się nie zejdziemy nigdy. Wiem, że byłam dla niego tylko kolejną kochanką i nic dla niego już na pewno nie znaczę. Przykro mi bardzo ale cóż bywa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CMonka nawet jeśli dalej o nim myślisz i nawet gdybyście mieli się zejść to alimenty wywalcz ale sądownie bo co na papierze to na papierze, będą w razie W 🙂
Juz teraz dziękuję za oklaska ( i tak go zaraz ktoś zabierze hihihi)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Poszlam tylko zjesc i wziasc prysznic a tu juz 3 strony 🙂
CMonka to ja czekam w środę heheh na Ciebie :P 🙂
Dodam coś od siebie, alimenty ci sie należą kochana, tak jak piszą dziewczyny, i walcz o nie, a o ojcu Nadinki chyba musisz zapomniec, bo wydaje mi sie ze nawet nie warto myślec o nim ..

Co do pracki ja wracam we wrzesniu około 20 stego, macierzyński mam do 20 lipca chyba wraz z tym fakultatywnym , Julcia pojdzie do żłobka, na szczescie żłobek bardzo blisko , 5 min autem, 20 piechotką od domku i mojej pracy, mojej kolezanki ciocia prowadzi żlobek w domu u siebie jest prywatny, i zajmą sie Julcią ( mam nadzieje ze dobrze )
troche mi smutno ze musze wrócić do pracy, tym bardziej ze moja szefowa to kawał zołzy i juz 3 razy byłam o wlos od złożenia wymówienia, ale jednak trzyma mnie jeszcze umowa na czas nieokreslony , i to ze blisko domu, noi kasa tez nie najniższa krajowa ma szczescie.

Mysle ze bede musiala sie przemęczyc narazie w tej pracy, szkoda ze beznadziejne godziny pracy mam 9-17 ( tu jeszcze ok ) ale od 13-21 to juz troche lipa 😞
ale dopóki Julcia nie podrosnie to bede pracowac, bo jak bym zmienila teraz prace to na pewno najpierw dostane na czas okreslony umowę a jak Julcia sie rozchoruje i ja bede na zwolnieniu np. to mogą na to krzywo patrzec i nie przedłuzyc umowy 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mała spi od 11.20 juz ponad godzinkę, zaraz ją chyba obudze i idziemy na spacer 🙂 a ja jakos nie wyspana jestem dzis, oczy mnie szczypią 😞

dziewczyny karmiące piersią czy pijecie czasem kawę np, słabą rozpuszczalną ??
bo ja piję tylko inke ale mam ochote na normalną rozpuszczlną 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodi to z przedłużeniem umowy to niestety cholerna prawda ale i dyskryminacja na całego.
Tylko że z drugiej strony gdybyśmy miały przyjąć kogoś do pracy a ten ciągle był nieobecny??
Mam przyjaciółkę ona ma bliźniaki 3,5 letie, szuka pracy i chciałam jej załatwić u znajomych bo rozkręcali firmę i pwoiem że na szczęście nic z tego nie wyszło, bo te dzieci chodzą do przedszkola i są ciągle chore a ten znajomy mógłby mieć pretensje do mnie kogo poleciłam skoro i tak przez cały czas by była na opiece. Kurcze to takie smutne...


A z innej beczki przyszły mi właśnie buciki i sukieneczka dla Amelii o matko jakie piękne.
Przyszedł też pałąk do wózka, na razie założyłam na kołyskę jak Ameliuszek wstanie to zobaczymy czy się jej spodoba 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wiecie co chyba sie przefarbuję na brąz spowrotem, juz mam dosc odrostów i zniszczonych włosów od rozjaśniacza 😞 Mój M. chyba mnie zabije jak to zrobię, on nie nawidzi mnie w ciemnych wlosach, wkleje Wam fotę 🙂

[URL=http://fotoo.pl/][IMG]http://fotoo.pl/zdjecia/files/2010-05/63524f85.jpg[/IMG][/URL]

[URL=http://fotoo.pl/][IMG]http://fotoo.pl/zdjecia/files/2010-05/ebef689b.jpg[/IMG][/URL]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzien Dobry 🙂
wlasnie wrocilismy od lekarza 🙂
gps Nas tak poprowadzil ze musielismy promem plynac hahaha 😉 bo lekarz moj jest na osobnej wyspie i idzie tam droga dojechac przez most ale jakos od drugiej strony jechalismy i nie bylo czasu sie wracac 😉 wiec Olaf zaliczyl prom 😉
U lekarza wszystko super 🙂
Maly wazy 8120 🙂 no i w koncu przystopowal 🙂 cel osiagniety 🙂
co prawda juz prawie potroil wage co powinno miec miejsce ok roczku ale lekarka mowi ze jest pieknym zdrowym chlopcem i jak juz sie udalo opanowac zarlocznosc no to jest cud miod 🙂
Z tym naczyniakiem no coz wysyla list do szpitala w Dublinie i oni sie z Nami skontaktuja i zobaczymy co to bedzie dalej 😞
Nikos jak Mama???
Dodinko co do kawki to mozna sie napic ale pamietam jak mojej siorze mowil lekarz ze jak ona sie napije kawki to kofeina przechodzi do mleka i dziecko tez moze byc bardziej pobudzone.
No ale nic zlego sie nie dzieje oczywiscie wiec mysle ze raz na jakis czas mozesz sie napic 🙂
Ja musze nakarmic glodomorka 🙂
wczoraj padl o 20stej bez jedzenia taki zmeczony hehe i wstal dopiero o 4tej...a pozniej o 7-30 musialam go budzic bo do lekarza jechalismy.Pogoda srednia i winda popsuta wiec nie bede sie narazie targac z wozkiem.
CandyMonka jak sie czujesz?

Nakarmie Olafka i zajrze do Was 🙂
Dziekujemy za komplementy 🙂 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok ja jednak postanowiłam wyjść ;-))) przejadę się z małą do Carefura bo tylko tam jest kukurydza mrożona niekonserwowana ;-))) tylko muszę pamiętać by bilet szybciej kupić a nie ostatnio musiałam wózek sam w autobusie zostawiać i do kierowcy biec bo zapomniałam głupia ;-)

Dodi ja piłam kawę rozpuszczalną Nescafe z jednej łyżeczki i nawet wlałam tam kilka kropel śmietanki do kawy i małej nic nie było ;-)) zrobiłam już tak dwa razy i zero reakcji z jej strony. Natomiast ja miałam telepkę po niej bo na kofeinę jestem uczulona ehh ;-)

Co do alimentów to właśnie zadz do adwokata i umówiłam się na poradę prawną ;-)))
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wzieło mnie na porównania 🙂
zobaczcie Julka w 1 dniu zycia i teraz , jaka róznica hihihihi 🙂 ale byla mała , Wy tez tak sobie ogkadacie czasem fotki i sie dziwicie ??

[URL=http://fotoo.pl/][IMG]http://fotoo.pl/zdjecia/files/2010-05/77e28871.jpg[/IMG][/URL]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodi ja polecam Ci kawę Ricore, ona jest dla mam karmiących, ja ją piłam jak karmiłam a moja Amelia też wrażliwa na wszystko a po kawie jej nic nie było.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurde ja zawsze godzinę post piszę i mijam Wasze ;-))

Dodi ooo jaaa piernicze ale Bosko wyglądasz w brązie!!!! Ty masz tez ciemne oczka co nie? Ślicznie CI naprawdę!!!

Anitek no to miał rejsik Olafik ;-)) heh 8120 ładnie waży 🙂 🙂
CandyMonka jak sie czujesz?
jeśli chodzi o jelita..bez zmian tyle, że nie mam gorączki. Dzisiaj byłam na badaniu krwi. Jutro wyniki. Dzięki za troskę 😘 😘 😘
Cruella chciałam dać Ci oklask i ktoś mnie uprzedził hehe na szczęście na plus ;-))

ok spadam po te zakupy, mała jeszcze śpi więc może uda mi się umalować ;-)))
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dziekuje za komplementy 🙂 szkida ze mój M. nie mysli tak samo 🙂

mała sie budzi, i pierdzi do tego, ide ją przewinac i uciekamy na spacer, kupie sobie tą kawkę nescafe i musze zapakowac siostrze prezent na 18 stake i bratu na komunie a nie mam w co wiec do dzieła 🙂 idę od Was , do spisanka potem 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodi u nas Andrzej ma brązowe a ja niebieskie a Amelia ciemny grafit.

Anitek dobrze że wszystko się wyjaśniło z wagą, no widzisz jednak nie słuchaj głupich ciotek hihihi.

Nikoś i jak mama się czuje po wybudzeniu??

Moja teściowa miała dziś usuwanego jakiegoś pieprzyka czy coś tam, dzwoniłam do niej i czuje się dobrze. chyba wzięli do badania to trzeba na wynik czekać.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...