Skocz do zawartości

UPŁAWY | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
OD wczoraj pojawily mi sie nie wielkie uplawy nie biale ale bardziej zoltawe i napewno powiem o tymlekarzowi ale sie tez martwie... czy to jest cos groznego przede wszystkim dla dziecka... kolezanka mowila ze mimo ze nie powinno sie miec takiego koloru ona miala calaciaze tak i niec nie bylo ...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Paula8966 oczywiście powiedz o tym lekarzowi ale zwiększone upławy w ciąży to narmalna sprawa.
Ja tez martwiłam się, bo chwilami "leciało" ze mnie tak,że byłam w szoku ale wg lekarza jest wszystko ok. Upławy sa albo bezbarwne albo lekko białe i bez lub o łagodnym zapachu ( te " dobre upławy). Jeśli pojawia się innne plamienia, leć do lekarza.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesiące później...
  • Mamusia
Hm... myślę, że o wszelkich wydzielinach, nawet tych "znajomych" tak na wszelki wypadek powinno się mówić lekarzowi.

Choć nie mam problemów z upławami, to napiszę, że mi tak w razie czego lekarz przepisał Nystatynę (dopochwową) - gdyby się cokolwiek działo. No i poza zaaplikowaniem to oczywiście szybka wizyta u niego. 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hanna
ja tez to mialam, uzywalam w czasie ciazy jest to bezpieczne i szybko zwalcza infekcje w pochwie, mialam z tym dluzej klopoty wiec gin przepisala mi natamacyne to bralam dlugo chyba przez dwa tygodnie rano i wieczorem ale pomagalo 🙂 praktycznie pod koniec ciazy to juz ciagle mialam z tym problem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
U mnie wystąpiły upławy na samym początku ciąży,i otrzymałam wtedy Clotrimazol w globulkach na 6 dni,po 6 dniach wszystko ustąpiło i do dzisiaj uffff całe szczęście mam spokój.Płynu do higieny intymnej używam Lactacyd,wydaje mi się że jest najlepszy,ale to tylko moja opinia.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mialam clotrimazolum 100mg przez 6nocy. ale w zasadzie nie mialam zadnej infekcji tylko nadmiar flory bakteryjne ktora w efekcie pewnie doprowadzilaby do infekcji ale wszytsko jest w porzadku 🙂 Dzidzia rosnie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...