Skocz do zawartości

ŁOŻYSKO NA ŚCIANIE PRZEDNIEJ,A RUCHY DZIECKA!!! | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
DZIEWCZYNKI JESTEM W 23 TYGODNIU CIĄŻY,A SŁABO I SPORADYCZNIE ODCZUWAM RUCHY DZIDZI,TYLKO KILKA(3-4)RAZY DZIENNIE(SZCZEGÓLNIE JAK LEŻĘ NA PLECACH) CZUJĘ JAK MI SIĘ " 😜RZESUNIE" 😜OD SKÓRĄ I TO CZĘŚCIEJ JAK PRZYŁOŻĘ RĘKĘ,DODAM,ŻE JAK BYŁAM NA USG,TO WYSZŁO,ŻE MAM ŁOŻYSKO NA ŚCIANIE PRZEDNIEJ(NIE MYLIĆ Z PRZODUJĄCYM)CZY TO MOŻE MIEĆ COŚ WSPÓLNEGO,ŻE SŁABIEJ CZUJĘ MOJĄ KRUSZYNKĘ,CZY KTÓRAŚ Z WAS MA PODOBNY PROBLEM?DZIĘKUJĘ I POZDRAWIAM
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tak samo jak ty mam lozysko na przedniej scinie, ale to jedynie przeszkadzalo w usg 4d, zeby zobaczyc buzke!!!
RUchy odczuwam normalnie a jestm w 22 tyg!!!
Mysle ze poprostu moze musisz p[oczekac na bardziej wyrazniejsze!!!

pozdrawiam i nie martw sie!!1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
anulka lozysko z tego co wiem to masz dobrze.niemartw sie ruchami dzidzi mialam tak samo i mam tak samo moj maluszek nie jest taki ruchliwy jak inne maluszki przynajmniej tak jak pisza inne mamy.a wszystko jest wporzadku wiec niemartw sie wiem chcialabys zeby dzidzia kopala bo to super uczucie ale kazda dzidzia jest inna 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja równiez mam łozysko na scianie przedniej. Pierwsze ruchy poczyłam dopiero pod koniec 21 tc i tez były delikatne, na poczatku czułam takie pukanie w dole brzucha jak lezałam na plecach. Dziś mały kopie jak szalony. Myślę, że trzeba poczekać 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja tez miałam na ścianie przedniej-prawidłowo 🙂to też zależy od temperamentu dzidziusia.moja córa wierzgała jak szalona...w sumie to miał byc piłkarz hehe i do teraz jej to zostało.nie usiedzi na miejscu.no i zajęcia na dłużej nie może sobie zajecia na dłużej znaleźć.nawet myślałam że ma adhd:}ale nie...synek kopał już mniej noi nie tak boleśnie jak córka 🙂po urodzeniu był aniołkiem ...no tak do roku 🙂bo zaczynaja mu różki rosnąc ale to za sprawa siostrzyczki 🙂nie martw się ...jest ok
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja w pierwszej ciąży miałam łożysko na ścianie przedniej bez ryzyka przodowania i pierwsze ruchy synka poczułam dopiero w 22tc. Teraz mam łożysko na ścianie tylnej i ruchy drugiego synka poczułam już pod koniec 17tc. i to już były nie takie bulgotania tylko troszkę mocniejsze ruchy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hmm,to ja pewnie tez mam na ścianie przedniej bo właśnie czuje takie jakby wypychanie od środka. Maluch robi się aktywny jak zjem coś ciepłego to czyje jak się wierci ale tez dość rzadko. Już za kilka tygodni dowiem się jak jest i chyba jednak poznamy płeć 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam też łożysko na ścianie przedniej,pierwsze ruchy poczułam w 18 tygodniu a tak mniej więcej od 25tc Mały mnie już mocno kopał po pęcherzu i wypychał się,ruchy czułam mocno i tera zw 30tc nadat tak jest.Nieraz bardzo boleśnie mnie kopnie:laugh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja doczytałam się ostatnio, że także mam łożysko na przedniej ścianie, a nawet o tym nie wiedziałam! 🙂 a co do ruchów to czułam już w 18 tc. a teraz mała kręci się i wierci jak należy czasem chyba aż za dużo hehe 🙂 jak piszą dziewczyny ruchy u każdej kobiety mogą być rożne i różnie w zależności od masy ciała itd. więc nie ma co się martwić! 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
przypuszczam ze tak. co prawda nie mam porównania bo to moja pierwsza dzidzia ale ja sie na to przygotowałam. W dodatku nawet jak lekarz robi mi usg to bardzo słabo widać. do 12tc robił mi dopochwowo gdzie większość pacjentek ma robione juz normalnie przez brzuszek. dlatego właśnie nastawiłam się, że zanim mały "przekopie" to łożysko to sporo minie zanim go poczuje....


http://www.suwaczek.pl/cache/f2942d5eaa.png?html
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

paula8966 napisał:
czytajac Wasze posty kochane wywnioskowalam ze jesli ma sie lozysko na przedniej scianie (tez tak mam) ruchy czuje sie później? badź słabiej?

Widocznie nie ma normy,bo ja czuję ruchy od 18 tygodnia a Mały jest bardzo ruchliwy i nie czułam słabo ruchów-wręcz przeciwnie,nieraz zaboli tak mój synek mocno kopie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Shine napisał:

Widocznie nie ma normy,bo ja czuję ruchy od 18 tygodnia a Mały jest bardzo ruchliwy i nie czułam słabo ruchów-wręcz przeciwnie,nieraz zaboli tak mój synek mocno kopie 🙂


Pocieszylas mnie kochana... ja nie moge sie doczekac juz tego ze poczuje moje malenstwo... a myslalam ze przez to lozysko jestem skazana na dluzsze wyczekiwanie ;p pozdrawiam 😘 caluski
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja to kochane poprostu chyba za bardzo przezywam... bo na przyklad zawzse spalam na brzuchu i dzis w nocy spalam krotko ale spalam na brzuszku i mialam wyrzuty sumienia ze to moglo zaszkodzidz malenstwu... a ruchow wyczekuje poczekam z miesiac moze poczuje pozdrawiam caluski 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paula na pewno to,że spałaś na brzuszku nie zaszkodziło dzidzi-ja też na początku tak spałam,zupełnie nieświadomie,bo też uwielbiam tak spać i w nocy się odwracałam.
Tylko w miarę jak brzuszek rośnie to powinnaś na boku,bo już będzie uciskać.Maleństwo jest dobrze chronione 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja tez mam lozysko na scianie przedniej i ruchy mojej coreczki sa bardzo delikatne, kilka razy na dzien. Tez caly czas jestem przestraszona , ze cos jest nie tak i caly czas nasluchuje mojej kruszynki. Chyba wszystkie jestesmy przewrazliwione. Taka juz nasza natura.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...