Skocz do zawartości

Witajcie Listopadówki 2011 | Forum o ciąży


coriana

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
lala89 napisał(a):
cherry a jaki fotel do karmienia kupiłaś?


Wiesz co ja byłam ograniczona finansowo - zależało mi aby kupić najtańszy.
wytycznymi dla mnie były:

- siedzisko które pozwoli bez trudności wstać z dzieckiem na rękach (w sensie wysokości i stabilności - nie chciałam by był za niski i żeby był bujany ponieważ bałam się że będzie mi uciekał spod 4 liter przy siadaniu z dzieckiem na rękach)
- podparcie pod ramię (zawsze mogę też karmić na leżąco w sypialni bądź salonie )
- stabilność

Oglądając i siadając na wielu zdecydowałam się na najprostszy fotel z Ikei:

http://www.ikea.com/pl/pl/catalog/products/60099847/

Także wyszło najtańszy, najprostszy może nie najpiękniejszy ale mniej więcej o taki mi chodziło 🙂 🙂 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 21,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • gosiaq

    1781

  • Cherry

    2655

  • Shelby

    2530

  • madzia_m3

    1652

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Świetnie wyglądają np. takie wielgachne pufy, ale jak wyobraziłam sobie moje wstawanie z Maluchem na rękach - nie da rady... może i źle myślę, ale wiem że muszę byc w wielu sprawach samodzielna a nie po karmieniu wołać męża co chwila aby wziął dziecko na ręce bym np. mogła wstać etc.


AAAAAAAAAA miałąm napisać że doszły do mnie dziś bodziaki z napisem born 2011 i z reniferami.
Do tego zrobiła tetsowe wypicie coca coli light i myślałam że zwriuję jak po godzinie mój poziom cukru wyniósł 83 🤪 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
MAM WIEŚCI OD JADWIGI - RÓŻY

Jest dobrze 🙂 🙂 🙂 Póki co zostają w szpitalu, są po kroplówce. Jagoda odpoczywa - w sumie to zasypia... Biedna miała skurcze, ale lekarze się już z tym uporali. Wiktor jeszcze musi zostać w brzuszku u mamy!!

3majmy za naszą Jagodę kciuki 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cherry napisał(a):
MAM WIEŚCI OD JADWIGI - RÓŻY

Jest dobrze 🙂 🙂 🙂 Póki co zostają w szpitalu, są po kroplówce. Jagoda odpoczywa - w sumie to zasypia... Biedna miała skurcze, ale lekarze się już z tym uporali. Wiktor jeszcze musi zostać w brzuszku u mamy!!

3majmy za naszą Jagodę kciuki 🙂 🙂 🙂

Mocno trzymamy kciuki!!! Dobrze, ze sytuacja opanowana 🙂 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cherry! ja też stawiam na samodzielność, bo po 4-6 tygodniach od narodzin Filipa mąż pojedzie na statek,a nie chcę ciągle tak mamie głowy zawracać 🙂 Chociaż jak ją znam, to i tak będzie przychodzić mi prasować i obiadki gotować. I chwała jej za to!
Zresztą w nocy nikt za nas nie wstanie, no nie? ja przy Maćku sprawdziłam fotel od normalnego tradycyjnego kompletu wypoczynkowego i daliśmy radę. Pod bolące plecy podkładałam sobie taką poduchę, która normalnie leży na wierzchu zaścielonej kanapy 🙂

I gdzie, do cholery, jest moja sukienka?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cherry fajny ten fotel 🙂
Nie zdążyłam napisać Jadwidze-Róży że ja również trzymam za nią kciuki. Super że już dała nam znać co i jak. I najważniejsze, że sytuacja jest już opanowana, niech biedactwo odpoczywa.
Marinel to link do tego sprzedawcy z Inwałdu: http://allegro.pl/listing.php/user?us_id=5027007
Napisz koniecznie jak już coś wybierzesz i zdecydujesz się na kupno 🙂

Ja dziś prałam rzeczy Emilki i prasowałam. Niestety trochę mi jeszcze zostało bo w połowie tak mnie zaczął kręgosłup boleć, że odpuściłam i zostawiłam resztę na jutro.
Aaaa i jeszcze jedna sprawa- ja nie mam Facebooka jedynie NK. Chyba jestem jedyną taką zacofaną mamuśką wśród listopadówek 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja też już padam - piekę drugie ciasto... Tzn. pieczemy bo wiekszość skłądników takich jak mąka zatrzymała mi sie na brzuchu 😁 😁 😁

Gosiaq ja właśnie miałam pisać co z sukienką. Co do fotela to wpadłam na pomysł taki że prześcieradełko z takiego samego materiału jak pościelka przerobie na poszewkę na poduchę pod plecy i będzie jakby częścią kompletu.

Co do lekcji to nie dziękować a czytać 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja tez miałam zacząć dziś prasowanie ciuszków dla małego, ale tak się objadłam, że ledwo się ruszam...a teraz nadal oglądam wózki, bo mój Kochany stwierdził, że nie chce jednak tego turkusowego , co wysyłałam linka , bo akurat ten odcień jest za ciemny i woli już chyba bardziej zielony...więc chyba do ostatniej chwili będę się zastanawiać nad modelem i kolorem 🙂

Zaniu ja tez nie mam facebooka, chociaż tu praktycznie wszyscy moi znajomi mają...ale jakoś nie miałam potrzeby go zakładać...za to też jestem na naszej klasie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cherry fajny ten fotel.. ja chciałabym bujany ale ceny jakieś takie wysokie, a potrzebowałabym go tylko na okres karmienia i usypiania małej

podoba mi sie bardzo ten
http://www.ikea.com/pl/pl/catalog/products/20116721/
ale cena-no masakra
ten też fajny , ale bez podpórki na rączki i mało miejsca na plecy wiec gdyby nam się usnęło mogłoby być niebezpiecznie 🤢
http://www.ikea.com/pl/pl/catalog/products/50039552/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
lala89 napisał(a):
Cherry fajny ten fotel.. ja chciałabym bujany ale ceny jakieś takie wysokie, a potrzebowałabym go tylko na okres karmienia i usypiania małej

podoba mi sie bardzo ten
http://www.ikea.com/pl/pl/catalog/products/20116721/
ale cena-no masakra
ten też fajny , ale bez podpórki na rączki i mało miejsca na plecy wiec gdyby nam się usnęło mogłoby być niebezpiecznie 🤢
http://www.ikea.com/pl/pl/catalog/products/50039552/



Lala ciekawe te fotele 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
madzia_m3 napisał(a):
Ale naskrobałyście. Moc buziaków dla Jadwigi !

Mi jak na złość siada komputer i muszę oddać go do serwisu, ale będę korzystać z drugiego kompa.


Madzia no dobrze, że jesteś bo już zaczęłam się martwić. Dobrze że masz ten drugi komputer 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wisienko! wyslalam zaproszenie na fb, a jak to nie Ty, to bedzie niezly numer, co? a trudno 🙂
A popijam sobie piccolo! tak mnie naszło na szampana 🤢

Madziu! u mnie jak sprzęt siądzie to też nie będzie tragedii, jest jeszcze laptop hihihi bogato i dostatnio 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
gosiaq napisał(a):
Wisienko! wyslalam zaproszenie na fb, a jak to nie Ty, to bedzie niezly niumer, co? a trudno 🙂
A popijam sobie piccolo! tak mnie naszło na szampana 🤢


Ale jaja bo ja jestem na fb ale nic nie ma 😮

Na zdjęciu jakbym spała...


Jejeje jupi doszłoooooooooo 🙂 🙂 🤪 🤪
Ja patrzyłam na Ciebie ale są aż 4 Gosie 😮 😮 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...