Skocz do zawartości

Witajcie Listopadówki 2011 | Forum o ciąży


coriana

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Shelby, jaka szkoda, że męża nie wybrali... ale niech walczy, szuka... na pewno jakoś się ułoży! I Ty w końcu też mogłabyś przestać pracować 🙂
A mnie się zdjęcie Cygnee nie otwiera - zdjęcie niedostępne 😞 muszę sprawdzić na drugim kompie, bo tu niedawno miałam reinstalkę systemu, więc jest trochę "łyso" hihihi
A Gosia734 to powinna się położyć do szpitala moim zdaniem, przynajmniej mama by jej nie męczyła w domu 🙂 No i Krusyna! jaki numer! że tak dziecko może szybko urosnąć hoho! ale pewnie sama bym była w szoku na takie wieści.
Ja wciąż nie spakowana, chociaż ostatnie bóle podbrzusza były takie hmmmm znajome 🙂 takie przepowiadacze - z Maćkiem to miałam 2 tygodnie przed terminem 😮 Czyżby to coś oznaczało? W poniedziałek mam wizytę, więc wymacamy, co tam szyjka na to 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 21,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • gosiaq

    1781

  • Cherry

    2655

  • Shelby

    2530

  • madzia_m3

    1652

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
gosiaq napisał(a):
Melduję się 🙂 🙂 🙂
były zakupy mięsne i odwiedziny w pracy i przy okazji wszystko trzeba załatwić, wziąć aktualne RMUA i takie tam pierdółki, ale już komp odpalony i nadrabiam, co tu się zadziało 🙂

Jak miło, że Wisienka mnie tak pilnuje 😘


No bez takich tu proszę ! Straszyć będzie 😜

Jagoda tez odpisała że juz zadnych skurczy nie ma, ale brzuch zaczyna się stawiać i twardniec. Badania w poniedziałek i wtedy decyzja kiedy wychodzą. Dodała jeszcze że mamy nie głaskać brzuszka ponieważ głaskanie wywołuje skurcze macicy a nawet może wywołać poród ! Tak powiedziały położne w szpitalu!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A ja melduję, że ciasto upieczone. I też piorę i suszę na balkonie bo 24 stopnie. Robię też porządki w pokoju małego bo mają te meble przyjść, a już naprawdę zmęczona jestem.

Ja ostatnio czuję sie brzuchowo lepiej i to zasługa, że się nie przemęczam. Ale dzisiaj dałam sobie już w kość. Jak dobrze, że jutro weekend i mężuś w domku.

Jeszcze napiszę o swoich rozstępach, ja ma ewidentnie tendencje i pojawiło mi się dużo w nowych miejscach, ale tam gdzie stosuję eucerin piersi brzuch nie mam ani jednego. Środek jest rewelacyjny, niestety nie stać mnie na to, żeby sobie pół ciała smarować.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
madzia_m3 napisał(a):
A ja melduję, że ciasto upieczone. I też piorę i suszę na balkonie bo 24 stopnie. Robię też porządki w pokoju małego bo mają te meble przyjść, a już naprawdę zmęczona jestem.

Ja ostatnio czuję sie brzuchowo lepiej i to zasługa, że się nie przemęczam.

Madzia, nie wygłupiaj się z tymi obowiązkami! Dom nie muzeum, jak będzie ciut brudniej, to się nic nie stanie, a na tym etapie to trzeba się więcej oszczędzać 🙂 (i kto to mówi: wczoraj myłam okna)...
A u nas też cieplutko, na cienki rękaw lub na koszulkę 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Gosiaq okna? No ładnie!

Madzia_m3 gdy nie moja słodka przypadłość byłabym w drodze na tego murzynka :P

Mój Tato tak mnie opieprzył za jazde samochodem, że powiedział, że przyjedzie i spuści mi paliwo w nocy ! 😮 😮 😮

Ja już drugie pranie robię (maluszkowe) chyba jeszcze 4 pralki wyjdą. Oczywiście w Tesco kupiłam zestaw 2-óch bluzeczek dziecięcych za całe 7,50 PLN !

Lala kartka piękna - super pomysł !

Shelby jak nie ta oferta pracy to zaraz będzie następna!

Pewnie miałam jeszcze pewnie milion rzeczy napisać ale zapomniałam...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
gosiaq napisał(a):
Cherry! jak to nie głaskać brzuszka?? qrde, ja to się miziam nieustannie 🤪


No dokładnie ja też! Szczególnie że Kacper to pieszczoch i pupala do głaskania wypina! Jak tak giziam i giziam to on jeszcze bardziej wypina! Jak w tym amym czasie chcę główkę pogłaskać to głowę chowa i dalej pupala wypina ! 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Nooo okna okna 🙂 Maciek był w szkole, Tomek na grzybach, to się dziecku nudziło 🙂 Korciło, żeby zdjąć firany samemu, ale drabinę mi gdzieś wynieśli (spryciarze)...
A samochodem popierniczam i mąż lubi jak ja prowadzę 🙂 Jak byłam bardzo ważnym dyrektorem to jeździłam dużo codziennie, a potem swoim już wcale nie jeździłam, więc teraz trzeba się wynurzać, żeby nie wyjść z wprawy 🙂 zresztą pogoda zachęca do wypadów nad morze (te 3 km już nie dojdę haha)...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ach te okna- tez musze umyc, ale nie chce mi sie zbytnio.
Ja tez co troche glaskam brzuch- to jest juz odruch.
Tez sie pochwale, ze na brzuchu nie mam rozstepow. Jedynie na piersiach mi sie zrobily.
Maly wczoraj na KTG spokojny a dzisiaj od rana szaleje.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mdg87 napisał(a):
Ach te okna- tez musze umyc, ale nie chce mi sie zbytnio.
Ja tez co troche glaskam brzuch- to jest juz odruch.
Tez sie pochwale, ze na brzuchu nie mam rozstepow. Jedynie na piersiach mi sie zrobily.
Maly wczoraj na KTG spokojny a dzisiaj od rana szaleje.

hahaha! mały wie, że przy lekarzach trzeba być grzecznym 🙂 ciekawe, jaki będzie jak wyskoczy, co?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
oj, kochana! moja mama do mnie wstawała ... raz, bo miałam zapalenie ucha 🙂 A tak nakarmiła o 24, a potem o 6 rano (z bratem też tak było). Za to mój pierworodny to szatan wcielony, niepotrzebujący snu, lubiący zabawę 2-3 godzinną w nocy,a w dzień spał jedynie na spacerach. A że uparłam się, że będę na te spacery chodzić, żeby dojść do formy sprzed ciąży, to się naspałam ohohoho!
Podobno drugie jest inne... Nie nastawiam się 🙂 tzn. nastawiam się bojowo, ale mąż pociesza, że będzie ładniej spał 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Fotos będzie jak dojdzie.... Blondynka nie doczytała, że wysyłka do 6 dni roboczych z uwagi na dużą liczbę zamówień... Więc najpóźniej wysłali ... wczoraj 🙂 Na razie czekam cierpliwie 🙂 Dobrze, że jest ciepło, bo już bym się wnerwiała, że mam sukienkę, ale ... jej nie mam 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dokładnie byś sie tylko denerwowała!

Mi dziś najprawdopodobniej przyszły te koszule z żyrafami! Awizo było w skrzynce... Po 17 podjadę na pocztę. I chyba jest ten transmiter... bo w aucie nie mam radia na płyty i zamówiłam coś takiego ciekawe co to ... ale pewnie badziew 😁 😁 😁

Mąż dopiero z Żywca wyjechał więc najszybciej będzie o 18.30 także z obiadkiem się nawet nie spieszę 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hejka!

Shelby, trzymam kciuki za męża - jeszcze znajdzie prace odpowiednią dla siebie.
Krusyana aż nie umiem sobie wyobrazić że już tak mało dzieli cie od zobaczeia maluszka 🙂 !
Cherry, piękności ty moje! Kto powiedział, że w ciąży nie można wyglądać sexy?!
Yenefer, zgadzam się z Tobą!, rozstępu nie mam ani jednego.. a smaruję się jak mi się przypomni.. heh wtedy to wale wszystko co mam w łazience na ten brzuś 😁 to jakoś genetycznie musi być uwarunkowane - moja mama nas ma 4, i tez ani jednego rozstępu.

Byłam w drukarni, kartka ładna do tego kupiłam winko które wieczorkiem otworzymy.
Kupiłam dla małej skarpetusie, a w lumpku 3 czapeczki - pochwale sie jak naładuje baterie do aparatu.
Dzis na łobiod 😁 żurek z ziemniaczkami i kiełbaską.

aaha! dziś przysły mi próbki z johnsona.. kiedyś wypełniłam na jakiejs stronce że chce taie otrzymać - płyn, mleczko , krem do twarzy i krem na odparzenia.. taie maleńkie ale zawsze coś!

noo i kuzynka męża - która mieszka obok za płotem urodziła dziś - do szpitala pojechała o 7 rano a po 12.00 już maluszek był na świecie 🙂 wiecej co i jak się dowiem - jest to taka troszke dalsza rodzina wiec relacje tez nie sa jakies superanckie. Może jutro wpadniemy do szpitala z mężem 🙂 a i przy okazji dowiem się co trzeba tam zabrac i jak było bo rodziła w tym szpitalu co ja mam rodzić.
Termin miała na koniec września, a drugi na 20 pazdziernika.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...