Skocz do zawartości

Witajcie Listopadówki 2011 | Forum o ciąży


coriana

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Szczerze to tez nie mam pojecia, ktoras tu pisala,ze byla szczepiona.
Ja sie i tak nie szczepie bo jak mowili lekarze w tv to jest tylko na 1 odmiane grypy a innych odmian jest znacznie wiecej. Witaminki, cieple ubranie i sie wytrzyma. Wiadomo maluchy beda juz, wiec jesli ktos z odwiedzajacych bedzie zakatarzony to podziekuje mu za taka wizyte i niech przyjdzie jak wyzdrowieje.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 21,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • gosiaq

    1781

  • Cherry

    2655

  • Shelby

    2530

  • madzia_m3

    1652

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Matko dziewczynki wszystkie jesteście młode a piszecie jakbyście nie wiadomo ile lat miały... 20+, 30+, 40+ ? Nieważne wszystkie jesteście, śliczne, młode etc i już niedługo zostaniemy matkami 🙂 🙂 🙂

Co do palenia to ja Wam serdecznie współczuję bo sama byłam palaczką i mój mąż też rzucił palenie przed rokiem! Teraz smród papierosowy jest tak dla nas uciążliwy, że wpędza nas w obrzydzenie. Zastanawiam się czasami po co ja wtedy używałam perfum skoro i tak śmierdziało ode mnie ? 😮 😮 😮 Nie mam zamiary wracać do tego nałogu. chociażby ze względu na małego.

Właśnie kończy się prać 4 pralka z ubrankami. Potem jeszcze tylko ze dwie z prześcieradełkami, pieluchami, pościelkami, ręcznikami itd.. i będę mogła rozpocząć wielkie prasowanie 😁 😁 😁

Posegregowałam wyprane wcześniej rzeczy iiiiiiiiii mamy ubranek a ubranek... niestety nie wszystkie moje zakupy będą trafione... np. ogrodniczki ocieplane na 68 😮 😮 😮
Wydaje mi się że Młody 68 będzie nosił latem.... więc podbijane polarem ogrodniczki chyba sie nie przydadzą hahahaa 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Co do szczepionek to przez to przeszła cygnee.

Mnie to trochę dziwiło bo jak mnie teściowa szczepiła to pierwsze zadawane przez nia pytanie to czy nie jestem w ciąży...

Pytałam się męża o to to powiedział że w PL są najtańsze szczepionki i mogą mieć wpływ na dziecko, że byłą nawet na ten temat awantura polityczna! Za granica są ponoć lepsze... Yenefer jeśli bardzpo się zastanawiasz to jutro będąc na obiedzie u teściowej mogę sie o to zapytać. Ona szczepi non stop ludziska i chodzi na różne szkolenia jako pielęgniarka.


oooooooooo już mi się przypomniało co miałam napisać wcześniej!

Marinel pościel śliczna ja bym brała paseczki ale to może dlatego, że sama jestem fanką
paseczków!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry! się melduję, żeby mnie znowu Cherry nie opierniczyła 🙂 😘
Koszulki nocne? ja sypiam w długich rękawach i długich spodniach, ale tak po prostu lubię. Teraz jest mi gorąco, więc testuję tę nową żyrafkę 🙂 A że śpię bez gatek, to często świecę policzkami z tyłu hahaha Ale jakoś mojemu mężowi to nie przeszkadza 😁 Mój sprzedawca też miał dużo zamówień, więc prosił o podanie alternatywnych kolorów, gdyby moich typów brakło 🙂 Podałam, że chcę niebieski i zielony, a przyszły fioletowa i różowa 🙂 Ale jakoś mi to nie przeszkadza szczególnie, bo to są tylko aplikacje na tej żyrafie, a reszta w dominującej części jest szara 🙂
Staniki do karmienia to ja już noszę od 3 miesięcy - nie inwestowałam w większy rozmiar zwykłych staników ze skąpstwa... wróć... z oszczędności 🙂 Dostałam 4 staniki od bratowej, więc bez kosztów hihihi Po porodzie i tak będę w nich spała, więc ściuchram je konkretnie 🙂
A ja dzisiaj zaliczyłam zabawę w świecie dziecka pod dachem 🙂 na pewno też u Was są takie miejsca-taki plac zabaw dla dzieci w pomieszczeniu (kulki, zjeżdżalnie, strzelanie etc). Całe 2 godziny! Maciek był moookry 🙂
Na obiad mintaj. Po obiedzie zrobię sałatkę jarzynową, taką najzwyklejszą, ziemniaczaną 🙂
więcej grzechów nie pamiętam 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Co do opierdniczu to już myślałam o Tobie 🙂 🙂 🙂

Po tych nocnych fontannach z piersi to odczuwam ból straszny. Ledwo co stanik założyłam. Chciałam dodać że miałąm w planach założenie dziś takiej czerwonej koszulki w paski i o zgrozo nie zmieściłam się w nią właśnie w piersiach! A miały już nie rosnąć !

😠 😠 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć Brzuszki 😘.

U nas dziś taka piękna pogoda achh.. piękna jesień 🙂 🙂 🙂. Mężulek cały weekend w domku, więc SUUUUPER!!!!!!!!!!! Dziś na obiadek idziemy na pizzę!!!!!! Ach jak ta pizza za mną chodzi 😉

A wczoraj wieczorkem jakoś tak dziwnie się czułam 🤔 🤔 🤔 🤔 przypływy gorąca lekki ból brzucha normalnie az myslałam ze zacznę rodzic i sie troche przerazilam!!!!!!!! Ale dzisiaj Samopoczucie moje ogólnie dobrze, choć jakaś zmeczona jestem!!!!!!
Wysłałam dwóm Kasiom zaproszenie na nk.
Milego dnia brzuszki lecę sie szykować 🙂
Milej soboty 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej u nas pogoda rewelacyjna ale ja coś nie za dobrze się czuję... 😞 Wczoraj nie mogłam zasnąć bo mnie strasznie męczył kaszel. A dzisiaj mam co jakiś czas dziwny ból w podbrzuszu.... 😞 Nie wiem dlaczego. Mama się śmiała żebym nie rodziła dzisiaj bo jedzie tańczyć... 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam 😁 😁
u nas piękny dzionek, aby spacerować po mieście 🙂 🙂 tylko ze ja jakoś chęci nie mam 😜
ostatnio mam jakieś złe dni, bo ciągle jest mi smutno i źle, kopytka mi na obiad nie wyszły, i w ogóle mam zawroty głowy bez przerwy mi sie kreci czy stoje czy siedze czy leże 🤨 a do tego kazdy ból i kłucie w piczy wywołuje we mnie stres... 🤢 oszaleje przez te 4 tygodnie 🥴

Gosia- odpuść sobie imprezki, i odpoczywaj póki masz czas 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No już piszę, piszę... niedawno wróciliśmy.

Po pierwsze meble przyszły 🙂, 15 kartonów... no i doszliśmy do wniosku, że mąż sam wszystkiego nie skręci bo niektóre rzeczy są mega ciężkie i ja mu w tak zaawansowanej ciąży nie pomogę bo nie chce żebym od tego rodzić zaczęła... poprosiliśmy o pomoc rodziców...

No co do szlafroku, to nieźle się naszukałam w necie, żeby Wam pokazać. Bo ja mam starą kolekcję outletową, teraz jest wznowiona o 50 % droższa i tego koloru nie ma

[URL=http://www.image-share.com/ijpg-968-194.html][IMG]http://www.image-share.com/upload/968/194m.jpg[/IMG][/URL]

Jest z weluru, milusi. Do kolana, ma kaptur no i dość cieńki. W szpitalu jest ciepło, a potem mam z niego pożytek w domku zrobić. W domu mam tylko taki stary szpitalny grubaśny pomarańczowy, niemiłe mam z nim wspomnienia, no i nie mówiąc, że jak bym go zapakowała teraz to całą torbę by mi zajął, oddam go chyba do caritasu, bo patrzeć na niego nie mogę.

Piękna pogoda dzisiaj. Ja to co muszę kupić to jeszcze kosmetyki Penaten.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

u mnie tez piękna pogoda a ja taka zmęczona i senna że najchętniej bym przeleżała cały dzień. Teściowa ma urodziny ale nie mam ochoty iść, mam nadzieję że się nie obrazi i później bedzie odwiedzać swoją wnuczkę.

Mąż zdecydował żebym kupiła tę pościel z misiem tylko jasnobeżową. Paseczki mu się nie podobają. Później stwierdził żebym kupiła jaką chcę. Nie mogę się z nim dogadac.
Co do palenia to moi rodzice palą i teściowa. Jak byłam u rodziców podczas remontu to mimo że wychodzili na zewnątrz to ciągle się stykałam z tym smrodem. Czytałam że palenie na balkonie nic nie daje bo wnosi się ten zapach i szkodliwe substancje do mieszkania na ubraniu, we włosach, na rękach... Mój mąż chętnie by palił, bo ma do tego zacięcie przez palących kumpli ale ma postawiony warunek, że albo ja albo palenie, bo od zapachu papierosów zbiera mnie na wymioty, a palący człowiek dla mnie cuchnie jak popielniczka.

Co do szlafroka to mi maz kupił mega gruby i puszysty 🙂 Stwierdziłam że jak pojadę rodzic i nie zmieszczę sie w kurtkę to spokojnie mogę jechac w tym szlafroku bo na kołnierzyku i rekawach ma takie puszyste misiowe obszycia. Nie sądzę żeby w szpitalu było powyżej 22 stopni, a jesli będzie za ciepło to zawsze mogę byc w samej koszuli. W lecie panie po porodzie chodziły w samych koszulach, oddział ma 9 łóżek więc będzie kameralnie, nie ma się czego wstydzić 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Madziu jak rozłożycie mebelki to koniecznie zrób fotki.

Aha pisałyście jeszcze o piersiach. Mam wrażenie ze moje w ogóle nie urosły. Siara też jeszcze nie leci. Póki co hartuję brodawki maścią Maltan według polecenia położnej. Po 3 dniach zauwazyłam poprawę, sutki takie miłe się zrobiły i delikatne 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Zapomniałam napisać, że bardzo mi się spodobało to łóżeczko turystyczne z pościelą w paski.

Marinel nie przejmuj się mój mąż w takich sprawach nie zawiera głosu, dotyczy to też ciuchów, co mu pokarzę mówi ładne i zdecyduj sama.
Z tym wiąże się też wiele śmiesznych historii, bo kupujemy ciuch razem, i słyszę tylko ładne, ładne. Potem ubieram się w swoją spódnicę nową do pracy z aksamitu ,zima, więc długie kozaki, grube rajstopy, długość trochę krótsza niż przed kolano. Słyszę ty tak na wykład chcesz iść, nigdzie tak nie pójdziesz. Wiele razy jest tak, że coś sobie kupiłam i potem słyszałam po fakcie, że mogę to tylko włożyć jak idę z nim. No ale Kubusia to nie dotyczy 😉.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
judzia
To popularny problem przyszłych mam. Podczas kolejnych miesięcy ciąży skóra na brzuchu się mocno napina i swędzi. Próbuj powstrzymać się od drapania. Zamiast tego kilka razy dziennie wmasuj w brzuch nawilżające mleczko lub balsam przeznaczony dla kobiet w ciąży. Nawilżona skóra nie powinna swędzieć.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...