Skocz do zawartości

Witajcie Listopadówki 2011 | Forum o ciąży


coriana

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Mam zamiar zadzwonić po 10 tej. Mówi się że wizyty od 32 tygodnia powinny być co 2 tygodnie. Wiem, że przy wizycie do szpitala chcą świeże usg. Ale jestem zła bo na zeszłej wizycie nic mi nie powiedziała.
Oj podziwiam, że macie siłę latać po ciepłe bułeczki do sklepu. Ja to mam takiego rano lenia, że zanim się ogarnę 11 jest 😉. Ja bym się napiła takiej prawdziwej gorącej czekolady.

A macie sensowny artykuł co można a czego nie można będąc matką karmiącą, nasza położna mówiła, że można prawie wszystko z umiarem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 21,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • gosiaq

    1781

  • Cherry

    2655

  • Shelby

    2530

  • madzia_m3

    1652

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Nio zombie został w łazience a wróciła Cherry 😁 😁 😁

Dobra kochane moje zaczynam zapychanie Waszych skrzynek 😜 😜 😜

Będziecie miały lekturę na dziś i jutro 😎 😎 😎

A w nie:
- powrót do domu z wczesniakiem
- chwila narodzin
- rutynowe badania noworodka
- czym był poród dla Twojego dziecka
- pierwsza doba życia Twojego dziecka
- jak wygląda Twoje nowo narodzone dziecko
- świat widziany oczyma noworodka
- pierwsze chwile macierzyństwa
- podstawowe zakupy dla noworodka
- pępowina
- cc w nagłych przypadkach
- cc krok po kroku
- powrót do zdrowia po cc
- kiedy urodzi się wcześniak
- emocje po porodzie
- Twoje ciało po porodzie
- jak odzyskać figurę po porodzie
- wzmacnianie mieśni dna macicy

Madzia _m3 w następnym segregatorze jest kilka artykułów poświęcony karmieniu piersią, diecie i pielęgnacji noworodka. Dziś i jutro nie mam jak zając się skanowanie bo dziś porządki a jutro rodzice przyjeżdżają.... ale w czwartek zacznę. Musze też zacząć ponieważ program do zbijania kilku jpg-ów w jeden pdf mam testowy i jest ważny jeszcze przez tydzień. Więc koniecznie trzeba skorzystać 😁 😁 😁 Po skanowaniu oczywiście powysyłam Wam wszystko.

Mam nadzieję że to Wam jakoś pomoże 🙂 🙂 🙂

Dobra mam dużo roboty wysyłam i lecę sprzątać 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Madzia czekam na wieści co udało Ci się załatwić.

Moja doktorka tez chyba idzie na chorobowe ale jakoś teraz więc powinna wrócić do następnej wizyty.

Aha rozmiawaiłąm z nią wczoraj o znieczuleniu zewnątrz oponowym i ona mi powiedziała, że najpier to ja musze pojechać do szpitala na wywiad z anestezjologiom czy mogę mieć takie znieczulenie. Bo z IP nie dają znieczuleń 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witam, my juz po wizycie... iiiiii nie jest za fajnie
od 2 w nocy spac nie moglam... brzuch mi sie stawial byl twardy czulam bol w plecach i duzy nacisk na dol... powiedzialam o tym lekarzowi on na to ze zaraz zbadamy...
zbadal i szyjka skrocona, mam skierowanie do szpitala, mam sie tam dzisiaj stawic... zobaczymy co mi tam powiedza.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć Wszystkim, ale się rozpisałyście od rana już 🙂 Właśnie skończyłam śniadanko, kanapeczki z sałata, serkiem, salami i pomidorkiem...teraz pewnie pół dnia tym salami będzie mi się odbijać 🙂
Ach te problemy ze spaniem...u mnie najgorzej jest zasnąć i ciągle jest mi gorąco...śpię prawie cała odkryta...a pozycji na boku mam już serdecznie dość...zwłaszcza, że mały wtedy tak buszuje, że cały brzuch mi chodzi i jak tu zasnąć? 🙂 wiem, że na plecach spanie jest średnio wskazane, dlatego często układam sobie poduchy bardzo wysoko i na w pół siedząco zasypiam...ach jakbym sobie poleżała na brzuszku 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
jadwiga-roza napisał(a):
witam, my juz po wizycie... iiiiii nie jest za fajnie
od 2 w nocy spac nie moglam... brzuch mi sie stawial byl twardy czulam bol w plecach i duzy nacisk na dol... powiedzialam o tym lekarzowi on na to ze zaraz zbadamy...
zbadal i szyjka skrocona, mam skierowanie do szpitala, mam sie tam dzisiaj stawic... zobaczymy co mi tam powiedza.


Kochana jestęśmy z Tobą będzie dobrze 🙂 🙂 🙂 Proszę wyślij mi lub Shelby swój numer telefonu byśmy miał z Tobą kontakt a nie się zamartwiały. To wszystko oczywiście w razie "w" gdybys musiała chociaż na chwilkę tam zostać. Jeseteśmy z Tobą 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
jadwiga -roza ale Cie zaskoczyli z samego rana! Jejku człowiek sobie myśli, że jeszcze ma czas na wszystko , bo jeszcze kilka tygodni i co? Mam nadzieję, ze dzidzia sobie jeszcze troszkę posiedzi w brzuszku i że będziesz pod dobra opieką w szpitalu. Trzymaj eis Kochana i życzę Tobie i maleństwu dużo zdrówka!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
oj cherry superanckie tematy wyślesz! 😁 już jestem podjarana! 😉


heh, a co do zasypiania to wydaje mi się , że z tym nie będzie problemu 😁 bo zasypiac bedziemy szybko ale jeszcze szybciej bedziemy wstawać 😁 Ja na początku bede chyba wstawac na każde jęknięcie mojej córki, a może mi się tak tylko wydaje 🤪

No i zjadłam śniadanko bułe i rogala z masłem, ale kakao uciekło.. bo jakoś brakło mi na nie ochoty.. za to cała szklanka coli poszłaaaa :/ to moje uzależnienie.. A jak szłam do piekarni i pomyślałam że ja bede karmić to już wcale nie powinnam jej pić - to wstąpiłam do delikatesów i kupiłam 2l. I tak oto znów pojawiła się cola w domu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...