Skocz do zawartości

Witajcie Listopadówki 2011 | Forum o ciąży


coriana

Rekomendowane odpowiedzi

Gosia734 napisał(a):
Nie wiem dlaczego ona się tak zachowuje... 😞 Niby jest młoda no ma 37 lat ale jej zacchowanie czasem mnie dobija... 😞 B nie wiem czyba cukim czy cukier nie wiem C ślad E .... 2-5 L w.p.w. nic więcej się tu nie doczytam


Gosiu B to białko w moczu
C to cukier
L leukocyty
E erytrocyty

zapewne Pani wpisała Ci jaki jest ich poziom. Ja np. na wynikach mam pisane nieobecne lub w normie. Jesli masz coś innego to może liczba lub poziom jaki wykryto. Mozesz zrobic zdjecie tego wpisu i wstawic?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 21,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • gosiaq

    1781

  • Cherry

    2655

  • Shelby

    2530

  • madzia_m3

    1652

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Madzia jestem normalnie w wniebowzięta z powodu Twoich wieści 🤪 🤪 🤪

To bankowo był czop 🤪 🤪 🤪

A MADZIA BĘDZIE SIĘ JUŻ NIEDŁUGO WYPAKOWYWAĆ 🤪 🤪 🤪 🤪
TRALALALALA 🤪 🤪 🤪 🤪

ALE FAJNIE 🤪 🤪 🤪 🤪

😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Gosia ja doslownie nie mam sily tego czytac!!! ty jedz do spzitala jesli czulas mniej niz 10 ruchow i to bardzo niewyraznych do tego te wszystkie objawy!!! Nie badz nierosadna i jedz natychmiast do szpitala!!!! Ani my ani mama nie jestesmy lekarzami poza tym nawet lekarz z opisow nic nie wywnioskuje - cie bie trzeba zbadac!!!!! Pakuj torbe szpitalna i jedz!!!! Natycvhmiast!!!! na co ty czekasz??? na nieszczescie??? Kogo bedziesz pozniej winic?? mame, polozna ktore to ignoruja czy siebie?? Nie badz glupia to zdrowie i zycie twojego dziecka czy to do ciebie nie przemawia??? Jedz blagam cie!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kukunari napisał(a):
Gosia ja doslownie nie mam sily tego czytac!!! ty jedz do spzitala jesli czulas mniej niz 10 ruchow i to bardzo niewyraznych do tego te wszystkie objawy!!! Nie badz nierosadna i jedz natychmiast do szpitala!!!! Ani my ani mama nie jestesmy lekarzami poza tym nawet lekarz z opisow nic nie wywnioskuje - cie bie trzeba zbadac!!!!! Pakuj torbe szpitalna i jedz!!!! Natycvhmiast!!!! na co ty czekasz??? na nieszczescie??? Kogo bedziesz pozniej winic?? mame, polozna ktore to ignoruja czy siebie?? Nie badz glupia to zdrowie i zycie twojego dziecka czy to do ciebie nie przemawia??? Jedz blagam cie!!


kukunari jak dobrze ze wkroczyłaś do akcji! Mam nadzieję że przemówisz do Gosi! Różne myśli chodza mi po głowie ale nie chcę straszyć Gosi. I tak dziewczyna się martwi!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kukunari napisał(a):
Gosia ja doslownie nie mam sily tego czytac!!! ty jedz do spzitala jesli czulas mniej niz 10 ruchow i to bardzo niewyraznych do tego te wszystkie objawy!!! Nie badz nierosadna i jedz natychmiast do szpitala!!!! Ani my ani mama nie jestesmy lekarzami poza tym nawet lekarz z opisow nic nie wywnioskuje - cie bie trzeba zbadac!!!!! Pakuj torbe szpitalna i jedz!!!! Natycvhmiast!!!! na co ty czekasz??? na nieszczescie??? Kogo bedziesz pozniej winic?? mame, polozna ktore to ignoruja czy siebie?? Nie badz glupia to zdrowie i zycie twojego dziecka czy to do ciebie nie przemawia??? Jedz blagam cie!!

Z kim mam jechać?? Jak mamy nie ma zresztą jak zawsze...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja Cherry podchodzę z dystansem do tego, czop i może wypaść dwa tygodnie przed porodem. A jutro się okaże czy jest jakieś rozwarcie. Teraz się zegnam z Wami na dziś bo jestem zmęczona, dzisiaj nie spałam.

No i Gosiu popieram koleżanki... słów mi brakuje na takich rodziców...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kukunari napisał(a):
Gosia ja doslownie nie mam sily tego czytac!!! ty jedz do spzitala jesli czulas mniej niz 10 ruchow i to bardzo niewyraznych do tego te wszystkie objawy!!! Nie badz nierosadna i jedz natychmiast do szpitala!!!! Ani my ani mama nie jestesmy lekarzami poza tym nawet lekarz z opisow nic nie wywnioskuje - cie bie trzeba zbadac!!!!! Pakuj torbe szpitalna i jedz!!!! Natycvhmiast!!!! na co ty czekasz??? na nieszczescie??? Kogo bedziesz pozniej winic?? mame, polozna ktore to ignoruja czy siebie?? Nie badz glupia to zdrowie i zycie twojego dziecka czy to do ciebie nie przemawia??? Jedz blagam cie!!


kUKUNARI DOBRZE POWIEDZIANE !

Ja napisała bym więcej ale ugryzę się w język i ciesząc się tym, iż istnieje klawisz backspace pójdę robić kolację mężowi .............
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

madzia_m3 napisał(a):
Ja Cherry podchodzę z dystansem do tego, czop i może wypaść dwa tygodnie przed porodem. A jutro się okaże czy jest jakieś rozwarcie. Teraz się zegnam z Wami na dziś bo jestem zmęczona, dzisiaj nie spałam.

No i Gosiu popieram koleżanki... słów mi brakuje na takich rodziców...


Madziu za 2 dni będzie 38 tydzien i urodzisz o czasie 🙂 Ale fajnie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
madzia_m3 napisał(a):
A ja w domku mój Kubuś to będzie chłop jak dąb 😉, waży teraz 3690 😉 i ogólnie lekarz się pytał chyba z 10 razy czy ja na pewno miałam taki termin miesiączki, bo według wszystkich wymiarów to powinnam lada chwila urodzić 😉.

A tak w ogóle to przed usg wypadła ze mnie taka biało zielona mała wydzielina z nitkami krwi, hmm może to ten czop. Jutro idę na ktg i do ginekologa to zobaczę czy mały rzeczywiście szykuje się już teraz na świat.


no to mamy kogos w na samym poczatku kolejki 😉
Ale dzidzia, rzeczywiscie duza 🙂 Moze lepiej, zeby przyszledl na swiat nieco wczesniej bo jak doczytalam wczensiej ty przed ciaza rozmiar S tak jak ja a ja juz sie obawiam wilkosci 3400g 🙂

Co do sexu - ja mojego nie moglam namowic itp... ale jak bylismy w poniedzialek na USG i lekarz powiedzial, ze to wskazana i to czesto to chyba zminil zdanie 😆 Czekamy tylko na jego tydzien urlopu aby byl w domu jak sie zacznie, ktos musi mnie zawiezc i zajac sie Mia 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cherry napisał(a):
kukunari napisał(a):
Gosia ja doslownie nie mam sily tego czytac!!! ty jedz do spzitala jesli czulas mniej niz 10 ruchow i to bardzo niewyraznych do tego te wszystkie objawy!!! Nie badz nierosadna i jedz natychmiast do szpitala!!!! Ani my ani mama nie jestesmy lekarzami poza tym nawet lekarz z opisow nic nie wywnioskuje - cie bie trzeba zbadac!!!!! Pakuj torbe szpitalna i jedz!!!! Natycvhmiast!!!! na co ty czekasz??? na nieszczescie??? Kogo bedziesz pozniej winic?? mame, polozna ktore to ignoruja czy siebie?? Nie badz glupia to zdrowie i zycie twojego dziecka czy to do ciebie nie przemawia??? Jedz blagam cie!!


kUKUNARI DOBRZE POWIEDZIANE !

Ja napisała bym więcej ale ugryzę się w język i ciesząc się tym, iż istnieje klawisz backspace pójdę robić kolację mężowi .............


ja tez skasowalam pare wierszy 😜 bo mnie ponioslo normalnie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

karolinek napisał(a):
jezu tu chodzi TWOJE DZIECKO !!!
i miała bym w dupie czy ktoś będzie na mnie zły czy coś !!


Ja się martwię że Maluszek mógł się okręcić pępowiną albo nie wiem....
A moze to przez ten stres? Gosiu postaraj się odetchnąc głęboko. Mama pewnie zaraz wróci, jeśli nadal masz te dolegliwości to poproś ją żeby Cię zawiozła do szpitala. Ten silny stres nie służy Tobie ani dziecku. To mama powinna zrozumieć. Za parę dni masz juz termin więc moze Cię zostawią już do porodu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kukunari napisał(a):
gosia - olej mame ktoraa ma cie w d... to ja najmniej bym sie przejmowala co ona sobie pomysli, powie i czy bedzie zla czy nie!!!! To twoje dziecko!!! Nie chce byc przy tobie to nie! Ty dbaj o siebie!!!
JUZ CIE NIE WIDZE NA FORUM - SMIGAJ DO SASIADZA I DO SZPITALA!!!


o właśnie może sąsiad będzie bardziej wyrozumiały. Ja bym grzecznie powiedziała że nie czujesz się najlepiej i czy może Cię zawieżć do szpitala. Myślę że to nie zostanie odebrane jako panika a Ty będziesz mogła spokojnie spać jeśli wrócisz po konsultacji.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...