Skocz do zawartości

Witajcie Listopadówki 2011 | Forum o ciąży


coriana

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 21,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • gosiaq

    1781

  • Cherry

    2655

  • Shelby

    2530

  • madzia_m3

    1652

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Shelby napisał(a):
jest tu ktoś? 😉

właśnie zamówiliśmy łóżeczko, w którym dzidzia będzie spała u dziadków (na życzenie dziadków oczywiście)
o takie http://allegro.pl/kojec-lozeczko-turystyczne-dla-dziecka-nowosc-i1926320120.html


łóżeczko piękne 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hejka! Ja już po wizycie.
Z małą wszytko ok. Ma 3300 i 53cm. Szyjka zamknięta. Generalnie lekarz się tym zmartwił i kazał przyjść w poniedziałek na masaż szyjki, a w środe gdyby dalej nic to zgłosić się mam do szpitala na wywołanie. Oczywiście wszystko może się nagle zmienić. No i gdybym czuła mniej ruchów to mam się zgłosić na ktg.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cherry - czwartek już pojutrze! 🙂
ale faktem jest, że od tych bólów można ogłupieć, bo nie wiadomo, czy to to czy to nie to to
a wiecie co wymyśliłam, że idziemy do kina! 😁 naoglądałam się zwiastunów i mi się zachciało!
ale jak o tym pomyślałam, to już było troszkę za późnawo, więc odłożyliśmy to na jutro, a nie wiem, czy jutro da jeszcze radę 😁 haha zobaczymy!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
lala89 napisał(a):
no ja też nie rodze 🙂

podobno ten masaż szyjki strasznie boli 🤨


no niestety jest nieprzyjemny wrecz nawet bolesny ale mniej bolesny niz sam porod wiec przezyjesz 😉 Mi zrobili pare dni przed urodzeniem Mii ze wzgledu na wysokie cisnienie.... Mam nadizje, ze tym razem - moze jutro -tez mi zrobia...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Nom my właśnie wróciliśmy z IP. Też nie rodzę.

Właściwie byliśmy po to by sprawdzić czy wszystko okej bo Mały chyba ma dzień obijania się dziś. Nie ruszał się nie reagował na zaczepki, jedzenie, leżenie na boku po prostu cisza, ale tylko podłączono ktg zaczęło się okopywanie słuchawek. Tętno w prawidłowym przedziale 120-140. Większych i regularnych skurczów bark. Generalnie do 7 grudnia urodzę więc już i tak mniej niż więcej.

Więc u nas tez spokojnie 🙂 🙂 🙂

Jest tu kto?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Najpierw Pani położna sprawdziła tętno a potem wykonała zapis ogólnie byłam może 30 min, ale ona sam powiedziała że zawsze można przyjść i sprawdzić. Ogólnie bardzo sympatyczna kobieta - z resztą chyba same takie tam pracują. Aniu przepraszam, że nie wdrapałam się na górę ale 20 to chyba nie najlepszy pomysł na odwiedziny 🙂 😉 🙂 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...