Skocz do zawartości

Witajcie Listopadówki 2011 | Forum o ciąży


coriana

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
melduje sie po wizycie szpitalnej...(tydzien 40 dzien 5)
mam CZEKAC!!!
zrobili mi KTG na moje zyczenie...wszystko z dzidziusiem ok
nadal mam krwiste uplawy nawet troche wiecej niz wczoraj....
tak wiec czekam jak kazano jak nie urodze przez nastepny tydzien to w srode mam kolejna wizyte, na ktorej zrobiam i USG i ewentualnie zadecyduja o masazu szyjki....
no zobaczymy....
a wy jak rodzicie??? 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 21,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • gosiaq

    1781

  • Cherry

    2655

  • Shelby

    2530

  • madzia_m3

    1652

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
hej drogie mamy i jeszcze brzuchatki pozwolilam sobie zalozyc nowy watek na mamusie net z racji tego ze juz wiekszosc z nas jest mamusiami a te ktore jeszcze nie sa juz na dniach nimi beda ... mam nadzieje ze pomalu wszystkie sie tam przeniesiemy ja wiec rozpoczynam nowy "watek" w nasyzm zyciu:]:] i zapraszam, 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kukunari napisał(a):
melduje sie po wizycie szpitalnej...(tydzien 40 dzien 5)
mam CZEKAC!!!
zrobili mi KTG na moje zyczenie...wszystko z dzidziusiem ok
nadal mam krwiste uplawy nawet troche wiecej niz wczoraj....
tak wiec czekam jak kazano jak nie urodze przez nastepny tydzien to w srode mam kolejna wizyte, na ktorej zrobiam i USG i ewentualnie zadecyduja o masazu szyjki....
no zobaczymy....
a wy jak rodzicie??? 😉



Sandra nie rodzimy 😞

Kacper ma w tyłeczku prośby i stękania mamusine i póki co siedzi w brzuniu! Mi na IP wczoraj babeczka powiedziała, że każde dziecko wie kiedy będzie dojrzałe na tyle by wyjść!

Ja mam termin dopiero na jutro ciekawe co powie moja lekarka....

pewnie jak zwykle rozwarcia brak bla bla bla i pewnie urodzę w grudniu po trzech testach oxy.... ehhhh
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A Wy brzuchatki jeszczetutaj?!?! 😁 😜 zamiast na porodówce się już produkować to tutaj siedzicie 😉 😜

ja dzis po wizycie u neonatologa, mała Sofi (tak nazywam moja Zośke 😉) przybrała na wadze (4270g) jest z nią wszystko w porządku 🙂 🙂 ciesze sie z tego baaaardzo 🤪

co do witamin to mi lekarka kazała odstawić witaminę K bo jest jej dużo w mleku (kamie tylko butelką) ale witamina D jest koniecznie potrzebna, więc podaję tylko D... Jak karmiłam piersią przez te 2 tygodnie to podawałam K i D , a i jeszcze kazała dawać dziecku Cemibion czy jakoś tak...

u mnie już jutro mija 4 tygodnie od porodu 🙂 🙂 czuję się świetnie, rana już się zagoiła, a popękałam baardzo, teraz walczę z lekkim nietrzymaniem moczu i z zaparciami 🤢, które mnie dopadły po porodzie 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć dziewczynki, jak brzuszki??
mam pytanie do rozpakowanych 🙂
gdzie bolą skurcze?? lekarz mi mówił, że od góry brzucha do dołu, a ja mam częste ale tylko w dole brzucha i w krzyżu... nie wiem czy to już to..??!!
byłam dziś na wizycie to mam 2 cm rozwarcia, no i dziś zaczęłam plamić...nie wiem co o tym myśleć

bardziej doświadczone poradźcie 🙂)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aaagata napisał(a):
Cześć dziewczynki, jak brzuszki??
mam pytanie do rozpakowanych 🙂
gdzie bolą skurcze?? lekarz mi mówił, że od góry brzucha do dołu, a ja mam częste ale tylko w dole brzucha i w krzyżu... nie wiem czy to już to..??!!
byłam dziś na wizycie to mam 2 cm rozwarcia, no i dziś zaczęłam plamić...nie wiem co o tym myśleć

bardziej doświadczone poradźcie 🙂)


Aaagato- jak u mnie sie zaczęło to właśnie bolal mnie dół brzucha i po chwili ból promieniował do krzyża- takze jak na moje oko to zaczyna sie u Ciebie!!!! 🤪
Trzymam mocno kciuki aby to było to i aby szybko poszło 😉 😉 😉 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ella1 napisał(a):
Judzia napisz co ile je Twoja mała i ile juz wcina mleczka???



moja mała je co 3 godziny z zegarkiem wręku!! nie odpuści nawet 5 minut 🤔 a zjada 90, a czasem troszkę mniej... zależy w którym momencie przy jedzeniu uśnie 😁 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aaagata napisał(a):
Cześć dziewczynki, jak brzuszki??
mam pytanie do rozpakowanych 🙂
gdzie bolą skurcze?? lekarz mi mówił, że od góry brzucha do dołu, a ja mam częste ale tylko w dole brzucha i w krzyżu... nie wiem czy to już to..??!!
byłam dziś na wizycie to mam 2 cm rozwarcia, no i dziś zaczęłam plamić...nie wiem co o tym myśleć

bardziej doświadczone poradźcie 🙂)


no może już niedługo bedziesz szcęśliwą mamusią!!! 🤪 ja miałam takie bóle dzień przed porodem 🙂 a w dniu porodu z samego rana bóle były juz nie do zniesienia 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dziękuję za odpowiedź 🙂 no nic się nie działo a tu nagle dziś w nocy bóle miesiączkowe i to plamienie...
jak o 13 byłam u lekarza to było tych bóli mniej a teraz mam wrażenie, że są w miarę regularne... lekarz mi powiedział, że mogłabym poczekać do niedzieli "no chyba, że spotkamy się jeszcze dziś w nocy" 🙂 zobaczymy czekamy na rozwój akcji. wskakuję do łózia czekać na rozwój akcji 🙂
trzymajcie kciuki 🙂 pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aaagata napisał(a):
dziękuję za odpowiedź 🙂 no nic się nie działo a tu nagle dziś w nocy bóle miesiączkowe i to plamienie...
jak o 13 byłam u lekarza to było tych bóli mniej a teraz mam wrażenie, że są w miarę regularne... lekarz mi powiedział, że mogłabym poczekać do niedzieli "no chyba, że spotkamy się jeszcze dziś w nocy" 🙂 zobaczymy czekamy na rozwój akcji. wskakuję do łózia czekać na rozwój akcji 🙂
trzymajcie kciuki 🙂 pozdrawiam


[color=red]TRZYMAMY TRZYMAMY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!![/[/color]size]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej brzucholki 🙂
po wczorajszym wietrzeniu dzisiaj poszliśmy na dwór 🤪 🤪 🤪
całe 1,5 godziny!!! Maciek był taki dumny prowadząc wózek 🙂 specjalnie poszliśmy przed jego szkołą 🙂 było super i bardzo rodzinnie, prawie niedzielnie 🙂 słoneczko grzało 🙂
co do wit. D to uważam, że trzeba dawać nawet jeśli karmicie tylko butlą. jeśli jest bardzo słonecznie to można sobie odpuścić.
a dieta karmiącej nie jest taka uciążliwa, naprawdę 🙂
mój Filip lubi powisieć przy cycu. je ok. 30 minut. w nocy najczęściej 15 minut, przerwa na kupkę lub zmianę pampersa i znowu 15 minut, więc nam schodzi do godzinki czasem 🙂 ale co tam!
dzisiaj odpadł pępuszek! święto w domu 🤪
aaa jeszcze raport z nocy: zaczęło się super, bo kąpiel bez płaczu 🤪 karmienie: 21.30, 24, 3, 6 i spanie do 7.40 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam!
Po tej stronie Przemo, mąż Marty, dzisiaj o 14:52 żona urodziła ślicznego i zdrowego syna Piotrusia, 3700 i 53 cm szczęścia. Mama i dziecko czują się dobrze. Więcej szczegółów, żona przekaże na pewno po wyjściu z szpitala.
Pozdrawiam Przemo.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
martka3 napisał(a):
Witam!
Po tej stronie Przemo, mąż Marty, dzisiaj o 14:52 żona urodziła ślicznego i zdrowego syna Piotrusia, 3700 i 53 cm szczęścia. Mama i dziecko czują się dobrze. Więcej szczegółów, żona przekaże na pewno po wyjściu z szpitala.
Pozdrawiam Przemo.


PRZEMKU BARDZO DZIĘKUJEMY ZA INFORMACJĘ 🙂 🙂 🙂

GRATULUJEMY SZCZĘŚLIWYM RODZICOM 🙂 🙂 🙂

WITAMY PIOTRUSIA NA ŚWIECIE 🤪 🤪 🤪


🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...