Skocz do zawartości

Witajcie Listopadówki 2011 | Forum o ciąży


coriana

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 21,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • gosiaq

    1781

  • Cherry

    2655

  • Shelby

    2530

  • madzia_m3

    1652

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Cherry napisał(a):
aaaaaaaaaaaaa zapomniałam dodać że będzie dwóch facetów w rodzinie! Szwgierka była dzis na połówkowym (termin na 05.02) i tez bedzie chłopczyk Oliwer 😁 🙂 😁 🙂

i super! chłopakom jakoś łatwiej w życiu coś mnie się zdaje 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
gosiaq napisał(a):
Cherry! sukienki na razie nie ma, ale może jutro 🙂 wystroję się i wstawię zdjęcie na pewno!
No i super, że jest wszystko ok. A te bakteryjki w moczu, e tam! wyleczalne w 100%. Tylko sie tu trochę martwię, że Kacper 1800 g , a mój Filip tydzień temu 2251 g. No chyba że źle zmierzył, a wagę się szacuje na podstawie objętości brzuszka (najadł się czy jak??)

A tak poważnie to bardzo się cieszę, że Kacper rośnie zdrowo, ale ten przyrost masy...masakra jakaś hihihihi Buźka!


Poczekaj poczekaj bo nie rozumiem .... wiesz bardzo możliwe że to na podstawie objętości brzusszka... Masz zapisane ile u Ciebie gdzieś wynosi ta objętość? Jesli tak to napisz ile u Ciebie ja ile u mnie i sprawdzimy.... ja mam na wydruku z usg taką tabelkę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
U mojego małego ten wymiar czyli AC wynosi 26,95 cm 🙂

Ja się bałam strasznie że będzie mój za dużo ważyć ponieważ u słodkich ciężarnych często tak jest (tak mówi doktor google 😁 😁 😁)

Moim zdanie te + 2 kg u Ciebie może byc jedynie pwodem do dumy a nie do zmartwień 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Moje AC to 277 mm (bobas 33 tydz. 1 d). Miałam usg robione w 32 tc + 3 dni. BPD 85mm (32 tydz + 4 dzien) kośc udowa krótsza 59 mm (30 tydz + 4 dni). Znaczy krótkonogi i brzuchaty 🙂
Pocieszam się trochę, że pod spodem mam + / - 329 g czyli dosyc duza rozpietosc 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Najważniejsze że zdrowy 🙂 🙂 🙂

U mnie podejrzewano wielkoluda ale wydaje mi się że będzie średniaczek.... chociaż brzucha mam jakbym bliżniaki nosiła 😁 😁 😁

Podejrzewam, że dopiero następne usg będzie najbardziej miarodajne... ale to dopiero za 4 tygodnie więc około 36 tyg... tak mówiła doktorka 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no ja nie zapytałam o następne usg, tak byłam podjarana widokiem małego 🙂 za tydzień mam wizytę, więc na pewno spytam. Jak nie zapomnę hihihi Albo najlepiej zapiszę na kartce. O!

Idę już do wyrka, bo wstałam dzisiaj wcześnie (przed 6), a w nocy też się wierciłam ...

Do jutera! :*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
gosiaq napisał(a):
no ja nie zapytałam o następne usg, tak byłam podjarana widokiem małego 🙂 za tydzień mam wizytę, więc na pewno spytam. Jak nie zapomnę hihihi Albo najlepiej zapiszę na kartce. O!

Idę już do wyrka, bo wstałam dzisiaj wcześnie (przed 6), a w nocy też się wierciłam ...

Do jutera! :*



Ja tez kochana idę bo jestem naprawdę zmęczona... i po za tym u mnie już źle z logicznym mysleniem hehehe 😁 😁 😁 😁 😁

DOBRANOC 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Właśnie weszłam na forum po moich serialach i widzę , że Cherry się pojawiła 🙂 Same dobre wieści 🙂Super, że dzidzia rośnie i że wszystko dobrze, bardzo się cieszę 🙂 A z moczem często jest coś nie tak, więc bez obaw, szybko przejdzie! A w jakiej pozycji jest Kacperek, wiesz może?

A facet od wózka wystawił go znowu na aukcji i napisaliśmy jeszcze raz do niego, bo najwidoczniej zależy mu na sprzedaży, ale on się tłumaczy, że cały zestaw jest zbyt duży gabarytowo i on nie ma jak go spakować a tym bardziej wysłać pocztą...nie to nie...niech spada i tyle 🙂

Ja już też idę lulu i życzę miłych snów!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja jestem ciekawa ile moja kruszynka waży 😁
Właśnie zjadłam pierwsze śniadanko - danio truskawkowe, i zaraz zmykam dospać. Mała budzi się w nocy średnio co 3godziny (po 23.00, chwile przed 3.00 i o 6.00 ). Tak się zastanawiam czy jej już to zostanie, a o 6.00 to już bardzo była wyspana bo buszowała ile wlezie. Maż szykował się do pracy, a ja gładziłam sobie brzusio 🙂 przed wyjściem dostałam buziaka i pyta : ''mała śpi?'' no to ja mówie że nie, bo właśnie wypięła tyłeczek - no to oczywiście dorwał się tatusiek do brzucha i głaska i tuli tą naszą dupinke.. a ja się śmieje i mówie że ''to pod molestowanie podchodzi'' 🙃

Yenefer, widocznie tak mu zależy żeby sprzedać ten wózek jak wcale.. Tak jak cherry pisała, z łóżkiem mógłby być problem żeby je jakoś zapakować.. ale z wózkiem nie powinno być problemu, tyle osób sprzedaje wózki przez przesyłke. Jak jeszcze mówisz że na wasz koszt to już całkiem. Pewnie jak nie dostanie żadnych ofert to bedzie żałował. A najlepiej to mu chyba pasuje żeby ktoś zadzwonił do drzwi, odebrał wózek i zostawił jeszcze jakiś ''napiwek'' za to.

Ja zmykam dospać (pewnie do 10.00) bo posprzatane mam, psiak śpi jak zabity, więc co tu robić. Potem wyskocze do piekarni po świeży chleb, bułeczki i rogale 🙂 ciekawe co na śniadanko wciągne 😁 Chodzi za mną gorące kakao i rogal z masełkiem..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witam kochane Brzuszki 🙂
alez sie za Wami stesknilam.... a ile Wy juz naskrobalyscie... ohoho... nie nadrobie tego wszystkiego 😞 niestety... chociaz moze.... bede probowac 🙂
u mnie niestety - zepsul sie komputer i nie mialam jak do Was napisac 😞 brat byl w Polsce prawie 2 miesiace, teraz mam jego laptopa, wiec bede sie odzywac 🙂
u mnie wszystko dobrze, nie liczac tego, ze jestem juz TAKA WIELKA 😮 😮 😮
dzisiaj ide do lekarza, bo cos nie tak z krwia mam, ale nie wiem jeszcze co dokladnie, dam znac jak wroce 🙂
co by tu jeszcze napisac???
POZDRAWIAM WAS GORACO i bede juz na biezaco 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
cygnee - jak dobrze, że już jesteś! tutaj wszystkie myślałyśmy o Tobie i zastanawiałyśmy, co się dzieje! co jakiś czas ktoś o Tobie pisał - gdzie jest cygnee?

a to wszystko wina zepsutego komputera! 🤔

mam nadzieję, że teraz będzie okej! trzymaj się mocno i witaj z powrotem! 🙂

ps. chyba wszystkie jesteśmy wielkie 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cherry - dobrze, że z Twoim Maluchem okej! jeszcze kilka tygodni i się przekonasz na żywo 🙂, jakie rozmiary osiągnie 😉 a rośnie mały łobuz, jak mama 😁 😁

lala - ale bym zjadła rogalika 😁 mniam! ciekawe, czy Twoja córcia będzie się tak budzić, jak już wyjdzie 🙂 może da Ci pospać trochę więcej 😉 chociaż, jak sobie pomyślę, to pewnie na początku z wrażenia nie będziemy mogły zasnąć 😁 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No własnie ja też chcę rogala i kakao a nie suchara z szynką 😞 😞 😞

Kości w biodrach mi straszliwie chrupią - ciekawe może to z tego rozluźnienia wiązadeł 😮 😮 😮jeszcze tak nie miałam ale przy wstawaniu z łóżka jest takie chrup 😮 😮 😮

Cygneee dobrze że jesteś 🙂 🙂 🙂 nio i Kukunari tez mogłaby wrócić !!!

Idę troszku się ogarnąć bo chyba niewyglądam najlepiej jak to z rana 😁 😁 😁

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam z rana,

I niektórych po długiej przerwie 😉.

Cherry super, że wszystko dobrze.

Tak w ogóle to przy umawianiu się na następną wizytę wczoraj dowiedziałam się, że moja pani Ginekolog ma przerwę do 28.10. Ekstra dosłownie... A mnie ty straszyli na usg, że mały może przyjść na samym początku listopada. No i jakieś usg by się przydało w 36 tygodniu...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
madzia_m3 napisał(a):
Witam z rana,

I niektórych po długiej przerwie 😉.

Cherry super, że wszystko dobrze.

Tak w ogóle to przy umawianiu się na następną wizytę wczoraj dowiedziałam się, że moja pani Ginekolog ma przerwę do 28.10. Ekstra dosłownie... A mnie ty straszyli na usg, że mały może przyjść na samym początku listopada. No i jakieś usg by się przydało w 36 tygodniu...



O kurcze to nie fajnie.... i co teraz? Masz do niej numer? Może skontaktuj się z nią jakoś?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...