Skocz do zawartości

Witajcie Listopadówki 2011 | Forum o ciąży


coriana

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 21,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • gosiaq

    1781

  • Cherry

    2655

  • Shelby

    2530

  • madzia_m3

    1652

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
gosiaq napisał(a):
robimy takie glupotki jak jestesmy sami, bo inaczej ktos z boku pomysli, ze jestesmy conajmniej nienormalni 😁 ale za to jaki ubaw!


Gosia i oto chodzi....

My z mężuniem też czasami jak nam coś strzeli do głowy hohohohoh.... 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
U nas już tradycją jest turlanie po dywanie w piżamach/bitwa na co się da (najczęściej poduszki)/ walka na nogi/ piżamowe kino z popcornem i wtedy nie ma zmiłuj-jak akurat przyjdzie babcia to też dostaje piżamkę i musi jeść popcorn 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
gosiaq napisał(a):
U nas już tradycją jest turlanie po dywanie w piżamach/bitwa na co się da (najczęściej poduszki)/ walka na nogi/ piżamowe kino z popcornem i wtedy nie ma zmiłuj-jak akurat przyjdzie babcia to też dostaje piżamkę i musi jeść popcorn 🙂 🙂 🙂


😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cherry napisał(a):
gosiaq napisał(a):
U nas już tradycją jest turlanie po dywanie w piżamach/bitwa na co się da (najczęściej poduszki)/ walka na nogi/ piżamowe kino z popcornem i wtedy nie ma zmiłuj-jak akurat przyjdzie babcia to też dostaje piżamkę i musi jeść popcorn 🙂 🙂 🙂


😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁

miałaś wizualizację, jak wygląda babcia ??? jej mina-bezcenna 😁 😁 😁 teraz juz stara się nie przychodzić w piątki wieczorkiem lub zmywa się do domu szybciej hahaha
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Marinel napisał(a):
Gosia fajne zabawy! mam nadzieje ze mi tez nie zabraknie tej spontanicznosci!

wiesz, czasem się nie chce, ale jak sie fajnie zabawa rozkręci, to końca nie ma. Dzisiaj nauczyłam mojego zucha grać w wojnę-sikałam ze śmiechu normalnie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
gosiaq - gratuluję synka! 🙂

a ja byłam na randce z mężem - w kinie 😁 auta 2 3d - ale jestem w szoku - każde z nas musiało oprócz biletu kupić voucher na okulary za 2 zł - wcześniej tak nie było, nie wiem co to za praktyki :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzięki Wisienko! Miód na me serce 🙂 Na pewno będziesz fajną mamą, bo fajne babki są zawsze fajne i dla wszystkich mają masę dobrych słów, cierpliwości i serca 🙂 I tak właśnie sobie zrobiłam małe podsumowanie tego roku: degradacja (naprawdę duża, ale chyba nie tak bolesna, jak się szefowi zdawało), ciąża po 4 tygodniach od zmiany stanowiska, zmiana firmy przez mojego męża, Maciek idzie do szkoły od września, potem porodówka i żegnajcie przespane nocki 🙂 jakoś sama mi sie mordula cieszy jak pięknie weszłam w te chrystusowe lata 🙂 🙂 🙂
I wiecie, co? JESTEM NAPRAWDĘ I SZCZERZE SZCZĘŚLIWA!!!!!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Shelby napisał(a):
gosiaq - gratuluję synka! 🙂

a ja byłam na randce z mężem - w kinie 😁 auta 2 3d - ale jestem w szoku - każde z nas musiało oprócz biletu kupić voucher na okulary za 2 zł - wcześniej tak nie było, nie wiem co to za praktyki :P


p.s. mnie ostatnio z mężem nie wpuścili do kina z własną colą litrową !!! Kazali zostawić w szatni a po seansie odebrać !!! Monopol chyba na bar kinowy czy co !!! 😮 😮 😮

Dobranoc 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ella1 napisał(a):
a wy juz wszystkie spicie???


Hej ja nie śpię ale już sie teraz tylko żegnam bo padam na twarz.

Dostałam dziś książkę Pierwszy rok życia dziecka rewelacyjna Naprawdę polecam

Dobranoc Brzunie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...