Skocz do zawartości

Witajcie Listopadówki 2011 | Forum o ciąży


coriana

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 21,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • gosiaq

    1781

  • Cherry

    2655

  • Shelby

    2530

  • madzia_m3

    1652

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
to tak jak u mnie, przybrałam 4kg niecałe, ale właśnie w cycuchy i brzuchol.. wchodze w swoje ubrania jeszcze bez problemów 😁

Ja najbardziej lubie jak wieczorem ide już spać a mała szaleje w brzusiu, kłade ręke i tak leże. A najsłodsze dla mnie są te wierciołki, takie zmienianie pozycji, nie te kopniaczki, ale kiedy całe ciałko sie porusza i tak fajnie mizia.. albo jak sobie coś wystawi 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
powiem ci, że jak początkowo czułam ruchy to właśnie w tych samych porach.. Teraz mała jest bardzo aktywna i budzi się dosłowie kiedy chce..
Ostatnio bez wiercenia spędziła w ciągu dnia łącznie 2 godz, aż się martwiłam że to mało dla takiego maluszka.. A jak mężuś patrzy na mój brzuch i widzi jak się wierci i opie to się śmieje że mała ma adhd jak nic!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mdg 87 brzunio swietny wogole nie widac ze przybralas na wadze 🙂 mi widac po twarzy takie "pucki" mam na policzkach 😁 😁 a zdjecie z mezem rowniez liczne 🙂
lala89 twoje zdjatko rowniez niczego sobie 😉 a brzuszki obie macie piekne

mam pytanie czy czesto dretwieja wam nozki? mi dzisiaj juz chyba z 9 raz
rano gdy wstawalam z lozka zaliczylam hmm podloge 😁
troszke sie potuklam ale wazne ze nogi nie zlamalam bo raz juz sie tak zalatwilam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mój poczatkowo byl leniwy,az sie balam,ze cos nie tak a teraz co troche daje znaki, ze nie spi. Tez najbardziej lubie polozyc sie w lozku i obserwowac jak brzuch podskakuje 😉 przylozyc reke i poczuc jego wariacje.
Wspaniale uczucie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
moja mała się teraz tak wierci, aż męzulka zawołałam. Bo znów misia mamusie po brzusiu, ale delikatnie bo nie kopie
mówie do męża ''nie umiem sobie wyobrazic co ona tam robi właśnie'' a on na to ''no co pewnie lunapark sobie robi''
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja na szczęście nie miałam na razie "skurczonych" łydek (jeszcze?)
ostatnio była rozmowa o stanikach. Ja przed ciążą i długo w ciąży nosiłam z fiszbinami, całe szczęście, że zostawiłam sobie kilka z okresu gdy byłam trochę grubsza, to były jak znalazł 🙂 za to teraz już biust nie rośnie (stanęło na miseczce D), ale fiszbiny cisnęły jak cholera! Więc noszę już staniki do karmienia-dostałam od bratowej 5 sztuk, więc spokojnie tyle mi wystarczy 😜 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hihihi fajne są takie malusie rączki, co? mój nie chciał otwierać rączek, to gin poruszał tą głowicą od usg na brzuszku, Mały: fik! i rączka otwarta 🙂 normalnie zabawa była! mogłabym tak patrzeć i patrzeć. I widziałam usta i nosek 🙂 Jakby coś do Maćka podobnie? Też takie pełniejsze usta i nosek perkaty (po mnie hihihi). Ciekawe czy się sprawdzi?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mogla bym tutaj z wami siedziec do rana niestety oczka same mi sie kleja ... ostatnio mam ciezkie nocki caly czas mam jakies koszmary 🥴 mam nadzieje ze chociaz dzisiajesza noc bedzie spokojna

tak wiec zycze wszystkim brzuszkom milej i spokojnej nocki dobranoc 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...