Skocz do zawartości

Witajcie Listopadówki 2011 | Forum o ciąży


coriana

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 21,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • gosiaq

    1781

  • Cherry

    2655

  • Shelby

    2530

  • madzia_m3

    1652

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
A ja upoważniam mojego męża do wpisywania co u mnie sie będzie działo 😁 😁 w ten sposób dowiecie się o wszystkim 🙂 🙂 może tak być?? 🙃

Gosia... poproś kogoś, kto mógłby Cię zawieźć... może jakiś sąsaid?? kombinuj żeby dostać się jakoś do szpitala 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kukunari napisał(a):
Gosia734 napisał(a):
Nawet nie ma mnie kto zawieźć 😞 Poczekam do jutra jak nie przejdzie to pojadę autobusem... 😞


kochana kombinuj - popros sasiada, kolege - kogokolwiek!!! A co gdybys zaczela rodzic?? tez nie mialby kto cie zawiezc?? Nie chce mi sie wierzyc!!!
Chyba zaczne na ciebie krzyczec 😉 - marsz do szpitala!! Dzis!!!


Ja też zaczne krzyczeć także do szpitala
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
judzia napisał(a):
A ja upoważniam mojego męża do wpisywania co u mnie sie będzie działo 😁 😁 w ten sposób dowiecie się o wszystkim 🙂 🙂 może tak być?? 🙃

jasne, że może być 🙂 moje chłopisko też zna hasełko, więc myślę, że tu skrobnie jak mnie powiozą 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
gosia - czasem licza sie minuty, nie godziny czy dni takze nie ma sie nad czym zastanawiac i na kogos czekac... wiem, ze jestes mloda ale powinnas w tej chwili dorosnac - bedziesz mama!!! kombinuj kogos kto cie zawiezie do najblizszego szpitala - nikt nie powinnien odmowic ciezarnej...
Ja trzymam kciuki ze dowiemy sie, ze wszystko dobrze!!!
ale prosze cie jedz!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Gosia734 napisał(a):
Nie chce nikogo denerwować... Już wiem czym jest spowodowane moje złe samopoczucie... Moją temp... 34.9... Napisze do mamy jak będzie miała jak to zadzwoni i zapytam co i jak... A teraz się chyba położe...


Nie wiem czy taka niska temperature powinnas miec 🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
14A11 napisał(a):
Czyli jak to jest z tym seksem???Mozna pod koniec s dodatkowo sperma zmiękcza szyjke ?? Dobrze rozumiem?

można 🙂 mój gin nie widzi przeciwwskazań 🙂 więc ja też nie 🙂 jak tylko się czuję dobrze, to czemu nie? chociaż nawala mnie mostek i żebra, a wieczorem brzuch boleśnie i długo się stawia...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
14A11 napisał(a):
Gosia734 napisał(a):
Nie chce nikogo denerwować... Już wiem czym jest spowodowane moje złe samopoczucie... Moją temp... 34.9... Napisze do mamy jak będzie miała jak to zadzwoni i zapytam co i jak... A teraz się chyba położe...


Nie wiem czy taka niska temperature powinnas miec 🤔


Mnie tez sie wydaje duzo za niska - szukalam w necie ale nic nie znalazlam 😞
Gosia jak nie chceszn ikogo denerwowac?? przeciez tu chodzi o ciebie i twoje dziecko!!! poza tym ja juz jestem zdenerwowana 😞 Gdybym tylko mogla to bym cie za uszy zaciagnela do tego szpitala....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Spokojnie kobitki 🙂 bo taka atmosfera, że zaraz eksploduje to forum...

Przede wszystkim jej nie straszcie bo się będzie jeszcze bardziej denerwować...

Jeśli ja dobrze rozumiem to Gosi chodzi o brak czucia na skórze brzucha, a nie brak ruchów ? Jeśli tak jest to wiem, że może to wystąpić w miejscu w którym umiejscowione łożysko, lub jak skóra jest bardzo napięta pod sam koniec ciąży... tego mnóstwo w necie...

Gosia też pisałaś wcześniej, że jesteś z tych co mają niską temperaturę. Ja też przez ostatnie dni 35.7... powinnaś w tym wypadku zmierzyć ciśnienie i sprawdzić puls...

Jesli ból jest nie do wytrzymania to w takich momentach woła się po pogotowie i oni mają obowiązek przyjechać
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Gosia734 wysłałam Ci wiadomość na priv z moim numerem telefonu. Ja mam z plusa więc śmiało możesz pisać!

Byłam dziś na wizycie i kolejną mam 16 listopada czyli dokładnie za 3 tygodnie w dniu terminu mojego porodu!! Pytam się pani doktor czy jest pewna że ja dotrwam do 40 tyg. a ona że raczej nie urodzę przed terminem bo szyjka zamknięta i nic nie skrócona. Mam przyjść 16tego, podepnie mnie pod ktg, zobaczy czy są jakieś skurcze i jak tam sprawa się ma z moją szyjką. No i powiedziała jeszcze że może 18 listopada urodzimy, wygląda na to że jeśli do 16 nie urodzę to nie będzie mnie przetrzymywać tylko umówimy się na wywoływanie 18 listopada.
Mała waży 3 kg i według pani doktor do porodu będzie ważyć 3400 zobaczymy 🙂
A ja przytyłam 11,5 kg od początku ciąży.
Wszystkie badania wyszły idealnie więc już nie muszę robić ani krwi, ani moczu. Mam zabrać te do szpitala. Wynik wymazu na bakterie w pochwie negatywny, więc nic tylko się cieszyć.

No to co dziewczynki, przepuszczam was przodem, bo ja jeszcze muszę sobie poczekać na moją księżniczkę 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Gosiu, tu nas nie będziesz denerwować - nie o to tu chodzi.
Jesteś w ciąży, odpowiadasz za siebie i małą. Ta temperatura jest zbyt niska - moim zdaniem, ale lekarzem nie jestem. My tu możemy gdybać, ale pomóc ci nie pomożemy. Jednak gdyby mnie coś takiego spotkało to po pierwsze:
Dzwonie do mamy, jeśli nie odbiera a dobrze wie na jakim etapie jesteś to tego też nie skomentuje. Mama zawaliła, spoko. Dzwonie do chłopaka, może też poczułby się odpowiedzialny za was? najwyższy czas na to! Jeśli on nie może przyjechać, to nie wierze, że nie macie żadnych innych znajomych bez auta, czy nawet rodziców znajomych którzy ewentualnie mogliby pomóc. Jeśli zadzwoniłabym do bliskiej koleżanki/albo mój zadzwoniłby do bliskiego kolegi a on nie mógby przyjechać to poprosiłabym żeby chociaż jego rodzice mnie podrzucili do szpitala. Jeśli na znajomych tez nie możesz liczyć, to od czego jest pogotowie? Dzwonie i mówie: nie czuje ruchów dziecka , mam taką temperature i drętwieje mi ciało.. koloryzuje troche ale czasem tak trzeba. A jeśli ktoś wmawia mi, że nie może przyjechać to poproś żeby zostawili ci to na piśmie na pogtowiu a ktoś ci to odbierze. Każda rozmowa jest nagrywana, więc napewno tego nikt nie zbagatelizuje..
Są jeszcze taksówki, trudno pożyczam kase od sąsiada jeśli nie mam i jade. Dziecko w takim momencie jest dla mnie najważniejsze. A ty nam tu piszesz, że się boisz i martwisz, ale tak naprawde nic z tym nie robisz, weź się w garść i jeśli na sobie ci nie zależy to pomyśl o dziecku. Bo nie wiem jak się ma taka temperatura do dziecka, masz przecież też bóle kręgosłupa.. Każdy szpital przyjmnie cie bez problemów. Jeśli nie masz jak się tam dostać, to dzwoń po pogotowie..

a co kiedy zaczniesz rodzić? urodzisz w domu, bo mama nie odbiera? przepraszam, że tak się mądruje tutaj, ale nie podoba mi sie to. To że jesteś już w 38 tygodniu wcale nie znaczy, że dziecku nic się nie może stać. Musimy myśleć nie tylko o sobie, ale o naszych maleństwach w pierwszej kolejności! pamiętaj i zrób coś z tym.. no prosze cie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...