Skocz do zawartości

Duphaston + wymaz cytohormonalny | Forum o ciąży


MalwinaCe

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
bierzecie duphaston? w jakiej ilości? ja obecnie biorę aż 4 tabletki duphastonu plus 4 no-spy. poprzednią ciążę poroniłam a ta jest zagrożona.

czy lekarz wykonał Wam wymaz cytohormonalny? u mnie pobrany 5 tc - wynik 0-85-15 (niedomoga lutealna)
jestem ciekawa jakie Wy macie wyniki badań i ile bierzecie duphastonu...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
MalwinaCe napisał(a):
bierzecie duphaston? w jakiej ilości? ja obecnie biorę aż 4 tabletki duphastonu plus 4 no-spy. poprzednią ciążę poroniłam a ta jest zagrożona.

czy lekarz wykonał Wam wymaz cytohormonalny? u mnie pobrany 5 tc - wynik 0-85-15 (niedomoga lutealna)
jestem ciekawa jakie Wy macie wyniki badań i ile bierzecie duphastonu...

hej,ja bralam duphaston od 11 do okolo22 tygodnia ciazy,bralam 3xdziennie po 1 tabl.do tego no-spe tez 3xdziennie po 1 tabl....nie mialam zadnych badan hormonalnych,poprostu dostalam plamienia,pogotowie,izba przyjec,wywiad,usg i szybkie badanie na fotelu i moral:ciaza zagrozona-poronienie zagrazajace...i L4,lezenie i faszerowanie sie wlasnie duphastonem i no-spa...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 3 miesiące później...
Asiula88 napisał(a):
Ja biorę dwie tabletki dziennie, bo miałam plamienia niewielkie + skłonności genetyczne do niedonoszeń ciąży. Nie zalecono mi nospy. Plamienia minęły jak ręką odjął.


Ja także biorę dwie tabletki dziennie, zapobiegawczo aby uniknać plamień.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...