Skocz do zawartości

grudniówki2 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 45,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • fredeczkaa

    4147

  • mittka

    4665

Gosiag, dobrze, że chociaż to zauważasz!
Córki mojej teściowej są już dorosłe a pytają się mamusi nawet o to jaką tabletkę mają wziąć na bolący ząb i takie najprostsze rzeczy. Dodatkowo starsza nie wyobraża sobie życia bez mamy, jest 9 lat po ślubie i dalej z nią mieszka 🤢


WIOLA, no to mamy identycznie. Mi też tak "pomagała" teściowa. I wkurzałam się o to nieprzeciętnie. Czułam się tak jakby przychodziła do mnie szukała bałaganu itd.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gosiu przecież teraz można operowac i leczyć dziecko w łonie matki. Nie poddawaj się kochana, wiem że jest Ci ciężko ale nie pozwól tak łatwo lekarzom poddać się bez walki o Twoje dzieciątko. Trzymam kciuki za Was żeby wszystko skończyło się dobrze 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurcze, wchodzę, zeby się Wam pochwalić moim dzisiejszym nabytkiem z lumpka a Tu tak smutno sie zrobiło. Gosiu - wiem, ze dasz rade! Nadal trzymam kciuki za Was! 😞

Zdjecia zatem wkleje później.
Ide sprzatac i robic obiadek :*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gosiu w żadnym wypadku nie zgadzaj się na usunięcie dzidzi 😠 😠 😠 AgnieszkaW ma racje medycyna już jest tak rozwinięta że teraz cuda można zdziałać 😞 😞 😞 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
gosiu co do dziurki w serduszku to wiem że po urodzeniu robią zabieg dziecku na otwartym serduszku. Mojej znajomej wnuczka taki zabieg miała i teraz jest wszystko w porządku. A co do nerek to nie wiem nie spotkałam się z takim przypadkiem - tak mi przykro 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój Boże jaki człowiek jest bezradny 😞 😞 😞 Dlaczego to spotyka tak małe istotki które jeszcze świata nie poznały, gdzie tu sprawiedliwość??? 😠 😠 😠 😠 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...