Skocz do zawartości

grudniówki2 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 45,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • fredeczkaa

    4147

  • mittka

    4665

  • Mamusia
Hej dziewczyny!

Wiolka mi siara juz od dluzszego czasu cieknie i to samoczynnie :/ juz od kilku tyg uzywam wkladki laktacyjne.

Gosia jejku,tak mi przykro 😞 ale co beda usuwac jak zle wyjdzie? Teraz lecza dzidzie w brzuszku mamy, tymbardziej op ile dobrze pamietam ,to mieszkasz za granica i byc moze jakies lepsze metody maja... badz dzielna i nie poddawaj sie! :*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pusto, pusto fredeczko, ja jeszcze nie zauważyłam wydzieliny z piersi i właśnie czytałam , że wcale nie musi się pojawić w trakcie ciąży, i tak sobie liczę i to już 6 msc ciąży będzie u mnie 🙂
A właśnie siedzę sobie z farba na głowie, bo już miałam gigantyczne odrosty 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
1 miesiąc - 1-4 tygodzień,
2 miesiąc - 5-8 tygodzień,
3 miesiąc - 9-13 tydzień,
4 miesiąc - 14-17 tydzień,
5 miesiąc - 18-22 tydzień,
6 miesiąc - 23-27 tydzień,
7 miesiąc - 28-31 tydzień,
8 miesiąc - 32-35 tydzień,
9 miesiąc - 36-40 tydzień.

A to według książki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aj Mittka nawet nie wiem kiedy to zleciało :laugh: :laugh: :laugh:
Ja to nie mogę się doczekać kiedy zaczniemy się "rozpakowywać"
😆 😆 😆 Ciekawe która pierwsza :P :P :P :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Nie tylko Ty kochana ja też już nie mogę się doczekać.Nie wiadomo co los nam szykuje i która pierwsza się wypakuje 😁

Ja byłam u mojego gina i mówi że nie udało mu się uniknąć usg i będzie musiał mi zrobić bo w tym badaniu prenatalnym tak chaotycznie pisze co do tego mojego łożyska i on musi sobie to sprawdzić,a ja mu mówie że mnie to akurat bardzo cieszy bo sobie dzidzie pooglądam 🙂 mam tylko nadzieję że tam się wszystko poprzesuwało 🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja dzisiaj zajeżdżam do teściowej bo prosiła żeby jej chlebek kupić, więc wchodzę a tu miła niespodzianka, teściowa z myślą że będę zrobiła grilla 🤪 🤪 🤪 Ale się najadłam a nawet mogę powiedzieć obżarłam :laugh: :laugh: :laugh: Specjalnie dla mnie zrobiła cebulkę z grilla bo wie że ja uwielbiam cebulkę z grilla 🙂 🙂 🙂 Pycha była :P :P :P :P
I jak tu nie lubić teściowej 🤪 🤪 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...