Skocz do zawartości

grudniówki2 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 45,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • fredeczkaa

    4147

  • mittka

    4665

  • Mamusia
Ja przez to Wasze gotowanie i pieczenie czuję się jakbym nic nie umiała hehe. Dzisiaj robię risotto to co ostatnio robiła fredeczka, mam nadzieję, że będzie dobre. Rogaliki to dla mnie za dużo roboty bo leniuch jestem, ale znalazłam przepis na babeczki z nutellą i w tym tygodniu muszę upiec 🙂 Muszę podogadzać sobie i mężowi skoro siedzę w domu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a ja pieke takie ciasto, siedzi już 20 min w piekarniku i zaczyna pachniec :P

http://przystole.blox.pl/2008/07/Ucierane-ciasto-z-jagodami.html

Agusia a ciasto drożdżowe jest najprostsze na świecie! mówie to ja zawodowa cukierniczka 🙃 po prostu nie może sie nie udac, musisz tylko dodac letnie ( nie gorące mleko) i czekac aż wyrośnie.
powodzenia w pieczeniu!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ewa mogłabys podać przepis na te babeczki? Z wypiekami jestem całkiem na bakier ale może uda mi się zrobic cos mało skomplikowanego jak mój mąż przyjedzie 🙂

Niedawno wróciłam z nad morza, popływałam sobie, poczytałam gazetki i nawet troszke sie opaliłam, moje kostki w końcu wyglądają w miarę normalnie. Czy wam tez puchną?

Idę sobie zrobić cieńką kawkę i zjeść sztrudel od teściowej, ona chce mnie ewidentnie utuczyć :laugh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wiecie co??? a ja nadal walcze,teraz to już rozkopałam pół mieszkania 😞 nazbierałam 3 gigantyczne reklamówy ubrań Dominiki z których wyrosła na co ja je tyle w szafie trzymałam 🤪 zaraz normalnie będę kończyć tą zabawe a dokończe jutro bo mam dość eh 🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Super dzięki Ewa te babeczki wyglądaja na proste do zrobienia, daj znać jak Ci wyszło 🙂

Mittka natchnęłaś mnie z tymi szafowymi porządkami, też się muszę za nie wziąć i chyba zacznę zaraz po kawce :laugh: jak sie do tej pory nie zniechęcę :laugh: Widzę, że syndrom wicia gniazda Ci się udzielił :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mittka Ty tak jak moja mama, ona też ma szafy zawalone niepotrzebnymi rzeczami, tyle że ona nie zamierza się z nimi rozstawać 🙂

Ewa koniecznie napisz czy dobre Ci wyszły te babeczki 🙂

Anja to ciasto smakowo wygląda, chyba tez jutro utrę , ale muszę sobie kupić takie narzędzie do ucierania (jak to się nazywa hhmmm ?)

A teraz zajadam sie ptasim mleczkiem Milki i lodami Koral 🙂


A na obiad dzis robiłam zupkę buraczkową, wyszła wyśmienita 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...