Skocz do zawartości

grudniówki2 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

Anja ja zaraz wsiadam w samolot i lecę do Ciebie!
Mi za cholerę nie wychodzą biszkoptowe ciasta, bo mam beznadziejny piekarnik 😠
Za to drożdżowe rzeczywiście, nie da się by się nie udały 🙂

I te babeczki również smakowicie wyglądają 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 45,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • fredeczkaa

    4147

  • mittka

    4665

Hej dziewczynki,



Otóz byłam u nowego lekarza i bez problemu przejął prowadzenie mojej ciąży, jest miły i odpowiada na wszystkie moje pytania, nie ma problemu z wyjasnieniem niczego a na badaniu nawet był delikatny. Co do zwolnienia niestety miał spore opory żeby wystawić ze względu na liczne kontrole ZUSu i takie tam, poszłam do nie go prywatnie później - skasował mnie 90 zl a za kolejne bedzie mniej, albo wcale. Wole na badania chodzić do niego na NFZ bo ma lepszy sprzet niz w prywatnym gabinecie 😉 (paradoks) Ogólnie jestem zadowolona, bo przynajmniej na mnie nie wrzeszcał 🙂 🤢

kupiłam Baśce skarpetunie, bo jak ją dziś ujrzałam na monitorku to aż mi się ciepluchno na serduszku zrobiło 🙂

Za brak nawiązań do poprzednich Waszych postów przepraszam, nadrobię jutro. Nie mam siły czytac tych dwudziestu paru stron bo cały dzień biegaliśmy oglądać wózki po Poznaniu a dziś jeszcze jadę do Poznania obejrzec wózeczek, co prawda uzywany ale jestem naprawde na niego nakręcona! Jesli go kupię to sie pochwalę 🤪

Buziaki!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anja nie bądź taka, zostaw męzowi kawałek 🙂 Ja tez utrę to ciasto łyzka tak jak Ty 🙂 a powiedz mi czy jagódki moga byc ze słoiczka bo tylko takie mam 😞

Akompf to super że jestes zadowolona w końcu ze swojego lekarza 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nadrabiam posty powolutku jeszcze chwilę zanim zów wybędę. Czekam aż Baśka kopniakami podziękuje za skarpetki 🙂

aha, wyobraźcie sobie, że jak lekarz zobaczył moje niemiarowe tętno to odrazu mnie ochrzanił, ze do internisty jeszcze nie poszłam po skierowanie po kardiologa! Że niby nic, ale teraz organizm obciążony, duży wysiłek przede mną i mam to szybko zbadać!
i jeszcze jedno, mam łożysko na przedniej ścianie i to pewnie dlatego nie czułam kopniaczków tak długo....

Bti - bedziemy trzymały kciuki na obronie tylko sie przypomnij 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akompf super że jesteś zadowolona z lekarza, ale co oni maja z tymi zwolnieniami dla ciężarnych, przecież to najbezpieczniejsza grupa, nic nam nie mogą udowodnić, bo zawsze może nam coś dolegać, niech u innych ograniczaja a nie u ciężarówek 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akompf a za mnie kciuki 😞 😞 ja tez mam obrone we wrześniu 😞 smutno mi 😞 😞 hi hi
No i oczywiście brawo dla Twojego lekarza, że Cię zmobilizował (mniejmy nadzieję 🙂 ) do badań 🙂

Moja malutka też cos ostatnio mało ruchliwa, od trzech dni jakoś. Dzis ją ochrzaniłam, powiedziałam że się obrażę jak mamy nie skopie no i dostałam 3 takie słabe kopniaczki ehhh
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

agnieszkaw26 napisał:
Akompf a za mnie kciuki 😞 😞 ja tez mam obrone we wrześniu 😞 smutno mi 😞 😞 hi hi
No i oczywiście brawo dla Twojego lekarza, że Cię zmobilizował (mniejmy nadzieję 🙂 ) do badań 🙂


oj przepraszam, dopiero doczytałam :] oczywiście dzielę kciuki narówno :P

Oj zmobilizował :] jutro pewnie polece ;] tylko mój rodzinny tez leniwa bestia, ale mi wystarczy skierownie 🙂

czytam dalej ;]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Was dziewczyny.
Normalnie smaka mi na te bułeczki i rogaliki zrobiłyście :P :P :P
Kurcze ale jestem zmęczona, byłam na budowie z mężem i niby nic się nie narobiłam tylko trochę posprzątałam folii i papierów 😉 😉 😉 😉
Szkoda mi tej naszej Gosi 😞 😞 Biedactwo musi bardzo cierpieć 😠 😠 😠 😠
Ale musimy mieć nadzieję że wszystko będzie dobrze 🤨 🤨
Akompf to super że teraz masz normalnego lekarza 🙂 🙂 🙂 🙂 Za nasze studentki też trzymam kciuki :laugh: :laugh: :laugh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akompf no kciuki na równo - to rozumiem 🙂 🙂 🙂

Oj AgaK ja tam na budowie nic nigdy nie robie, najwyżej dłubie słonecznik 🙂

Uciekam bo męzulek chce laptopa 😞

Buziaczki dziewuszki i dobrej nocki 🙂
Jutro na pewno będę 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AgnieszkoW ja też ogólnie nic nie robię ale dziś tylko wszystką folię i papiery pozbierałam. Także łącznie mojej roboty było na około 1 godzinkę ale ja to robiłam ratami, bo zrobiłam jedno pomieszczenie a potem przerwa itd.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A mi bratowa mówiła, że żona jej kolegi dostała wezwanie z ZUSu w ósmym miesiącu ciąży, zbadali ją i powiedzieli, że jest zdrowa i ma wracać do pracy bo sama ciąża to nie choroba 🤪 Biedaczka jest pielęgniarką w szpitalu onkologicznym więc ogólnie beznadziejnie, ale nie wiem czy wróciła do pracy czy coś wymyśliła.

Teraz uciekam spać. Dobranoc 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej dziewczynki

przepraszam,ze wtrącam sie w Wasz watek 🙂 ale mam do sprzedania wyprawkę dla chłopczyka r.56-68 więcej szczegółów na stronce
http://www.allegro.pl/item723496619_zestaw_ubranek_dla_chlopczyka_53_szt_r_56_68.html

pozdrawiam i życzę szczęsliwych i szybkich porodow!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie moje drogie 🙂

Dzis witam Was jako pierwsza. Męzuś poszedł do pracy, a ja już spac nie moge a jest dopiero 7 rano 🥴
Potem pewnie cały dzień będę chodziła przymulona.

Ide sobie zrobic herbatke z cytrynką i czekam na Was 🙂

MikuSia - moja dzidzia to dziewczynka , więc nie bardzo pasuje mi Twoja wyprawka, mimo iz śliczne ubranka 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam,
to ja druga zaraz po Agnieszcew:-)
Mnie Mąż obudził żeby mu śniadanko zrobić i też już chyba nie zasnę:-( no chyba że po południ ale wtedy znów jestem już na herbatkę umówiona:p

W takim razie jestem jakaś inna bo wszystkie inne ciasta, torty mi wychodzą super z drożdżami nie umiem nic:-( baa... nawet kluski parowane mi nie wyszły kiedyś:-( wszystko do kosza wywaliłam:-( tak więc nie wiem, ale chyba znów muszę się zebrać i spróbować coś z tymi drożdżami ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Agusia mi z drożdżowego ciasta najlepiej wychodzi pizza 🙂 Innych nawet nie robię, bo szczerze mówiąc nie lubię ;/

Na śniadanie jem ptasie mleczko 🙂 hahah , nigdy wcześniej nie zjadłabym ptasiego mleczka z rana na pusty żołądek - masakra co ta moja mała kluseczka ze mną wyprawia 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...