Skocz do zawartości

grudniówki2 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
🙂 🙂 Witam was grudnióweczki 🙂 jednak miałam fałszywy alarm...no ale to nic juz byłam przerazona tym faktem ze moge byc w ciazy....bo to jednak za szybko od poronienia.....teraz sie skupiam na rozpoczeciu roku szkolnego i przedszkola i jezeli jeszcze kiedys poczuje co to macierzynstwo to jednak teraz wole sie pilnowac i odczekac na dobry moment 😲 Kocham Was dziewczynki i jestem z Wami cały czas 🙂 🙂 🙂brzusie do góry 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 45,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • fredeczkaa

    4147

  • mittka

    4665

  • Mamusia
Hej Dorunia 🙂
kochana no to dobrze,myśle że jak będziesz gotowa to szczęście samo do Ciebie przyjdzie 🙂 teraz masz trzy szczęścia i nimi się ciesz 🙂 a wiem co to jest rozpoczęcie roku,na szczeście wszystko już przyszykowane i korzystamy z ostatnich dni wakacji 🙂 Trzymaj się kochana i buziaki Dla Ciebie 😘

megulka ja jeszcze nie kupowałam łóżeczka i też nie mam pojęcia jaki materac,trzeba by coś poszperać i wywiedzieć się jaki jest najlepszy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dorunia na szczęscie masz juz dzieci 🙂 więc masz kogo kochac, o kogo się troszczyć ... A na następne przyjdzie jeszcze czas, bo chyba masz rację, że tak szybko po poronieniu to nie dobrze zajśc w ciązę. Trzymaj się kochana i pisz czasem do nas co u Ciebie słychac 🙂

Megulka ja tez jeszcze łóżeczka nie kupowałam, ale chciałabym takie z szufladą od spodu i na pewno ciemne drewno 🙂 a co do materaca to jakiś dobry, antyalergiczny...

Mittka mi się podoba wszystko w tym X landerze. Już pokazałam go męzowi i nie ma wyjścia, kupujemy na pewno ten model 🙂 Ja też szukałam dokładnie takich kół i żeby wózek miał atest a X landery mają 🙂 acha i jeszcze mi sie podoba, że można zamocowac fotelik na stelażu , fajnie to wygląda, akurat na nasze letnie spacerki z dzidźką 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
AgnieszkoW to jest wasze pierwsze dziecko więc możecie inwestować a to co sobie kupicie może zostać dla następnego więc nie ma co szczędzić pieniążków oczywiście w granicach możliwości 🙂 ja musze brać pod uwage to że już dla kolejnego zbierać nie będę więc musze się zastanowić czy wydawać tyle pieniędzy 🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mittka bez szuflady te łózeczka są tańsze. Mi szuflada jest potrzebna, bo jak juz Wam pisałam budujemy domek i za rok się przeprowadzamy, więc nie mamy i nie chcemy kupowac zadnych mebli, dlatego musze gdzieś przez ten czas składowac chocby spioszki 😞
http://allegro.pl/item723537715_lozeczko_radek_vii_teak_klups_termometr_elektr.html
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
agnieszkaw26 jestem majoweczka,pisalas ze sliczne mamy dziewczynki.Nawet sie nie obejrzysz a bedziesz miala dzidzie przy sobie,ja tez pamietam jak logowalam sie tutaj w sierpniu tamtego roku a teraz moja Julcia za niedlugo skonczy 4 miesiace. [img size=246]http://www.brzuszek.net/images/fbfiles/images/2_Julka_5664.jpg" src="https://brzuszek.net/applications/core/interface/js/spacer.png" />
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witajcie mamunie 🙂

ja już po pracy, nadrobiłam co napisałyście od rana

mnie od rana boli prawa nerka-pewnie mój Bartek szaleje 🙃 spałam dobrze-tylko raz wstawałam na siku 🙂

łóżeczko i materacyk jak już pisałam mamy upatrzone ale co do wózka to jesteśmy w dziurze 🙃 najmniejszego pojęcia nie mam według jakich kryteriów wybierac 🤢 wiem tylko, że ma miec koła pompowane bo u nas w austrii w zimie chodniki żwirem sypią i mały miałby niezłą trzęsawke jadąc na plastikach, dobrze by było aby to był taki model wszystko w jednym-gondola, spacerówka i aby sie dało jeszcze wpiąc w podstawe fotelik samochodowy no i aby cena nie była zabójcza. Istnieje już coś takiego? pomóżcie mamusie 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ta szuflada to bardzo dobre rozwiązanie na brak miejsca. Mittka może więc warto zainwestować w to łóżeczko 🙂 zawsze potem możesz je wystawić na allegro i sprzedać 🙂

Widzę że ja najbardziej aktywna jestem od rana, mittka do mnie dolączyła, Fredeczka na kawce, AgaK u lekarza a gdzie reszta kobitek?? Przeciez nas tak dużo? Co sie z Wami dzieje brzucholki?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja obiadek mam z wczoraj. Zawsze jak robie zupke to na 2 dni , tym bardziej że jest nas na razie dwoje więc nie ma kto wszystkiego zjadac. Ziemniaczki jak gotuję to juz tak na styk, żeby nam wystarczyło, ale zeby nic nie zostało bo nie lubię odgrzewanych ziemniaków.

Też ide troszkę poleżec. Poczytam ,,Z zycia wzięte" - moja ulubiona gazetka 🙂

Do potem grubaski, mam nadzieje że będę miała co czytać...najbardziej czekam na wiadomość od AgnieszkiK 🤔

Buziaki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem, co jakiś czas wpadam i podczytuję.

Anja szukaj wózków tzw. travel system, pod taką nazwą powinny Ci się wyświetlić właśnie takie, gdzie fotelik jest wpinany w ramę 😉

Moja córcia zajada rosół i za jakieś 1,5 godzinki jadę na kawkę do znajomej 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...