Skocz do zawartości

grudniówki2 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 45,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • fredeczkaa

    4147

  • mittka

    4665

  • Mamusia
a ja dzisiaj znowu ucięłam sobie drzemkę 😉

Teraz jestem głodna jak wilk!!! Zjadłabym coś dobrego, ale nie chce mi się nic robić. Chyba skończy się na zamówieniu pizzy :P Miałam ostatnie 3 ziemniaki to wrzuciłam je do piekarnika, może to póki co zaspokoi mój głód :laugh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy was też czasami boli tak w klatce piersiowej, bo ja zaraz oszaleje, już mnie tak kilka razy bolało w ubiegłym tygodniu i teraz się powtórzyło, to taki tępy ból jakby pod żebrami, a czuje się jakbym zaraz miała zawału dostać.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja korzystając z pogody puki jeszcze słońce świeci postanowiłam poprać już ciuszki mojemu Bartkowi i normalnie za głowę się złapałam ile tego tak na prawdę jest 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 Normalnie sznurka na pranie mi zabraknie :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:
Mój brat to się śmieje ze mnie :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O właśnie zauważylam , że u nas dwa Bartki będą 🙂 a jak ja bym miała chłopca to by były trzy , bo tez chciałam dac na imie chłopcu Bartosz 🙂

Skończyłam w końcu te gołąbki robic, masakra normalnie jaka jestem zmęczona, jak bym z 2 kilometry przebiegła hahah

Idę na pocztę bo przyszło mi avizo 🙂 perfumki moje 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej hej!!!!!!! Głowa mnie wciąż boli, chyba zwariuję 🤢 🤨

Emmax to pewnie maleństwo Cię tam ugniata, mi leży non stop po prawej stronie i ciężko mi się siedzi bo mała daje mi po żebrach.

Mam genialne wieści!!!! Mojej mamie udało się załatwić w pracy zastępstwo na ponad miesiąc a ja znalazłam połączenie z Chorwacja przez Niemcy także moja mamuśka będzie u mnie 8 grudnia i zostaje na miesiąc!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Jestem taka szczęśliwa!!!!!!!!!!!!!

Ja zostawiam sobie pranie na październik, jak juz skompletuję całą wyprawkę to wypiorę wszystko na raz. Mam pytanko, czy wy pierzecie te rzeczy w prace czy ręcznie?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Agnieszko gratuluję Ci tych gołąbków 😉 , ja w taki upał padłabym w kuchni.

Wiola to super, że mamcia do Ciebie przyjeżdża 🙂 Będziesz miała pomoc i pewnie teściowa nie będzie Cię tak męczyła. Na ból głowy dobre są zimne okłady, spróbuj może coś pomogą.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiolka, ale ty jesteś niewdzięcznica, kobieta się stara, dzwoni, gotuje a ty że to lepiej:laugh:
Dobrze, że będziemy miały córki i nie będziemy tymi potworami - teściowymi:laugh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiolka jak ja się cieszę że Ty się cieszysz. Tylko wiesz co jak będzie nadopiekuńcza to jej na to pozwól w końcu dzielą Was ogromne kilometry i by chciała na pewno cieszyć się wnusią jak najwięcej bo później długo jej nie zobaczy 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziewczyny z tego co widze to wiekszosc z was ma juz pokupywane wyprawki....
A ja powiem wam szczerze ze boję sie jeszce kupować żeby nie zapeszyć, 😞 z podstaw to mam wózek i łóżeczko no i ciuszki od kolezanek 🙂
A ja patrzycie na szkołe rodzenia?
Bo ja sie zastanawiam cały czas , bo bede musiała chodzic do niej sama niestety..... 😞
Moj chlopak pracuje i nie ma kiedy...
Pozdrawiam mamcie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Gosiaczek23 :laugh: :laugh: Miło że do nas dołączyłaś 🙂
Kupowanie wyprawki dla maluszka to jest sprawa indywidualna każdej mamy i jeżeli nie chcesz iść na zakupy bo boisz się że coś się stanie to nie musisz jeszcze nic kupować ale pamiętaj nie zostawiaj tego na ostatnią chwilę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

🙂 nie mam siły pisać, czytam co Wy piszecie 🙂 gorąącooo 🙂
Wiolka super że mama do Ciebie przyjedzie i zrób sobie te zimne okłady o których mówi Ewa 🙂

Witaj Gosiaczek 🙂 no jeśli wierzysz w zabobony to zyczę Ci powodzenia w robieniu zakupów po porodzie kochana 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...