Skocz do zawartości

grudniówki2 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 45,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • fredeczkaa

    4147

  • mittka

    4665

  • Mamusia
hehe :P wlasnie dzwonilam do kolezanki i sie umowilysmy na jutro na "taniec towarzyski" haha 😁 :P i zobaczymy jak dlugo ten cwaniaczek bedzie chodzic na te sztuki walki jak ja zaczne chodzic na towarzyski gdzie on bedzie myslal ze tam obsciskuje mnie jakis inny facet i ze przytulam sie do niego w tancu .

To podle, ale jakos musze dac mu w kosc za te jego walki msieszne 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i dobrze fredeczko zrobiłaś.
za 2,80 mówisz, ja to widocznie jestem jakiś pechant, nawet do lumpków 😠

właśnie przeglądam wózki coneco, zastanawiała, się któraś z was nad nimi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja się chyba poddam z tymi lumpkami, bo we Wrocku nie warto, bo wszystko maja wycenione, a jak nie to już same szmaty zostają 😠
A w przyszłym tygodniu jadę do siostry i będziemy wyprawkę robiły dla małej, ona mi najlepiej doradzi co się u niej sprawdziło a co nie, ciekawe ile kasy stracę, oczywiście nie liczę na razie wózka, wanienki bo to na koniec, a łóżeczko mam dostać w spadku, ciekawe czy dostanę:laugh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
cześć dziewczyny właśnie wróciłam i niestety to nie była pomyłka aminopunkcja wyszła mi dobrze ale nerki dalej się nie rozwijają lekarz podawał mi jakąś normę do 2 jest ok a mój synek ma 13. Mam trzy wyjścia 1 donosić i dziecko umrze po porodzie 2 idę na operację w środę ale nikt mi nie daje 100 że dziecko przeżyje 3 mam prawo usunąć bo są do tego wskazania medyczne.Jutro muszę dać odpowiedź ale ja juz teraz wiem ze nigdy bym sobie nie wybaczyła tego ze zabiłam własne dziecko i spróbuje pójdę na tą operację.Bardzo Wam dziękuję za wsparcie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kochana Gosiu, podejmujesz słuszną decyzję i z tych trzech najlepszą.
Strasznie mi przykro, że synuś jest chory 😞 Ale wierzę, że nasze kciuki zadziałają i operacja otworzy Wam drogę do zdrówka!!!
Trzymaj się Słonko, wiem, że pewnie jest Ci strasznie trudno, ale pamiętaj, że myślę o Tobie!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gosiu tak mi przykro, a tak bardzo wierzyłam, że Twojemu dziecku się uda 😞 😞 😞
Wydaje mi się, że podjęłaś najsłuszniejszą z decyzji i mam nadzieję, że tym razem się wszystko uda 😞
Tak mi Was żal 😞 😞 😞 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Gosiaczku wiem co czujesz teraz ..jestem z Toba i mocno wierze ze wszystko sie uda a Twój synek jest silnym chłopcem i da rade...i podjełas słuszna decyzje my mozemy sobie gdybac i doradzac ale to od Ciebie zalezy jak postapisz....medycyna poszła do przodu wiec wierze w to ze bedzie dobrze....daj znac Kochana co i jak...w tych naszych grudniówkach wiele juz mam wycierpiało swoje wiec jestem pewna ze Ciebie dotyczyc to nie bedzie....buzka w brzuska 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gosiu i ja Tobie mówię że podjęłaś najsłuszniejszą decyzję 😞 😞 Ale jest mi bardzo przykro że masz tak chora istotkę pod sercem 😞 😞 😞 😞 Nadal będziemy trzymać kciuki bo zawsze jest jakaś nadzieja na wyzdrowienie Twojej kruszynki 😞 😞
Gosiu będziemy zawsze z Tobą bez względu na to co się stanie 😞 😞 😞 Trzymaj się kochana 😞 😞 😞 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gosiu jesteś bardzo dzielną i mądra kobietą. Ja na Twoim miejscu postąpiłabym tak samo. Trzeba próbować i byc silnym dla maleństwa. Bardzo Ci współczuję, a jednocześnie podziwiam za Twoją siłę 🙂 Na pewno będzie dobrze, zobaczysz, szkoda tylko, że teraz musisz tyle przejść 😞

Ja jedak kupiłam 2 pary rajstopek w lidlu. Nie są takie złe, do ciorchania po domu (jak to mówi moja szwagierka) mogą być 🙂
Fredoczko na szczęście nie zaczęła rodzić, wiec nie musiałam odbierać porodu haha

Byłysmy tez w lumpku i kupiłam pare rzeczy.

Najbliższe pepco mam jakies 40 km , więc nie będę jechać , bo troszku daleko 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no fakt,daleko :P to drugie tyle by poszlo na paliwo 😁

chociaz,jesli ktos cala wyprawke by robil to napewno by sie zwrocilo a moze nawet zostalo , jak moj tata za 50zl dojedzie nad morze i spowrotem (120km w jedna strone) to by sie bardzo oplacalo hehe :P

Agnieszko a ja sobie teraz siedze na allegro i szperam, szukam komody i znalazlam wlasciwie kilka dobrych kandydatek tylko ,ze taka jak najbardziej mi sie podoba jest juz podobna w domu tylko raczki inne :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fredeczko, ale w pepco nie ma aż takiego asortymentu, żeby całą wyprawkę zrobić, poza tym te rzeczy nie są aż takiej dobrej jakości, tak mi się przynajmniej wydaje, to zresztą zależy jakie kto ma wymagania 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam ponownie Brzuchatki 🙂

leciałam do domu jak na skrzydłach aby sie dowiedziec co u Gosi... a tu takie wiesci 😞 sądze, że dobrze wybrała bo to jedyne słuszne wyjście.

o ile dobrze pamiętam to któras Agnieszka podawała wczoraj przepis na ciasto jogurtowe z brzoskwiniami, chciałam zapytac czy dobre wyszło bo może i ja takie upieke 🙂

fredeczka a to z tym kursem tańca to dobre 🤪 🤪
ciekawe jak M zareaguje jak sie wystroisz i wyjdziesz z domu 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja normalnie się uśmiałam z tego artykułu. Pochodzi z mojego regionu :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

55-letni mieszkaniec powiatu górowskiego w stroju kowboja paradował konno ulicami Głogowa. Właściwie to koń go prowadził, górowianin był bowiem kompletnie pijany. Jeźdźca zatrzymali policjanci, trafił do izby wytrzeźwień. Koniem zaopiekował się jeden z głogowskich hodowców.
Do zdarzenia doszło wczoraj wieczorem. Około godzinny 21.30 policjanci otrzymali informację, że ulicą Rudnowską jedzie konno mężczyzna, który prawdopodobnie jest pod wpływem alkoholu. - Został on zatrzymany przez policyjny patrol. Funkcjonariusze wyczuli od niego woń alkoholu. Badanie alkotestem wykazało, że 55-letni mieszkaniec powiatu górowskiego ma ponad trzy promile alkoholu w organizmie. Mężczyzna tłumaczył się, że uczestniczył w dożynkach i konno wracał do domu – powiedział nam Bogdan Kaleta, rzecznik głogowskiej policji.


Pijany jeździec, poruszając się po zmroku ulicami miasta, stanowił poważne zagrożenie dla innych uczestników ruchu. Mężczyzna trafił do izby wytrzeźwień. Właściwą opieką zapewniono także wierzchowcowi. Jak powiedział nam policyjny rzecznik, koń był trzeźwy. Nieoficjalnie dowiedzieliśmy się, że wartość wierzchowca jest wyższa niż luksusowego samochodu.


- Takie interwencje nie zdarzają się często. Bywało, że zatrzymywaniu byli nietrzeźwi woźnice. Ja jeszcze nie słyszałem o zatrzymaniu pijanego jeźdźca jadącego wierzchem – mówi Kaleta.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wróciłam!

Gosia - nie wiem co napisać, bo wszystkie nasze Grudnióweczki już napisały to, co mi przychodziło do glowy.. no może oprócz jednego - modle się za Ciebie i Twoje Maleństwo! Tak bardzo mi przykro, że musialaś stanąć przed takim wyborem. Myślę, że decyzja, ktorą podejmiesz (jakakolwiek) bedzie słuszna bo będzie podyktowana twoim wlasnym sercem. Jestesmy z Tobą!

Kupiłam w Lidlu komplecik za 22.90 w kolorze różowym, taki z weluru :P Mam nadzieję, ze sie przyda 🙂 Mąż nie protestował!
Rajstopek i bodziaków nie było już wogóle, pajacyków tez nie znalazłam! Wszystko przetrzebione! ehhh

Co do tego lekarza to dostałam kolejne skierowanie - na echo serca - badanie które ma wykluczyc powazniejsze powikłania - wady serca ;/ na kolejne specjalistyczne badania ide 29 wrzesnia! a konsultację mam 19 października! takie terminy że ho! ho!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
cześc dziewczyny
jakie to smutne co spotkało Gosię, myślałam ze w tak zaawansowanej ciąży już nic nam i dzieciakom nie grozi. A ta informacja jest dość przerażająca. Gosiu, tylko się powtórzę, że trzymam kciuki i wierzę że wszystko będzie dobrze, żę operacja pomoże.
Widzę, że wszystkie jesteście w ferworze zakupów wyprawkowych, aż też mi się zachciewa. Ale mam trochę wydastów w tym miesiącu, ślub w rodzinie i ksiązki mojej Oliwii do szkoły, więc chyba poczekam do pzździernika. Ale fajnie , ze już macie tyle rzeczy upolowanych 🙂
buziaki, na razie!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...