Skocz do zawartości

grudniówki2 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 45,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • fredeczkaa

    4147

  • mittka

    4665

  • Mamusia
Witam wszystkie mamusie z dwoma sercami!
Dziewczyny czy macie już coś kupione dla bobaska?
Ja chcę kupić już wózek używany, łapię okazję gdzie się da, na allegro i innych ogłoszeniach w internecie 🙂
A jak Wy? A może któraś już kupiła wózek, łóżeczko lub pościel itp.? No chyba, że uważacie że to za szybko?
Pozdrawiam!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny no co się dzieje, na początku u nas grudniówek wszystko było ok a teraz stale coś 😞
Akompf, z Twoim serduchem na pewno będzie ok, to jest pewnie spowodowane obciążeniem organizmu przez ciążę, tylko jeśli coś wyjdzie nie tak to mogą cie na cesarkę kierować 🙃

Gosiu stale myślę o Was, tak strasznie mi przykro, że Cię to spotkało 😞 😞 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Misia_alis:

Co do wyprawki to własnie zrobiłam podsumowanie i sie okazalo, że jednak ciuszków mam pełna wyprawkę prawie, jeszcze dostane od siostry i kuzyna, mąz ze szkoły od koleżanki z pracy tez ma przynieść 🙂 Ale Ci ludzie kochani są!

Co do wózka to upatrzyłam już sobie ten:
http://allegro.pl/item728736509_wozek_trinity_dymex_gleboko_spacerowy_promocja.html

co do łóżeczka to sie jeszcze rozglądam ale napewno jakieś z szufladą. Za chwilę siądę do podliczania ile jeszcze kasiory mam szykować, bo czas najwyższy się zacząć zaopatrzać chyba 🙂 żeby tak nie odczuć finansowo 🙂

reszty narazie brak 🙂

Emmax - poki co serducho jeszcze działa 🙂 Nie wiem tylko czy wytrzyma poród 🙂 hehehhe w każdym razie sytuacja nie jest tragiczna 🙂 🙂 🙂 🙂 A cesarki to ja nie chce 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejka dziewczyny 🙂 🙂 🙂 🙂


Misia_alis kupowanie wyprawki dla dzidziusia tym bardziej wózka czy łóżeczka to tylko zależy od Ciebie kiedy chcesz kupić. Możesz już kupić a możesz jeszcze poczekać. Niektóre dziewczyny już mają a nie które jeszcze nie. Ja osobiście już mam łóżeczko bo zostało mi po starszym synku jedynie co materac muszę dokupić i wózek też mam po szwagierce.


Akompf jeżeli istnieje ryzyko przesilenia serca podczas naturalnego porodu to ja zdecydowałabym się na cc. Wiem że to trudna decyzja.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam kochane Brzuszki

Gosiu, jesteś dzielną dziewczynką. Tak mi przykro, że Cię to spotkało 😞 - takie sytuację nie powinny mieć miejsca. Pamiętaj, że cokolwiek się stanie Grudniówki stoją za Tobą murem i zawsze znajdziesz u nas wsparcie. Tak wierzyłam, że wszystko się ułoży i nadal w to wierzę i będę się za Was modlić.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć kochane

Gosiu będę się powtarzać,ale trzymam za Was kciuki i będę się modlić za zdrowie Twojej istotki.Jesteś bardzo dzielna i dasz rade.Wierze że wszystko się uda.Trzymaj się kochana

A ja dopiero do domku dotarałam byłam w tym lidlu i kupiłam też rajstopki tylko już nie było tych co chciałam 😞
Akompf widziałam ten komplecik różowy co kupiłaś i kusił mnie bardzo,ale już postanowiłam że na razie stop z ciuszkami :P

Jej już nie pamiętam co miałam napisać więc jak sobie przypomne to dopisze :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikogo nie powinno spotykać takie nieszczęscie! A juz tymbardziej maleńkich istotek! 😠

AgnieszkoK1601 - z tym przesileniem to jeszcze nic nie wiadomo, okaże sie wszystko po tych badaniach...

i chyba jeszcze nam sie auto zepsuło... kolejny wydatek... ehhhhhh
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A jutro kolejny stres... Młody rozpoczyna naukę w szkole, mam nadzieję, że da sobie radę w nowym środowisku.

Akompf trzymam kciuki za Twoje serduszko.

Mały ostatnio daje mi się we znaki, jakiś taki nerwowy jest. Jutro wizyta u gina zobaczę co mi powie....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DagiM nam też jest ciężko 😞 😞 Chorobę Gosi maleństwa czuję się tak jak by to naszych maluszków dotknęło i nas samych 😞 😞 😞 Musimy Ją wspierać bo to chociaż w jakieś cząstce podnosimy Ją na duchu 😞 😞 😞 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziewczynki trzeba wierzyć że operacja się uda nie biore nic innego pod uwage 😞

DagiM mam nadzieję że synek się zaklimatyzuje wiem jak to jest przechodziłam to rok temu 🙂 nie martw się kochana będzie dobrze 🙂 A to rzeczywiście kombinezonik za świetną cene Ci się udało kupić 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Właśnie tak to Agnieszko odbieram, że to mogło spotkać każdą z nas i nasze maleństwa. Może to głupio zabrzmi ale przez te kilka miesięcy dzielenia się wzlotami, upadkami, radościami i smutkami zżyłam się z Wami dziewczynki i trafia mnie jak źle się dzieje w "państwie naszym" ..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wróciłam z cyrku. Ale było czadowo 🙂 występował Snake z tego programu ,,Mam talent" , klauny, akrobaci... zwierzatka też były Fredeczko, ale widac, że Ci ludzi je bardzo kochają i z wzajemnością i mam nadzieję, że to nie miłość na pokaz 🙂 I nie działa im sie żadna krzywda, nie były biczowane, ani nic podobnego. Są to po prostu zwierzęta wytresowane, bardzo zadbane, czyste, nie wychudzone. Mysle ,że nikt im tam krzywdy nie robi. Chociaż ich miejsce jest gdzie indziej niz w cyrku, no ale takie zycie.....
Były słonie, zebry, lamy, kucyki, psy, małpki, wielbłądy 🙂 super naprawdę, jestem pod wielkim wrażeniem 🙂
http://www.cyrk-korona.com.pl/ to ich strona internetowa 🙂


Anja to ja pisałam o tym cieście jogurtowym, ale nie robiłam go jeszcze. Może jutro spróbuje, bo dzis brakło mi czasu.http://zapraszamnaciasto.blox.pl/2007/06/CIASTO-JOGURTOWE-Z-OWOCAMI.html

DagiM tez mam taki kombinezon, kupiłam z innymi ciuszkami na aukcji allegro, którą wygrałam za 460 zł (mnóstwo nowych lub prawie nowych ciuszków)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mittka dziękuję za wsparcie 🙂 mam nadzieję, że da sobie radę to mądry i ufny chłopiec tylko troszkę za bardzo rozbiegany i rozgadany 😁

Wczoraj prababcia przy obiedzie zapytała Kubę dlaczego nie je, na co moja latorośl odparła" A żebyś się babciu pytała" 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A to się nie przejmuj moja też rozbiegana i rozgadana wiecznie wysłuchiwałam pani o tym że Dominika gada,albo raz przyszła pani do mnie i mówi że Dominika chodzi po klasie a jak się jej zapytała gdzie tak wędruje to moja na to że miała sprawe do załatwienia 🤪 będzie dobrze i w pierwszych tygodniach nie ma się co stresować musi się przyzwyczaić wkońcu nie są nauczenie do siedzenia 45 minut w ławce.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dagi to sie synek przy prababci popisał 🤪

Agnieszka ja bede jutro to ciasto robiła to dam znac jak wyszło 🙂

Byłam 2 tyg temu w szpitalu na usg i zameldowałam sie na poród i tam powiedzieli mi, że mam iśc do mojego gin po skierowanie na glukoze, wizyte mam co prawda 14.09 ale po recepte pojechałam dzisiaj a on mi na to: prosze przyjsc normalnie na wizyte za 2 tyg, dam pani skierowanie na badanie moczu i jak zle wyjdzie to wtedy dopiero na glukoze... a w szpitalu badali mi mocz i kazali od razu ten test zrobic... kurcze i już sama niewiem 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...