Skocz do zawartości

grudniówki2 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Dzień dobry wszystkim 🙂

no no.. wchodze na Brzuszek a tam już 2 strony, dziewczyny nie zawiodłyscie mnie :P

ide do pracy na 10 ale już po 7 wstałam, ostatnio jakoś nie lubie leżec w łóżku tak bezczynnie-wole wejsc na Brzuszek 🤪

fredeczka powodzenia w szkole 🙂

ja chyba zrobie sobie małą rundke po lumpkach w okolicy-może kupie jakieś bodziaki, aaa takie pytanko mam ile bodziaków czy pajacyków do 62 cm macie zamiar kupic? jedni mi mówią, że im więcej tym lepiej bo dziecko trzeba nawet kilka razy dziennie przebierac a inni mówią, że kilka par wystarczy, bo przecież i tak trzeba robic pranie co 2 dzień przy dziecku.

ide na śniadanko 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 45,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • fredeczkaa

    4147

  • mittka

    4665

  • Mamusia
dzień dobry 🙂

Kolejny dzionek w pracy... ehhhh

fredeczko życzę Ci żebyś się ze wszystkimi dogadała i żeby nie robili Ci problemów! Jak będą mieli jakiś problem to powiedz im, że z będą mieli do czynienia z grudniówkami :laugh:

Aniu ja też nie wiem ile tych body się przyda. No bo body i tak będą pod śpioszkami albo pajacem bo będzie zima więc przebierać się będzie to co na wierzchu hehe. No sama nie wiem, wyjdzie w praktyce hehe. Całe szczęście, że po porodzie sklepy też będą otwarte i będziemy mogły dokupić to czego nam zabraknie. Każdy ma swoje mądrości, ale musimy same wyczuć co nam się przyda a co nie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć grudniowe brzuchole :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

A ja wstałam dziś o 6.30 bo jak wiadomo dziś jest 1 września i dziecko trzeba było do zerówki zaprowadzić 🙂 🙂 🙂 🙂
Jestem właśnie po śniadaniu i powiem Wam że jeszcze tyle kromek chleba nie zjadłam 🤪 🤪 🤪 9 kromek z pasztetem i pomidorem i nie czuję się pełna :P :P :P :P :P :P Aż se boję bo jak tak dalej pójdzie to do 9 miesiąca wyglądać będę jak beczka :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:
Fredeczka ja się na samochodach nie znam ale fura fajna 🙂 🙂 🙂 A co do filmiku też się uśmiałam :laugh: :laugh: :laugh:
No i oczywiście Fredeczka życzę powodzenia w szkole 🙂 🙂 🙂

Akompf to pewnie Twój mąż nie raz Ciebie poprawiał w mowie. Że pewnie nie tak składasz zdania albo cokolwiek mówisz źle :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie 🙂

Jak ja uwielbiam z ranka zrobic sobie herbatkę, śniadanko i czytac nasze forum 🙂

Fredeczko trzymam kciuki za Ciebie, żeby wszystko poszło po Twojej mysli 🙂
A auto Twojego brata wyczesane 🙃

Anju ja mam 20 takich body , ale bardzo dużo kupiłam w lumpku za grosiki 🙂

Idę pod prysznic i lecę do lekarza, bo dzis mam wizytę, ale pewnie nie zrobi mi USG bo nie robi na każdej wizycie, a ostatnio miałam 😞

Potem skoczę do lumpka 🙂

Ciao laseczki 🙂 miłego dzionka 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja też body muszę kupić ale tylko ze trzy sztuki bo ja dużo koszulek mam ale jednak jak na spacer trzeba będzie pójść to lepiej mieć body bo koszulko mogą się podwinąć i nie dość że będzie troszkę chłodniej w plecki to i ugniatać go będzie w ten maleńki kręgosłup 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dokładnie skórka, body pokupuje się później na lato jak dzieciaczek będzie śmigał w samych body, teraz to tylko pod coś.

Ja mam od rana smaka na jakiś fajny deserek 🙂 Coś z bitą śmietaną mmmmmm (Agnieszko zwykłą bitą śmietaną z opakowania :laugh: :laugh: :laugh: hehe)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam bardzo dużo ciuszków po moim starszym synku i szwagierki bo tak całkiem z nowych ciuszków to mam skarpetki, dwie pary bodów i czapeczki, bo i trochę w lupkach kupiłam.
A i jeszcze 4 rożki w tym jeden biały atłasowy, 2 grube kocyki.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tez zagladam czasem do lumpków i tam czasem mozna cos fajnego upolowac 🙂 Ja nic nie dostałam po zadnym dziecku bo mój maluszek bedzie pierwszy po długim czasie 🙂)) Moja mama kupuje mi tez ubranka, reczniki i pieluszki. No bo recznik raczej musi byc dla dzidzi nowy 😉))
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...