Skocz do zawartości

grudniówki2 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
AgnieszkaK tak wlasnie taki sie robi :/ tak srednio co 2-3 lata u nas zaraza bierze iw tedy na zime trzeba calkowicie sciac i od nowa wyrosnie 🙂

Akompf wozeczek sliczny! mi sie ten pomaranczowy podoba wzor ale kolorek jakby inny byl to jeszcze ladniej :P



Anja jak by mi jakis facet prawil komplementy to moj M zaraz zazdrosny by byl haha :P

AHA I NAJWAZNIEJSZE! ZAPOMNIALAM WAM NAPISAC ,ZE DZWONIE DO MARCINA ,ZE GDZIE JEST BO JA ZA CHWILE NA TE TANCE TOWARZYSKIE IDE I CHCIALAM SIE Z NIM JESZCZE ZOBACZYC A JUZ WCZESNIEJ POWIEDZIAL ZE "NIGDZIE NIE IDE" BO Z JAKIMS INNYM TYPEM TANCZYC NIE BEDE! i O! tyle mam z tancow towarzyskich hehe :P a tak serio to nie poszlam bo kumpela nie mogla :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 45,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • fredeczkaa

    4147

  • mittka

    4665

  • Mamusia
No coz, taki los haha 😁

A ja sobie wlasnie zrobilam przed wejsciem tutaj kisiel, ubilam bita smietane ( taka z paczki) i kisiel sie chlodzi a ja za chwile ide do ogrodka po brzoskwienie i sobie wkroje do kisielu i ide na film :P jutro ide do szkoly :P dobranoc brzuchate kobietki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Emmax, po złożeniu nie zabiera wiele miejsca ale w kłębek tez sie nie składa 🙂 Do auta z bagażnikiem większym niż w maluchu wejdzie 🙂 hehehhe :laugh: :laugh: :laugh:

Ja też szczerze mówiąc trudno się deklarowałam na wybór jakiegokolwiek, ale przy tym cena mnie przekonała 😉 Ten wózeczek jest w tej cenie także z 4 kołami (dwa przednie skrętne) i tez sie na niego czaiłam, ale kolory ma beznadziejne. Ja kupowalam przez allegro prosto od producenta, wszystkie inne sklepy maja narzuconą marżę... i to sporą 🤨 Sa tez nowsze modele i tez mają 3 lub 4 koła. Mittka, może coś takiego?

http://allegro.pl/item728174893_trinity_dymex_nowa_kolekcja_2009_przesylka_gratis.html

X-lander i Espiro sa też rewelacyjne a Espiro prowadziłam takiego: http://allegro.pl/item730226766_wozek_atlantic_espiro_baby_design_fotelik_bombik.html i gdybym miała więcej kasy to pewnie bym go kupiła 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Akompf to już ten twój wózeczek ma zdecydowanie lepsze kółka bo tamten za cienkie.X-lander odrzuciłam jakoś w sklepie nie przypadł mi do gustu taki wielki mi się wydawał a i Espiro widziałam dziś ale kobietka nie kwapiła się do pokazania go więc nie obejrzałam go dokładnie,ale też zwróciłam na niego uwage :P kurcze nie mieszajcie mi już w głowach bo za rok wózka nie wybiore hehe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo mój ma pompowane koła a ten ma cieńsze bo piankowe, ale gdzies widziałam ten model z pompowanymi.

Ja juz nie szukam, nie wertuję bo nie wiadomo co znajdę i będę sobie w brode pluła. Oglądałam kilka wózków uzywanych bo chciałam kupic markowy ale jak je zobaczyłam to zdecydowaliśmy kupić tańszy ale nowy... Chyba, że się zdarzy jakas mega okazja :P ale poki kaska była to trza było kupowac, bo inaczej by sie rozeszla na co innego 🙂

http://allegro.pl/item728736509_wozek_trinity_dymex_gleboko_spacerowy_promocja.html

na tej aukcji jest więcej zdjęć mojego wózka 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja to dopiero wybierać będę w przyszłym roku ale spacerówkę 🙂 🙂 🙂 To już mam obiecane przez mojego TOMKA :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:
Także dziewczyny Wy się teraz pomartwcie jaki chcecie wózio a ja gdzieś za 10 miesięcy :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jezzzu.... 17 stron!!!

AKOMPF... Wózek baaaardzo mi się podoba!!
WIOLA... witaj w klubie! Ja dziś poszłam podciąć koncówki a ściełam ze 20 cm. I wyglądam jak dziecko 🙃 Czasem już mnie to wnerwia, że każdy sądzi, że jestem nastolatką 😠


PERSY... No to miałaś niezłe przygotowanie 🙂 Ja to chyba bym się za bardzo wczuła i jeszcze bym sama zaczęła rodzić 😉 A tak w ogóle jak wyniki??

A ja dziś szybko kładę się do łóżka, bo w moje dziecko diabeł wstąpił i tak świrowała na placu zabaw, że padam z nóg. Za to brzuszkowe maleństwo jakieś leniwe 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja dzisiaj byłam u trzech lekarzy bo skączyło mi się l4 byłam umówiona teraz na wizyte a mojego lekarza nie było nie odbierał telefonu dwaj ginekolodzy nie chcieli mi wypisać zwolnienia nie wiedzialam już co mam zrobić bo przecież w tym tygodniu wrócić do pracy w markecie było by kiepsko. Trafiłam na ordynatora szpitalu i on mnie zbadał i naszczęście dał mi zwolnienie. Ale cały dzień był koszmarny. Okazało się że mój lekarz jest za granicą i wróci dopiero za 10 dni co miałabym zrobić do tego czasu powinien uprzedzić że go nie będzie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też dziewczyny zmykam zaraz spać bo trzeba wstać i młodego do zerówki zaprowadzić ale na koniec wstawię fotkę mojego brzuchola 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 Tylko proszę nie śmiać się z moich rozstępów :P :P :P :P :P :P [img size=499]http://www.brzuszek.net/images/fbfiles/images/DLA_MALUSZKA_023.jpg" src="https://brzuszek.net/applications/core/interface/js/spacer.png" />
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...