Skocz do zawartości

grudniówki2 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

Ale numer dziewczyny :laugh: :laugh:
Przyjechał szwagier z dziewczyną na kawkę więc zrobiłam tą kawkę ciasteczka na stół postawiłam. A że telewizor miałam włączony to zaczęliśmy oglądać kanał przyrodniczy. I tak sobie oglądamy a Agusia w międzyczasie sobie zasnęła :laugh: :laugh: :laugh: Nawet nie wiem kiedy pojechali :P :P Powiedzieli mojemu bratu aby mi podziękował w ich imieniu za kawkę i towarzystwo :laugh: :laugh: :laugh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 45,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • fredeczkaa

    4147

  • mittka

    4665

  • Mamusia
witajcie Skarby 🙂

AgaK to dałaś po garach 🤪 ode mnie masz Oscara!!

Fredeczka daj znac co u malutkiej jak wrócisz od gin i nie każ nam do rana czekac 🙂

normalnie miałam dziś dzień pełen takich wrażeń, że do porodujuż starczy i na dodatek jakoś tak już trzeci dzień pod rząd mam mdłości wieczorem 😠 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej kobietki 🙂

Agnieszka no to mnie teraz ubawiłaś 🤪 hehe przysnęło się biedaczce :P fajnie 🙂

Akompf ciuszki superowe też myśłałam że ten bodziak w serduszka :P a czapeczka przesłodka :P

A ja się dzielnie trzymałam dziewczynki córa mnie pilnowała ale jak weszłam do H&M to padłam takie słodkie ciuszki mmmmm ale że drogie to nadal się dzielnie trzymałam :P jednak musiałam kupić coś 🤪 i kupiłam rajstopki tylko jeden wzorek niestety był przeceniony 🤔 no i kupiłam też ręczniczek 🙂
A tak po za tym to padam już pod domem myślałam że jednak nie dojde :P

Fredeczka napewno wszystko będzie dobrze,daj znać jak wrócisz 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Agniecha ubawiłam sie jak nie wiem czytając Twojego posta 🙂 masz za to ode mnie oklask, bo naprawdę Twoje zaśnięcie podczas wizyty gości wymiata wszystkie wydarzenia, o których przeczytałam na brzuszku 🙂

Akompf i Anja ja tez dziś weszłam w 26 tydzień hmmm dziwne bo ja mam termin inny niz Wy 🤨

A ja tak zatęskniłam za mamusią, że sobie wsiadłam w autko i pognałam do niej 🙂 a malutka takie fikołki w brzuszku odstawaiała 🙂 chyba słyszała , że jest u babci 🙂

Idę sobie gotować kukurydzkę 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej dziewczynki. W końcu przebrnęłam przez te wszystkie posty 🙂

Ja się dzisiaj załamałam. Jak co rano próbowałam uruchomić laptopa a tu... nic. Coś się zrobiło i po prostu nie działał. A że mąż zapisał się do collegu na part-time to miał do wykonania na nim projekt. Zadzwoniłam do niego uryczana, bo na laptopie znajdowały się zdjęcia łącznie z dwóch lat 🤨
Więc on pojechał do serwisu zapytać się o cenę naprawy, przy okazji chciał kupować drugi komp. No ale wpadł do domu przedyskutować sprawę i... laptop działa!! On ma chyba szczęśliwą rękę.
Ale na wszelki wypadek zgrałam wszystkie zdjęcia, bo chyba bym sobie nie wybaczyła jakby jakimś cudem przepadły ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
wrocilam 😁
nadal bez zmian na gorsze wiec jest dobrze 🙂 malutka wazy 909g :P no i wierci sie niesamowicie :P dzisiaj byla glowka w dol i duuumnie pokazywala swoje krocze haha :P strasznie dlugo czekalam na wizyte, wspolczuje tej pani doktor, przeciez juz 20 a ona jeszcze miala pacjentki! a przyjechala ze swojego gabinetu w Pile i od 15 przyjmuje w Krajence a tu juz 20 wiec caly dzien oglada cipki innych kobiet :P czuje jak malutka mi sie teraz wierci w brzuchu :P

Aga mojemu bratu to zdarzylo sie jak byl u kogos w gosciach, zasnal na fotelu 😁 😁 😁 ale wszyscy sie usmiali z tego poprostu :P nikt tego zle nie komentowal haha 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi też jutro wyskoczy 28 na brzuszku a według daty porodu w poniedziałek ale ja się tym nie przejmuję bo natura wie kiedy to ma nastąpić :P :P Oczywiście oby nie za wcześnie 😉 😉 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...