Skocz do zawartości

grudniówki2 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 45,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • fredeczkaa

    4147

  • mittka

    4665

czapeczka po kąpieli - ta kupiona w sklepie, nowa [img size=267]http://www.brzuszek.net/images/fbfiles/images/DSC05299__320x200_.JPG" src="https://brzuszek.net/applications/core/interface/js/spacer.png" />
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To tyle 🙂 za wszystkie zakupy lumpku zapłaciłam 16 zł a czapeczka kosztowała 5 zł.

Ale się odstresowałam 🙂

Akompf współczuję Ci , że masz problemy z sercem ... zgaga to Ci sie skończy pewnie jak urodzisz 🙂

A ja kurcze byłam w mieście ale oczywiście zapomniałam kupić Reni na zgagę, teraz nie pali to po co?? A wieczorem znowu będę umierać 😞 zaraz wyślę męzula do apteki.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No naprawdę, teraz te ciuszki są rewelacyjne... kurcze ja już chcę żeby był grudzień, bo juz chcę ubierać moją Ankę a nie składować tylko te łaszki.

Mittka a jak się czujesz ?? Mam nadzieję, że lepiej 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No Skórka dziś towar w miom ulubionym lumpku kosztował 20 zł za kg więc troszkę poszalałam a sama jestem zdziwiona , że udało mi sie jeszcze wyszperać coś fajnego 🙂

Idę zjeść obiad.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie moje kochane 🙂

ależ ja wczoraj cierpiałam... coś mi sie z kompem działo i nie mogłam napisac posta 😠
czytałam Was na bieżąco ale pisac sie nie dało.

Aga26 dopiero dzisiaj Ci gratuluje!
Ciuszki cudowne, sukienusia z Helo Kitty jest zabójcza 😆

Mittka kuruj sie, herbatka z cutrynką i do łóżka a jak Cie zatoki bolą to zrób sobie parówke- szałwie i rumianek zaparz a potem przelej do miski, nakryj głowe ręcznikiem i wdychaj-polecam też na katar.

ja też dziś upolowałam fajne rzeczy-zaraz wstawie foty
a jutro jedziemypo łóżeczko i przewijak :P

mam takie pewno głupie pytanie ale je zadam: tak bedziecie ubierac dzieciaczkom rampersiki? tzn: pod spodnie czy np. na rajstopki? Mo M wczoraj jak je oglądał to myślał, że to są takie opalacze na lato 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A dziękuje Agnieszko już troszke lepiej,ale zbliża się wieczorek i aż się go boje 😞

Anja napewno skorzystam z Twojej rady bo akurat i szałwie i rumianek mam w domu 🙂 dzięki 🙂

A rampersa rzeczywiście można nałożyć na rajstopki a na lato nadają się najlepiej 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to dobrze Mittka , że troszke Ci lepiej. Może wypij sobie mleczko z miodkiem i czosnkiem ...

Anja śliczne zdobycze, kombinezonik super, no i dziękuję za gratulacje 🙂

A co do rampersików to latem myslę, że będę ubierac na gołą pupę, tzn na papmersa samego jak będzie ciepło, a ogólnie to chyba na rajstopkach też nie będzie źle wyglądał.. no zobaczymy jak to będzie, będziemy robić eksperymenty ubraniowe na naszych pociechach i wstawiac fotki na brzuszek 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Lasencje :laugh: :laugh:
A mnie ktoś się nie bał i prąd zaje.... :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:
Ale chociaż moje oczy odpoczęły od kompa :P :P :P
AgaW ja już nie mam słów aby wyrazić jakie te ciuszki są śliczne 🤪 🤪 A ta tunika jest zajebista 🤪 🤪 🤪
Anja super ten kombinezon i półśpiochy :laugh: :laugh: :laugh:
No i proszę Agusi_w nam się rozchorowała 😞 😞 😞
Dziewczynki co się z Wami dzieje?? Smutno mi jak tak chorujecie 😞 😞 😞
Ja dziś byłam u teściowej i tak objadłam się krokietów że teraz zdycham :P :P :P :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AgaK czasem jak czytam Twoje posty to brak mi słów, oczywiście w pozytywnym tego zdania znaczeniu 🙂 jesteś bezbłędna w swoich wypowiedziach i masz za to ode mnie oklask 🙂

Mittka to może zrób sobie chlebka z czosnkiem jak nie lubisz w mleku ...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a ja wczoraj miałam krokiety i zupe dyniową na obiad,tak sie objadłam, że też nie mogłam sie ruszac-nawet sie przestraszyłam,że przegięłam bo kto to widział zjeśc 3 talerze zupy i 4 krokiety 🤪

zadzwoniłam do M i powiedziałam mu, że bedzie musiał mnie zawiesc do szpitala... i słysze przerażony głos po drugiej stronie słuchawki: zaczynasz rodzic?? a ja na to: nie, zjadłam za dużo :P
oj zdenerwował sie ten mój M a jak wrócił to zlał mi dupsko 😉 a potem już było bardzo przyjemnie hihihi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj laseczki, normalnie dzisiejszy dzien mam jak wycięty z zycia...

Ciuszki są zarypiaste! Aż dziw, ze z lumpka! Czapeczka niedźwiedziowa i rekawiczki mnie powaliły na plecki! A te welurowe ciuszki to już wogole cudo! CUD, MIÓD, MALINA!!!
Mittka - też bym sobie cole wypiła! W zamian za to mężunio zrobił mi kawkę ze śmietanką. MNIAM!
Któraś, chyba Megulka, chciała przepis na ciasto do pizzy. Ja mam nawet dobry :P Mi wyszło niezłe 😁 http://pasimi.pl/przepis/pizza
Dupska rosną, biodra poszatkowane sa rozstępami ale nasze grudniówki zawsze widza pozytywne tego strony! Ja też! Kicham na wszystkie babska zazdrosne o nasze brzuszki! A niech sobie gadają! O! Nic nie będę zasłaniać! Mam Basieńkę w brzuszku to ja dumni pokazuję. To nie średniowiecze! O!

Sorka za moj bojowy nastrój ale z samego rana budziła mnie mama wołajac mnie od progu - wkurzyłam się bo przyszła z pierdołą, później leżelismy jak leniwce, zrobiłam obiad - notabene okropny mi wyszedł a poza tym duzo po nim sprzatania, położyliśmy sie i drzemalismy sobie i ze 3 telefony nas obudziły, później znowu moja mama wołająca od progu z duperelą a nastepnie jej pies ;/ W tej chwili jestem tak wkur...a, że zaraz kogoś skopię!!!!! Idę do braciaków wieczorkiem, miałam umyć włosy przed wyjściem ale teraz to już chrzanię. Zwiążę w kitę - nikt nie zauważy! ;/
NIC MI SIE NIE CHCE DZIŚ!!!!!!!!!!!!!! ;/;/;/

zajrzę do Was później, idę mężuniowi pomóc posprzatac po obiedzie.

Mua! 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...