Skocz do zawartości

grudniówki2 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 45,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • fredeczkaa

    4147

  • mittka

    4665

  • Mamusia
A Dominika tak już niecierpliwa jest ostatnio mówiła babci że nie może się doczekać kiedy się przytuli do siostrzyczki a ta jej wariatka tłumaczy no że może przytulać to nie bo to maleństwo będzie że lepiej pogłaskać a ja se pomyślałam tak bo ona ma 3 latka żeby nie wiedzieć jak z takim maleństwem się obchodzić 😠 głupie babsko :P

Oczywiście o teściowej mowa 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mittka a Ty chodzisz prywatnie czy panstwowo do lekarza? ja bede rodzila w tej klinice poloznictwa w katowicach jak jest szpital ochojec.. podobo bardzo dobre warunki.. za 300 zl oplacasz sobie wlasna polozna, dostajesz jej numer telefonu i jest na kazde zawolanie w razie czego.. kolezanka juz mi jedna polozna polecila.. w przyszly weekend sie tam przejedziemy..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja chodze państwowo na szczęście nie narzekam bo wychodze z założenia że tym gamoniom to się nic nie należy,mam super lekarza a i na położną nie narzekałam więc teraz też zdam się na szpital z tego co jest mi wiadomo wszystkie położne są w miare spoko 🙂

Moja koleżanka kiedyś rodziła w tej klinice i bardzo była nie zadowolona no ale to było jakieś 11 lat temu 🙂 więc myśle że sporo się poprawiło 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A to widocznie nie ta bo ona właśnie jest z tamtych okolic mieszka w panewnikach i rodziła gdzieś właśnie koło ohojca,ale może rodziła w normalnym szpitalu.Wiem że wybrali właśnie taki lepszy szpital i strasznie się męczyła a nikt się nią nie interesował 🙂
A to jak klinika ma 5 lat to napewno będzie super,a jak zapłacisz to już wogóle warunki rewelacyjne powinny być 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
tak czy siak bym dala cos w łape, niestety taka mentalnosc jest ze niby jak sie da to bedzie latwiej i lepsza opieka ale bardziej mi chodzi o dziecko niz o siebie ale ogolnie to ich praca oni dostaja pensje i nie powinno sie juz dawac bo my pacjenci przyzwyczajami lekarzy ze sie daje w lape ale co zrobic...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja już po przeprawie z wanną 🙂 🙂

Ja też nie mam żadnego wyboru co do szpitali bo w mojej miejscowości jest tylko jeden i lekarz prowadzący moją ciążę tam pracuje więc po co mi szukać i jeszcze dojeżdżać do innej miejscowości a poza tym Kamilka też w nim rodziłam i mile wspominam poród i pobyt w tym szpitalu 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziewczyny!

AgaK i Mittka widze,ze ten temat swiat was poruszyl 😁 ja sie juz poprostu doczekac nie moge 🙂 jednak tak jak AgaK wolalabym zime lagodna :P

widze,ze dziewczyny o dawaniu w lape pisza 😠 "dawaj przyklad - nie bierz, bierz przyklad - nie dawaj" taka reklama kiedys byla. Ojj dziewczyny nie ladnie nie ladnie. Tak jak ktoras napisala, to tylko spoleczenstwo przyzwyczaja do tego ,ze w lape dostaja. Gdyby nie to to pewnie byloby duuuuzo mniej takich co biora 😠

Milego dnia dziewuchy 😁

jesli mala bedzie sie dobrze czula to ja w wozek wpakuje i do lumpka wyrusze :P

ciesze sie ,ze w tym jednym jak sie okazalo rzeczy dla dzieci nie sa na wage tylko na sztuki wiec akurat jest tak,ze nie wyjdzie mi np 7zl za pajacyka.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja myślałam że pierwsza Was przywitam a tu mnie Fredeczka wyprzedziła :laugh: :laugh: :laugh:

A moje zdanie jest takie że dla pielęgniarki dałabym w łapę a dla lekarza nie 😉 One na prawdę muszą się napracować a lekarz co przyjdzie popatrzy i na tym koniec :P :P

Oj Fredeczka bo pewnie tak jak my też już wyobrażałaś sobie święta z Wiktorią 🙂 Jak to będzie jak staniecie razem we trójkę koło choinki i zdjęcia zaczniecie pstrykać bo to w końcu będą jej pierwsze 🤪 Aż mi się łezka w oku zakręciła jak sobie pomyślę o świętach i naszych maluchach 😉 😉 😉 😉

Hm święta....... ale się rozmarzyłam 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesć dziewczynki 🙂 ranne ptaszki 🙂

A ja jadę na zakupy dla niuni 🙂 w końcu , mam nadzieję, że tym razem bez niczego nie wróce.

Fredeczko masz rację co do łapówek.
Łapówka to łapówka bez względu AgnieszkoK czy przyjmuje ją bogaty lekarz czy biedna pielęgniarka.

Ja mam nadzieję, że na śwęta tez niunia będzie z nami i że przede wszystkim nie spędze świąt w szpitalu. Termin mam na 19 grudnia więc to takie wątpliwe wszystko ...

Uciekam. Życzę Wam miłego dnia.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie w poniedziałek 🙂

ale mi sie dobrze spało 🙂

AgnieszkaW26 pochwal sie zdobyczami jak wrócisz

Ja mam termin na 20 grudnia więc święta zapowiadają sie w szpitalu nawet jak mały sie planowo urodzi bo po normalnym porodzie trzymają 5dni a po cesarce 8, ja jednak mam przeczucie, że mały sie urodzi 15 grudnia 🙂

Lece dziewczynki do pracy a tak misie nieeeeeeeeeechceeeeeee...

Miłego dzionka i piszcie dużo abym miała co czytac jak wróce 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry dziewczynki!

Co do łapówek to tutaj czegos takiego nie ma przed porodem a już po to zazwyczaj się wszyscy szarpia na jakąś kawę i kwiatka dla położnej. Zapytałam teściówki czy sie tu daje tzw. cegiełkę a ona zrobiła wielkie gały i pyta co to jest :laugh:

Wstałam sopbie, wypiłam kawke i chyba spowrotem się położe bo cos mnie muli, mężolka w domku nie ma więc mogę sobie jeszcze poleniuchować.

Miłego dnia kochane!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziewczynki 🙂

A u mnie nocka jak zwykle taka sobie nad ranem to taki ból mi wszedł w udo po prawej stronie a w ramie po lewej i jak tu spać 😲

Fredeczko ja też nie jestm za łapówkami jestem ich wrogiem wręcz nigdy żadnemu lekarzowi nic nie dałam i teraz też nie zamierzam,ale w Polsce niestety jest jak jest 😠

Co do świąt to mmmm po 1 listopada to będą one jakieś bardziej bliskie zaczną się świąteczne dekoracje i reklamy eh jak ja to uwielbiam 🤪 no i myśle że ja też już na święta z kruszynka będę w domu że z 11 aż tyle mnie nie przetrzyma 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hejka dziewczynki 🙂

Widzę że Was nostalgia świąteczna ogarnęła. A ja dzisiaj wyjątkowo dobrze spałam. Za to wczoraj miałam fatalny dzień, mały tak mi w brzuchu fikał że aż brzuch miałam tak dziwnie twardy że nie mogłam chodzić. No ale co się dziwić bliżej końca niż początku.

A co do szpitali to ja tez nie będę nic kombinować i będę rodzić w Gliwicach bo mam najbliżej. I łapówek też nie będę dawać, wystarczy że chodzę prywatnie do lekarza 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A aj troszkę sobie jeszcze pospałam :P :P :P

Dajmy spokój tym łapówkom ale temat świąteczny jest taki przyjemny że ja już chyba o niczym więcej nie będę pisać jak tylko właśnie o świętach :laugh: :laugh: :laugh:

AgnieszkoW ja będę trzymać kciuki aby Twoja Ania szybciej troszkę wyszła :laugh: :laugh:

Mittka Twoja Emilka na pewno będzie na święta w domku 😉 😉


JA CHCĘ JUŻ GRUDZIEŃ :laugh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...