Skocz do zawartości

grudniówki2 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 45,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • fredeczkaa

    4147

  • mittka

    4665

Wy uciekacie. A ja wpadłam się przywitać.
Po wczorajszej imprezie urodzinowej dzisiaj nie mogę dojść do siebie.
Jestem totalnie pozbawiona energii.
Dzisiaj rano córka miała dwie szczepionki. Trzymajcie kciuki by nie gorączkowała.
A niedługą lecę na do przedszkola na wywiadówkę 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
PannoNikt kaca męczysz? :laugh: Żartuję oczywiście!

Łóżeczko zamówione 🙂 Teraz będę siedziała jak na szpilkach i czekała aż listonosz mi je przyniesie 🙂
Naprawdę wydaje mi się, że łóżeczko z materacem, pościelą +2 komplety poszewek +2 rożki +2 ochraniacze +2 prześcieradła +przesyłka za 555zł to dobra cena 😉 Ale się cieszę 🙂 🙂 🙂

Akompf Ty coś pisałaś o odpisaniu remontu? To można sobie odpisać od podatku???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już jestem :P

Oj widzę że GosiaG ma takie same marzenie o córci jak ja :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: Gosiu ja jeszcze łudzę się że może doktorek się pomylił choć to mało prawdopodobne :laugh: :laugh:

No to Ewa czekamy razem z Tobą na przesyłkę a potem prosimy o wklejenie zdjątek :P :P :P :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gosiag - jakie to śliczne!!!!!!!!!!! ja nie moge!!!!!!!!!

Ewa - zwrot Vatu mozesz zrobić 🙂 Nie wszystko sie da ale dużą większość 😁 to co jest na 22% vacie wg numerów PKWiU. zorientuj się bo można niezłą kasę dostać spowrotem. Jeśli chcesz więcej info to daj znać, to Ci podam stronkę, na której jest napisane o tym i spróbuję Ci trochę wytłumaczyć. Ja sama byłam zielona w tej materii ale dobrze jest mieć starszą siostrę po akademii ekonomicznej 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tutaj masz spis towarów, szukasz po numerach PKWiU (na fakturze przy kolejnych pozycjach powinien być), a jak nie masz tego numeru to wtedy sama musisz poszukać czy jest coś takiego w poniższej klasyfikacji:

http://www.przepisy.gofin.pl/5,239,64868,3.html

tu masz druki:

http://www.infor.pl/druki/

kilka informacji pod tym linkiem oraz ogólnie na tym portalu:

http://www.infor.pl/wskazniki/podatki/561,Zwrot-wydatkow-na-materialy-budowlane
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej! Mój mąż znów wybył więc ja wskakuję na brzuszek :laugh:

Ewa bardzo podoba mi się ta pościel a cena za takli komplet wcale nie jest wygórowana a nawet bym powiedziała, że ja bym się strasznie cieszyła gdyby udało mi się tj dorwac takie cuś za taką cene 🙂

Akompf stara co za post..... hahahah :laugh: dzięki za komplement 🙂

Ja na szczęcie wózek, wanienkę i łóżeczko tez już mam, pościel w sumie też ale ja chcę kupic nową. W piatek wybieramy się do znajomych, którzy mają 4 miesięczne dziecko i już nam zapowiedzieli, że dostaniemyu ciuszki po ich córusi więc bardzo się cieszę tylko mam problem, co kupić takiemu brzdącowi ???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiolka - dzięki 🙂 W końcu zasłużyłam bo juz miałam sobie odpuścić nadrabianie ale nie mogłam nie przeczytać waszych postów!!!!! 😁 😁 😁 😁 hahhaha żartuję z tym zasłużeniem 😁 toż to nałóg :P

A tak poza tym to tez czekam na czkawkę u mojej Basieńki 🙂bo jeszcze nie doświadczyłam tego uczucia 😁

Uciekam mężuniowi obiad przygotowac, bo własnie wraca o domku 🙂

do wieczorka!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Czesc brzuszki 🙂
Nie mam zbyt ciekawego dnia bo bylam dzis u poloznej ktora po zmierzeniu mnie stwierdzila ze moj brzuch nie powiekszyl sie od 2 tygodni ani o 1cm wiec dostalam dzis skierowanie do lekarza bo powiedziala ze moje przeziebienie moze na to wplywac i musi to lekarz sprawdzic 😞 o 18.30 mam wizyte u lekarza a 16/10/09 nastepna wizyte u poloznej. Powiedziala ze jak sie nic nie poprawi to mnie skieruje na USG... 😲 😲 😲 🤨 🤨 🤨 😞 😞 😞 Zaczynam sie przejmowac ale mam nadzieje ze wszystko bedzie dobrze... Ahhh dzis postanowilam wziac sie troche za dziecinne strony zycia. Wczoraj z mezem przenieslismy szafe dla maluszka i dzis wypralam juz wiekszosc ciuszkow. zaczynam sie czuc tak jakby maluszek mial byc z nami juz za kilka dni... Juz nie moge sie doczekac... Mam nadzieje ze jak pojde na kolejna wizzyte do poloznej to mi powie ze juz jest ok...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No kopie nawet czasem widze jak sie przewraca u mnie w brzuszku ale ta polozna mnie zalamala ta wiescia i jeszcze mialam dzis pobierana krew,,, kurcze martwie sie czy z maluszkiem wszytsko dobrze. Serduszko bije na 160 wiec powinno byc dobrze. Nie wiem moze nie pije wystarczajaco duzo wody ohh...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
uff...tez mam taka nadzieje...ZA to pocieszam sie tym ze jak wchodze do mojego pokoju czuje sie tak fajnie jakby maluszek juz byl. Heh juz niedlugo chyba sie wybierzemy po zakup lozeczka dla maluszka chociaz planowalam zakupy na nastepny miesiac hm..jeszcze zobaczymy
Agnieszko masz oklaska za pocieszenie 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Julia jak sie maleństwo rusza to wszystko pewnie w porządku 🙂 Moja mała tez sie wierci i przeciąga :laugh:

A teraz cos na poprawę humoru, trochę prostackie ale takie życiowe :laugh: : :laugh:

Kupa i jej rodzaje

Kupa Duch
- czujesz, że Kupa wyszłą, ale nie ma jej w kiblu.

Kupa Czysta
- czujesz, że Kupa wyszła, widzisz ją w kiblu, ale nie zostawia śladów na papierze toaletowym.

Kupa Mokrą
- podcierasz się 50 razy, ale wciąż czujesz, że trzeba jeszcze raz, więc musisz włożyć trochę papieru do gaci, żeby się nie pobrudziły.

Druga Fala
- kiedy się załatwisz i podciągasz spodnie, zdajesz sobie sprawę, że musisz jeszcze raz wydolić.

Kupa Pękajaca Żyła na Ciemieniu
- ciśniesz tak mocno, że praktycznie dostajesz apopleksji.

Kupa Gigant
- wydalasz tyle, że tracisz 15 kg.

Kupa Kłoda
- tak długia, że boisz się spłukać bez wczesniejszej fragmentacji za pomocą szczotki do kibla.

Kupa Gazowa
- jest głośna i każdy w zasięgu słuchu śmieje się z ciebie.

Kupa Jak Chciałbym Się Załatwić
- kiedy chcesz się załatwić, ale wszystko, co możesz zrobić, to usiąść na kiblu, cisnąć i pierdnąć kilka razy.

Kupa Naciąganie Kręgosłupa
- taka bolesna, że powiedziałbyś, że wydalasz kręgosłup.

Kupa Mokry Pośladek (Uderzenie Mocy)
- wychodzi tak szybko, że spadając do wody ochlapuje ci pupę.

Kupa Płynne
- żółtobrązowa ciecz wystrzeliwuje z pupy i opryskuje całą muszlę.

Kupa Meksykańskie Żarcie
- tak śmierdzi, że trzeba wietrzyć.

Kupa Wysokiej Klasy
- nie śmierdzi.

Kupa Spławik
- kiedy jesteś w kiblu publicznym i czeka w kolejce dwóch ludzi, robisz, spuszczasz dwa razy,ale kilka kulek wielkości piłeczek golfowych pływa nadal po powierzchni wody.

Kupa Zasadzka
- nigdy nie zdarza się w domu, ale zazwyczaj na imprezie albo w czasie gry w golfa. Jest rezultatem próby pierdnięcia delikatnie i cicho, ale ostatecznie kończy się zabrudzeniem gaci i do końca dnia chodzisz ze skrzyżowanymi nogami.

Kupa Pijacka (Kackupka)
- następuje rankiem po pijackiej nocy. Najbardziej zauważalne są znaki ześlizgiwania się na dnie muszli.

Kupa Szampańska
- masz takie zatwardzenie, że kiedy korek się odblokuje, z pupy wypływa gazowana ciecz.

Kupa Przylgnięta
- kiedy chcesz się podetrzeć, ona czeka na brzegu pupy.

Kupa Wybuch
- poprzedzone pierdnięciem tak okropnym, że po wydaleniu się sprawdzasz, czy na muszli nie ma spękań.

Kupa Egzorcysta
- piekąca, żółtobrązowa ciecz wystrzeliwuje z pupy, opryskując całą muszlę (patrz też: Kupa Płynne)

Kupa Zabawa w Chowanego
- wychodzi do połowy, wraca, wychodzi, wraca....

Kupa Królicza
- wychodzi w zgrabnych, okrągłych porcjach (duże ilości). Właściwie nigdy się nie kończy, ale człowiek sam wstaje z nudów.

Kupa Feministyczna
- nieważne jak wygląda ani jak wychodzi, i tak jest to wina mężczyzny.

Kupa Pochodnia
- Kupa, która tak pali pupę, że przysiągłbyś, że jest łatwopalna (zazwyczaj zdarza się rankiem po zjedzeniu dzień wcześniej WIELKIEJ ilości ostrego żarcia).

Kupa Dualnej Gęstości
- jedna część kupy jest ciekła, podczas gdy druga jest ciałem stałym.

Kupa Wstążkowa
- półpłynna materia fekalna, która jest zbyt cienka, aby sklasyfikować ją jako Kupa Kłodę,a również zbyt gęsta, aby była Kupą Płynnym. Wygląda raczej jak trzycentymetrowej szerokości brązowa wstęga z kolorowymi cętkami.

Kupa Publiczna
- przypomina znane uczucie ciepłego, miłego smrodku, który naciera w niezbyt higienicznych kiblach publicznych.

Kupa Mały Chłopiec
- wystarczająco potężna, aby zrównać z ziemią niewielkie miasto.

Kupa Powódź
- wydalasz tyle, jakby rozpruł się wielki worek z piaskiem; zazwyczaj kończy się zalaniem muszli i zostajesz sam na sam z brązową, ciastowatą masą.

Kupa Sen
- kiedy nie byłeś w kiblu przed 2 tygodnie, to jest Kupa, o której śnisz.

Kupa Betonowa
- Kupa, którą zostawiasz po 2 tygodniach niechodzenia do kibla.

Kupa Chirurgiczna
- następuje po Kupie Betonowej - musisz iść do chirurga, ponieważ pupa jest rozdarta.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...