Skocz do zawartości

grudniówki2 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 45,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • fredeczkaa

    4147

  • mittka

    4665

  • Mamusia
Oj gdzie wy sie podziewacie brzuszki??? Juz spac.? Ja jeszcze nie ide spac bo jutro do pracy wiec musze sie nacieszyc moim wolnym dniem dzisiejszym tym bardziej ze jutro mamy inwentaryzacje 🤢 😠 😠 ale ide dopiero na 18 i koncze o 22 wiec mam jeszcze czas poza tym troche sie rozleniwilam przed tv
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a mnie w ogole w czasie mojej ciazy noe ciagnie ani do miesa ani do ryb 😞 😞 nie wiem czemu ale jakos nie moge nawet na to patrzec chociaz wiem ze ppowinnam dla maluszka, jedyny sposob na miesko to kurczak ale tylko jak pojawi sie w zupie pomidorowej:laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: oh jak tu sie robi pusciutko
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dopiero teraz ide do łazienki 🙂 jakoś nie potrafię się zmobilizować a mąż jeszcze pracuje... obok na kanapie, więc muszę sama... przeraża nie to bo nic nie widzę!!!!

Tak czy siak dobranoc Grudnioweczki!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Rety jak tu nudno bez was 😞 ahh coz poradzic maz jeszcze w pracy wiec nawet nie mysle zeby juz isc do lozka jak go nie ma bo do kogo sie przytule ??? No ale juz niedlugo wraca...
Czytalam forum mam pazdziernikowych i normalnie bylam w szoku jakie one juz gotowe na porody... 😆 jeszcze troche i my tez tak bedziemy mialy... ok to do jutra mamusie, pewnie juz wszystkie spicie 😉 😉 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziewczyny! :P 🙂

mittka fotek poki co nie strzele bo? nie mam czasu. Jutro co prawda mam wolne od dzieciakow ale jade do szkoly napisac spr...

hehehe a akompf jak sie rozpisala :P normalnie 😁

a ja dzisiaj sobie bym pospala ... :P

ogolnie to jeszcze zostala mi paczka pampersow, gaziki do pepuszka i sol fizjologiczna.

A do tej pory wydalam 1600zl wiec poprostu :P

Wczoraj moja "tesciowa" byla u dzieci . a to wszystko chyba dlatego,ze dzisiaj o 9 jest sprawa. Obiecala im,ze w sobote przyjedzie ale nie przyjechala no i wczoraj przyjechala...
a pozniej najstarszy z nich juz chyba z tesknoty w kacie sie schowal i plakal.

Milego dnia dziewczyny!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej laski!

Mężusia znowu wywiało na chwilkę 😠

Wczoraj Majka mi się tak wierciła, że miałam wrażenie, że zaraz zrobi mi dziurę w brzuchu, nawet siedzieć przy stole nie mogłam normalnie tylko jakos tak nienaturalnie wyprostowana, żeby mnie nie bolało, a i tak dostałam od niej takliego kopala w okolicy pęcherza, że aż krzyknęłam :laugh: . Coraz silniejsza ta moja kruszynka :P

Ja tez dzisiaj muszę powalczyć z dołem bo jutro wizyta u gin!!!!!

Mittka ja Cię zmobilizuję, wpadam do Ciebie na weekend więc musisz posprzątać :laugh: :laugh: :laugh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć brzuchatki a ja jak zwykle kawę piję i czytam co u Was ciekawego 🙂 Kurcze przybita jestem dzisiaj taka przez tą pogodę że ledwo siedzę zimno pochmurno i chyba dopada mnie depresja jesienna.Jeszcze chłop wyjechał na delegację i wróci dopiero w piątek ale cóż jak trzeba to trzeba. Buziaczki dla Was 🙂 Akompf wczorajszy post był powalający Wiola i rodzaje kup doprowadziły mnie do płaczu tak się śmiałam. Miłego dnia 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej dziewczynki.
Za mną noc bylejaka 🤨 Na dworze pochmurno, ciemno i nijako. Głowa mi pęka i nie chce mi się nic robić 🤨

W ogóle maleństwo tak jakoś napiera mi na dół brzucha, że normalnie mam wrażenie jakby chciało wyjść, bo mnie krocze boli 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej dziewczynki.
Za mną noc bylejaka 🤨 Na dworze pochmurno, ciemno i nijako. Głowa mi pęka i nie chce mi się nic robić 🤨

W ogóle maleństwo tak jakoś napiera mi na dół brzucha, że normalnie mam wrażenie jakby chciało wyjść, bo mnie krocze boli 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie

Za mną też byle jaka noc PannoNikt, zresztą ja mam takie noce już od jakiegos czasu, nawet się nie żalę 😞 tylko mój mąż biedny cierpi przy mnie ,bo i on się nie wysypia a rano musi wstać do pracy 😞 ale dzielnie to znosi mój kochany 🙂

Zjadłam sniadanko i idę na miasto, może jeszcze gdzieś dostanę gazete wyborczą 🙂

Buzka , do potem :*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Gosiu chyba każda z nas przy takiej pogodzie ma kiepski nastrój 😞

A ja jakoś słabo się czuje nie wiem co to się ze mną dzieje.Może ta pogoda tak na mnie wpływa.

PannoNikt może dzieciątko jest już prawidłowo ułożone i dlatego masz takie odczucia a dla Ciebie to by był dobry znak bo maleństwo może się wtedy urodzić naturalnie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Sylwia masz rację właśnie jem ciastka czekoladowe na poprawę humoru może zdziałają cuda zobaczymy 🙂a wogóle zauważyłam że coraz mniej piszecie na forum ale nie ma się co dziwić samopoczucie Wam nie bardzo pozwala. Mittka wskakuj do łózka i odpoczywajcie z Emilką córa na pewno w szkole więc niczym się nie przejmuj:laugh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...