Skocz do zawartości

grudniówki2 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
No PannoNikt lanie się należy jak nic,kto to widział przemeblowanie teraz robić 😠

Persy Ty też kochana uważaj z tym bieganiem,fajnie że wszystko w porządku pomimo tego wysiłku.

Akompf ale Ci zazdroszcze że możesz sobie męża porozpieszczać,może i ja jeszcze w październiku będę miała taką okazje 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 45,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • fredeczkaa

    4147

  • mittka

    4665

Agnieszko84, nie martw się na zapas tylko skonsultuj się z lekarzem.

Wiem dziewczyny, że przegięłam, ale w poprzedniej ciąży też tak szalałam 🤨 A potem się dziwię czemu mnie plecy bolą :P
Ale obiecuję, że to był ostatni raz, bo już wszystko przemeblowane 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny ale się uśmiałam :laugh: :laugh:
Stoję sobie koło zerówki mojego syna bo czekam aż obiad zje a inna grupa wracała ze spaceru bo byli straż pożarna zwiedzać. W tej grupie idą dwie dziewczynki i nagle patrzą się w moją stronę i jedna do drugiej " Zobacz jaka gruba pani stoi"
Normalnie parskłam śmiechem :laugh: :laugh: A tak biedactwa się zawstydziły bo nie wiedziały co dalej mają powiedzieć 🙂 🙂 Ale wiecie jak to słodko wyglądało :laugh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Agnieszko84 jazda jutro do lekarza i L4 wziąć. Kobietko po prostu przyszedł na Ciebie czas aby odpoczywać. Chodzisz do pracy, po pracy domem musisz się jeszcze zająć. No niestety Twój organizm już potrzebuje odpoczynku więc i dzidzia też bo jeżeli Ty się przemęczasz to maluszek też i dlatego możliwe występują te skurcze 😞 😞 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A u mnie dziecię się uaktywniło więc póki co ze spania nici...
Co do skurczy to też coraz częściej mam, no i są coraz mocniejsze.
ogólnie czuje się jak hipopotam:P

A teraz idę poszperać na allegro...może kupię coś dla Madzi.

Papa Dziewczynki. Trzymajcie się ciepło. Życzę spokojnej nocy i słodkich snów 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rzeczywiście puściutko tu dzisiaj...

Skurczy jeszcze nie mam...

Agnieszko84 - skonsultuj z lekarzem swoje wyniki, ja panikowałam jak mi cukier wyszedł kiepsko, a lekarz spojrzał i powiedział, że nie jest najgorzej :P

Przyjechał mężunio ajak przyjechal to sie rozkleiłam i płakałam jak bóbr bo przywiózł żywe małe mysie - dla Kermita na obiad....

Ostatni raz żywe przywiózł! Nie mogłam na to patrzeć, ryczałam chyb z pół godziny... no ale Kermit coś jeść musi... a innego żarcia dla niego nie mieli ;/

Uciekam już sprzed kompa, jutro wizyta brata i bratowej męża. Trzeba dobrze odpocząć 😁

Mężunio znowu pracuje na kanapie przy kompie, coś biedaczyna ostatnio ciągle siedzi po godzinach... ehhh...

Dobranoc brzusie!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...