Skocz do zawartości

grudniówki2 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 45,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • fredeczkaa

    4147

  • mittka

    4665

Zgłupiałam... Na serio o takie bagietki chodzi?!?!?!

Musze się ubrac. Każda z Was juz jakies pranie, porządki, pizzerie, i inne zaliczyło a ja siedzie przy kompie... ehhh

PannaNikt - dobrze, ze juz lepiej i chociaz się wyspac mogłas... w końcu to ostatni czas, zeby nadrobić te przyszłe nieprzespane noce :laugh: :laugh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A teraz to mnie taka śpiączka wzięła :P
A jeszcze na ten cmentarz chcemy jechać 🥴
No nic zbieramy się i jedziemy :P

A pizza była taka sobie ale głód zaspokoiła :laugh: :laugh:

PannoNokt a jak Maja się czuje???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobre z tymi patyczkami uśmiałam się:laugh: :laugh: :laugh:

Nie przejmuj się Akompf ja też w koszuli jeszcze siedzę:P

Popisałam sobie z koleżanką na nk która rodziła 2 miesiące temu w szpitalu w którym też zamierzam rodzić, połowę rzeczy które miałam zabrać ze sobą okazało się że są niepotrzebne 🤪 powooooli zaczynam się pakować, lepiej być wcześniej przygotowanym 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hehe no niektórzy tak mówią na patyczki :laugh: nie wiem skąd to się wzięło :laugh:

Chwalę się fotelikiem, który przyniósł nam dzisiaj kurier 🙂

[img size=480]http://www.brzuszek.net/images/fbfiles/images/DSCN0377.JPG" src="https://brzuszek.net/applications/core/interface/js/spacer.png" />
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ewa - śliczny1 i kolor jaki ładny!

Wiolka - Myslałam, że Basię opatulę w kombinezonie, posadzę w nosidelku, takim jakim się przed chwilę Ewa chwaliła...
Tylko mam problem... mam nosidełko, ale siostra nie moze wkładki znaleźć, która jest do niego jeszcze... na allegro tez nikt samej wkładki nie sprzedaje.. 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobre z tymi bagietkami, też nie znałam tej nazwy.

Agnieszko z Majką o tyle lepiej, że już lepiej oddycha 😉

Wiola ja będę mieć fotelik dla dziecka, bo bez fotelika ze szpitala nie wypuszczają 🤨

Ewa bardzo podoba mi się fotelik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
To mamy podobny problem Akompf, moge kupić fotelik i w nim wynieść malutką ale jest bez wkładki niestety i teraz się zastanawiam nad alternatywą. Bratowa ma takie staroświeckie nosidło i może w to wsadzę malutką bo niestety tutaj te foteliki z funkcją dla noworodków mogę kupić jedynie z wózkiem.

To nosidło to takie cuś:

http://www.zimagez.com/miniature/imgp53561.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tez mam nosidełko (fotelik samochodowy) i w tym niuńkę ze szpitala zabierzemy.

Zajadam sie pierogami ruskimi , są tak przepyszne, że na bieżąco lepie, gotuje i jem i sie zastanawiam czy dla męza wystarczy jak wróci z pracy hahah

Agusia wózio super, ma koła skrętne z przodu a to daje super efekt w prowadzeniu wózka.

Ewa nosidełko tez ekstra, z tej firmy mam wózek i nosidełko.

Dobre z tymi bagietkami haha
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiolka - dziwne, ze u Was nie można kupic osobno fotelika... przecież nie każdy musi kupowac zestaw 3w1... jak wtedy się przewozi dziecko w aucie?

Zjadłam tabliczkę czekolady i Baśka fika jak oszalała!

wstawiłam rosołek a teraz mogłabym ruszyć cztery litery i posprzątać łazienkę...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam was kochane babeczki 🙂
Widzicie ktora jest godzina??? wstalam godzine temu 🤪 🤪 🤪 ale len ze mnie ale mam wolne wiec po co mialam wczesniej wstawac zrobilam sniadanio obiad mezulkowi i polecial do pracy, on tez lubi leniuchowac ze mna w lozku jak ja mam wolne bo on chodzi na popoludnie 🙂
Co do wyjscia ze szpitala to tutaj w Angli jest jakis taki przepis ze bez fotelika samochodowego to nawet nie ma mowy zeby wyjsc ze szpitala wiec jak babeczki jada rodzic to biora ze soba foteliki 🙂 Taki tu przepis... Ja juz kupilam bo nie powstrzymalam sie z mezem ostatnio od zakupow i kupilismy wszystko wiec jestem gotowa :laugh: :laugh: :laugh: ale juz to pisalam (powtarzam sie cos dzisiaj) 🙃 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziewczynki 🙂

Nadrobiłam forum,ale po drodze zapomniałam co która pisała więc jeśli coś pomine to wybaczcie mi 🙂

Akompf wychodzi na to że zaświadczenie nie będzie potrzebne buziak Dla Ciebie 😘 a właściwie dla męża 😘 za wyszukanie wiadomości 🙂

Fredeczkaa ciuszki superowe i foelik też mi się podoba w tej kolorystyce 🙂

Agusia wózek superowy podobny do mojego tylko kolor inny 🙂

Ewo śliczny ten fotelik zajefajna kolorystyka 🙂

Wiola myśle że jeśli nie uda Ci się kupić osobno fotelika to to nosidło będzie się nadawało ja Dominike wynosiłam w grubaśnym kocu i na rękach ją mąż wiózł.A teraz będę w foteliku wiozła małą,jak to świat idzie do przodu 🤪

Dziewczynki a ja się wreszcie wzięłam za zakupy.Kupiłam wreszcie pieluszki,podgrzewacz do butelek,butelki właściwie jedną duża mała była gratis 😁 szczoteczke i grzebyczek,wkłady dla siebie,przewijak na łóżeczko i takie tam jeszcze pierdółki 🤪 eh normalnie zaszalałam.Na dodatek zanalazłam chyba komode i ją kupie,ale to po wypłacie :P no to by było na tyle 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No wylenilam sie i to jak ale ja tak lubie:laugh: :laugh: :laugh: :laugh: jeszcze chwila i nie bedzie czasu na spanie i leniouchowanie 🙃 🙃 🙃 Musze sie wkoncu wziac za posprzatanie kuchni 😠 ale mam lenia...
No ale chociaz ta sterte naczyn ide umyje i zaraz wracam 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Akompf można kupić fotelik ale bez tej wkładki dla noworodków czyli maleństwo jest w pozycji siedzącej a nie można dokupić osobno tej wkładki. Gdybym miała do szpitala 5min. to może bym, i kupiła bez tego ale ja mam prawie 50km a to za długo na pozycję siedzącą dla 3 dniowego maleństwa.

Julia jak się siedzi do 4 rano przed kompem to wcale się nie dziwe, że tyle spisz w ciągu dnia ale kożystaj póki możesz. Ja bym chyba sobie pluła w brodę, że cały dzień zmarnowany ale każdy lubi inaczej.

No brawo Mittka, w końcu zakupy zrobione 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...