Skocz do zawartości

grudniówki2 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

jesli dziecko urodzilo sie w terminie to nie trzeba go budzic na jedzenie - dotyczy to tylko wczesniakow ... ale zrobisz jak uwazasz ...

Ewa84 ja na twoim miejscu nie zabieralabym maluszka na zakupy w tlum ludzi ... przeciez tylu ludzi jest teraz chorych ...przeciez bys niechciala zeby twoja dzidzia zachorowala
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 45,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • fredeczkaa

    4147

  • mittka

    4665

Cześć kochane grudnióweczki 🙂

A my spaliśmy dziś do 10.30 🙂
Potem troszkę mały pozwolił posprzątać w domku bo spał a później poszliśmy na spacerek i dobrze bo teraz śnieg zaczyna padać :P :P

Kajtusiu życzę powodzenia 😘 😘 😘

Widzisz Wiolu najpierw Twój uparciuszek nie chciał się urodzić i zobaczyć się z tatusiem a teraz to już miesiąc ma Twoja Majeczka 🤪 Dużo zdrówka dla Niej i dla Ciebie 😘 😘 😘 😘

Miłego dnia mamusie 😘 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
jestem z powrotem... kur... nie przyjeli mnie bo nie mają miejsca... mam dzwonić przed 19ta a jak nie to jutro o 8 rano bo może się coś zwolni... masakra... ale jestem wsciekła... to jest jakiś kosmos... no nic jak mnie do jutra tam nie przyjmą to jadę do innego szpitala, choć niechętnie...
nie dane jest mi urodzić... 😞 mam mega doła i jestem mega zła!!!!!!!!!!!!!! wrrrrrrrrrrrrrr!!!!!!!!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kajtucha to masz tak jak ja mialam ... tez jezdzilam do szpitala i spowrotem ... na poczatku nic sie nie dzialo to mnie odeslali potem nie mieli miejsca a nastepnym razem mnie juz przyjeli bo sie uparlam - a wieczorem dostalam juz skurczy ale dopiero przed poludniem zabrali mnie na cc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja Lenka tez zasnela .. ufff.. chwilka odpoczynku i tak jak Ewa zamiast coś zrobic to ja na kompa :laugh:

Anja moja Lenka tez taka grzeczna była jak wróciłyśmy ze szpitala i tez sie chwaliłam na forum dziewczynom jakiego mam aniołka a tu wyszło jaki z niej aniołek haha z różkami:laugh:
Ja Ci radzę nie budź małego, sam się obudzi jak będzie głodny. Moja Lenka jak spała tak długo to tylko sprawdzałam czy oddycha i przekładałam ją z boku na bok żeby jej się odleżyny nie porobiły:laugh: a Ty korzystaj z tego że Mały teraz tak spi bo daję sobie głowę odciąć ze to długo nie potrwa :laugh: jakis tydzień.

Kajtucha współczuję Ci, normalnie kobietko Twój synek pobija na wszystko uparciuszka Majkę Wioli, Twój Szymek to chyba największy uparciuch na całym forum , nie tylko grudniówkowym. Łap oklaska kochana na poprawienie humorku.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

straszne to co spotkało Dorunie!!! współczuję Ci kochana, nie ma takich słów chyba które przyniosłyby ulgę w cierpieniu!!!
kurcze życie nie jest sprawiedliwe!!!!
Kajtucha nie martw się wszystko będzie dobrze, urodzisz nie długo i rekordu na forum nie pobijesz bo chyba zrobiłam to ja 🙂 miałam termin na 15tego a urodziłam 29tego!
życie mi stanęło do góry nogami po urodzeniu Mateusza, brak mi czasu na jedzenie, mały co godzina by coś jadł, w nocy najczęściej jest głodny a w dzień anioł!
od porodu nie spałam prawie przez 4 noce, bo cały czas musiałam go karmić i podłączać się pod laktator, bo pokarmu nie miałam, a teraz cieknie ze mnie. jak w sobote padłam o 23ciej to obudzilam sie o 5tej nastepnego dnia, a mąż karmił małego mlekiem sztucznym!
teraz nie daję mu tego sztucznego tylko cyca ciągnie 🙂 jejku nie myślałam że tak można kochać 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brak mi słów, strasznie mi przykro, że takie coś spotkało Dorunię 😞

Wiola wszystkiego najlepszego dla Majeczki. Rzeczywiście szybko zleciał ten miesiąc.

Kajtusia brak słów ☺️ Buziak na pocieszenie 😘

Ewa zrobisz jak uważasz. Ja z Mariką byłam na pierwszych (krótkich) zakupach jak miała 6 dni. Niestety jak się nie ma wokół siebie nikogo bliskiego to dziecko ciąga się ze sobą wszędzie... Z resztą... bakterie i choróbska są wszędzie... W przychodniach również mogą coś złapać kiedy idą na szczepienie/kontrolę 😉 To indywidualna sprawa 😉

A ja mam dołek mega gigant 😞 W cyckach prawie mleka brak 🤨 No,ale nic... Musimy to jakoś przeżyć i walczyć o laktację...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej kochane

Mężu Doruni przekaż żonie że wszystkie tu jesteśmy nią i niech się trzyma chociaż wiem że to trudne 😞

Byliśmy u lekarza iii nic nowego się nie dowiedziałam.Malutka zdrowa,przybrała 1kg w trzy tygodnie 😁 nosek kropić jak kropiłam a chrypka której się nabawiła marudząc powinna przejść.No i tyle,eh no po prostu mamy chyba taki okres marudzenia.Zaliczyliśmy spacerek i niunia po nim słodko śpi.

Czekam teraz na kuzynke ma przyjechać zaprosić nas na wesele 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Kobietki 🙂

Dzisiaj byliśmy z Kamilkiem na sprawdzeniu u lekarza. Już nie musi brać czopków ani wit. E i pić glukozy bo żółtaczka ustąpiła dużo i teraz z resztą organizm sam się upora 🙂 Teraz tylko wit. K i D 🙂 Jeszcze ja 2 dni antybiotyki i koniec tych wszystkich leków bo od urodzenia tyle się nabrał biedaczek że szok 🤨 Przy wypisie ważył 3300 a teraz już 3810 czyli karmienie piersią ok 🙂O te zaparcia się zapytałam pediatry i zaproponowała żeby doraźnie dawać czopki Viburcol a w razie ataku kolki kropelki Esputicon.

Dzisiaj jeździłam z mężem po urzędach żeby załatwić zasiłek rodzinny, becikowe i PZU. Matko ile załatwiania, masakra 🤨 🤢 😠 A teraz coś kiepsko się czuje 🤢 🤢 🤢

Ja nie brała bym dziecka do supermarketu skupisko ludzi równa się skupisko zarazek 🤨

Co do golenia się przed porodem to ja ogoliłam się w miejscu gdzie miało być nacięcie do cesarki bo nie wydaje mi się żeby wymieniali maszynkę do golenia po każdej ogolonej kobitce w szpitalu, a nie widziało mi się być którąś z kolei goloną jedną i tą samą maszynką więc wolałam zrobić to sama 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kajtucha nie dziwię się, że jesteś wkurzona, ale te męki się skończą lada chwila, trzymaj się 😘

Asiula to super, że Kamilkowi przeszła już żółtaczka.

Mittka kiedy będziesz się bawiła na weselu? Też bym sobie poszalała, ale póki co nie mam u kogo :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja tylko na chwilke bo mala lula mi na rekach:laugh: :laugh:
mam do was pytanie czy wasze maluszki tez tak maja ze zamiast im sie odbic po jedzeniu to odbija im sie pierdzonkami podczas jedzenia??:laugh: :laugh: :laugh:

Nasza krolewna ma dzis 2tyg 😘 😘 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj tak Julka z skąd ja to znam :laugh:
Najlepsze jest to że jak karmie mojego bałwanka to głaszczę rączką go po pleckach i pupci to w tym czasie pierdzi a jak nie głaszczę to cisza :laugh: :laugh: :laugh:
Ale to dobrze chociaż te paskudne gazy nie zalegają w brzuszkach 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No i kolejny dzień z głowy... Dzwoniłam do szpitala, ciągle brak miejsc... Ale położna mi powiedziała że mam przyjechać jutro o 8 bez dzwonienia wcześniej, przyjmą mnie na ktg i potem podejmą decyzję co dalej, czyli jak ktg to pewnie znowu mnie odeslą bo nic się nie dzieje... Już nie mam siły na to wszystko...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kajtusia ja też byłam 3 razy odsyłana, do domu albo na spacer

a ja mojego małego zawsze przed karmieniem przewijam a w trakcie jedzenia już sobie purka
położna powiedziała, że jak mu kupka nie przeszkadza i nie płacze to zostawic i dopiero pozniej przewinąc
kazała tylko dobrze przykryc aby nie śmierdziało a jak przyjdzie teściowa to dodatkową kołderke nałożyc 🤪 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój Boże Kajtusia 😞 Nie powinni tak długo zwlekać bo to przecież nie jest dobre dla maluszka ani dla Ciebie 😞
Jutro jak Cię nie przyjmą to jedź do innego szpitala 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
rety kajtusia poraz pierwszy sie nie ciesze ze cie widze na forum 😠 :laugh: ja pelna nadziei ze Ty rodzisz a tu widze nadal nic,,,ale z tym vrakiem miejsc to glupia sprawa...Ja jak pojechalam to i tak mialam osobny pokoj caly dla siebie i jakby ktoras mi wtedy powiedziala ze nie ma miejsca to bym sie zadomowila u nich w gabinecie:laugh: :laugh: :laugh: :laugh:
kajtusia ja Ci znow zafunduje oklaska za cierpliwosc i buziaki od nas 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzięki za wsparcie i oklaska! Nawet sobie nie wyobrażacie jaka jestem zła... Jutro jak nie tam to do innego szpitala jadę i mam to wszystko w nosie, nie dam się odesłać, będę siedziała pod porodówką i nie odejdę dopóki mnie nie przyjmą. To już 3 raz... Czwarty raz się nie dam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...