Skocz do zawartości

grudniówki2 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 45,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • fredeczkaa

    4147

  • mittka

    4665

  • Mamusia
Kajtusia dostałam zastrzyk ze znieczuleniem a poza tym rozwarcie było jeszcze duże i nic nie czułam... przysypiałam ze zmęczenia 🙂
teraz troche boli przy siadaniu ale mam poduszke i jakoś idzie :P

malutki sie urodził z wagą 4 kg, dł. 55 cm no a główka miała 38 cm a więc naprawde duża 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej dziewczynki 🙂

Kurcze nie mogłam wczoraj wejść na brzuszek bo nie miałam neta i dopiero mi włączyli 😠

Aniu witaj z znów wśród grudniówek ale już jako mamusia 🤪 A Bartuś jest prześliczny 🤪 🤪

A mój Bartuś robi się powoli terrorystą nie za bardzo chce spać w łóżeczku tylko na rękach by chciał wiecznie spać i nie wiem z skąd mu się to wzięło :P :P

Kajtusia ja z nadzieją że Ty już po a tu cisza nadal u Ciebie 😞 Uparciuszka masz małego pod serduszkiem :laugh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Anju Bartuś jest mega śliczny! Co do rozmiarów główki to ja się nie wypowiadam bo po prostu się nie znam :-)
a to szycie to nie chodzi mi o ból tylko o to jak oni tak mogą tam dojść z igłą do szyjki :-)
normalnie ryczec mi się chce jak widzę te wasze sliczne maleństwa... Tak bardzo chciałabym móc zobaczyć już swojego synka... 😞 😞 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Anja witamy spowrotem 🙂 Bartuś słodziutki 🙂

We Wrocławiu dzisiaj piękna zima, byliśmy na godzinnym spacerku bo tak przyjemnie było 🙂 Coś dzisiaj mojego Misia brzuszek boli i cudem mąż go przed chwilą ululał 😉 Może trochę pośpi. W razie czego mam już przygotowany rumianek.

Mnie łapie coraz większe zmęczenie. Miesiąc nieregularnego spania daje mi już trochę w kość. Marzę o 8 godzinach snu, ale marzyć to ja sobie mogę :laugh:

A w ogóle to muszę dorwać jakąś wagę bo jestem strasznie ciekawa ile schudłam po ciąży 🤪

Miłego weekendu laski!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam was mamusie i kajtusie (bidulko Ty nadal z brzuszkiem)
Moja ksiezniczka zaczyna powoli jakies ataki na mamusie:laugh: :laugh: :laugh: :laugh: nie chce spac w swoim lozeczku bo niedosc ze nauczylam ja zasypiac na rekach ☺️ to teraz jak zasnie i poloze ja do jej lozeczka to zaczyna sie wiercenie i marudzenie pod noskiem wiec musze ja wziac i polozyc w naszym lozku i to nie obojetnie po ktorej stronie bo ksiezniczka chce spac miedzy mamusia i tatusiem. inaczej sprzeciw. Najbardziej mi sie smiac chce jak wiedze ze w lozeczku jej nie pasuje bo oczka ma otwarte jak zegarki a klade ja miedzy nami i zasypia w ciagu mini sekundy.. 😘 😘 😘 😘 😘 Moj slodziak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czytalam ze po kilku dniach mama rozpoznaje placz swojego dziecka czyli po placzu wie czy jest glodne lub ma mokro ... ja chyba jestem inna bo nadal slysze jeden placz i musze sprawdzic wszystko - pieluszke, czy jest mu wygodnie czy nie jest glodny...
czy wy juz umiecie rozpoznawac placz swoich pociech czy to przyjdzie pozniej
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja niestety na chwile obecna nie moge sie wypowiedziec bo moja krolewna ledwo oczka otworzy i ja juz przy niej i jak narazie jeszcze nie plakala...No chyba ze jest czas kapieli to wtedy czasem mam placze i krzyki ale ogolnie to spokojna jest...Ale jak juz czasem sobie krzyknie to pierwsze co jej sprawdzam to pieluszke a pozniej dopiero do cysia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
WIdze ze Kajtusia cos sie dlugo nie oddzywa...Jak do tej pory aktywna byla na brzuszku moze nareszcie ja cos zlapalo... Oj trzymam kciuki 🙃 🙃 🙃 🙃 🙃 🙃 🙃 🙃 🙃

Moja ksiezniczka powinna sie przebudzic na jedzonko za jakies 10 min wiec mykam. Ach i udalo mi sie dzisiaj pedicure zrobic ha...maz pojechal na nagranie mama w pracy szwagier w pracy wiec sama z moja gwiazda siedze i jak zawsze panikara tak dzisiaj dalam rade...I to jeszcze w pokoju obok bo nie chcialam smorodzic lakierem w pokoju gdzie spimy i jestem dumna jak paw ze mi sie udalo :evil: :evil:
Ok moze pozniej zagladne,jak mi sie uda a jak nie to zycze spokojnej nocki a Tobie Kajtusia PORODU!!! 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No cos Ty... Pisz co Cie boli i co nie...Rzeczywiscie sie pusto zrobilo ale z wiadomych przyczyn 😉 😉 Rety Ty rzeczywiscie moglabys juzurodzic ale jak Ci pisalam wczesniej twoj maluszek lubi urzedowac u Ciebie w brzuszku bo tam cieplo a na dworze zima 😉 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Zmolestuj dwa razy meza to maluszek moze sie ruszy jak po pojedynczym molestowaniu nie:laugh: :laugh:
Ja jak pamietasz chodzilam po schodach i w miejscu,no i molestowalam meza... Boju a meza to mi sie chce jak nigdy ale jeszcze nie moge 😞 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Molestuje molestuje ale nic to nie daje... Chyba za często i moje dziecko już się przyzwyczaiło... Zamiast schodów robię co godzinę 10 przysiadów i 10 krążen biodrami, nabawiłam się cholernego bólu kolan i tyle... Jutro jadę do szpitala i zobaczymy... Teraz jestem na zakupach bo może się bardziej otworze z wysiłku :-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dziewczyny jeszcze raz wam wszystkim gratuluje dzieciaczków 🙂


kajtucha
ja od dnia terminu (mialam na 11 maja) powiedzialam sobie ze zaczne dzialac, no i tego 11 wieczorem wzielam ciepla kapiel, no a w nocy pokochalam sie z mezem a o 3 w nocy obudzily mnie skurcze, no i 12 maja o 14,55 urodzilam wiec moze tez probuj 🙂
zawsze mowili ze przed porodem dziecko sie mniej rusza a maja mala ciagle sie ruszla w brzuszku i myslalam ze pewnie dlugo po terminie urodze no ale tak nie bylo, a mala kapala nawet jak juz bylam na sali porodowej, w sumie to do samego konca 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć mamusie!!!!

Anju gratuluje serdecznie, Bartuś jest przesłodki!

Moja Majka to mała terrorystka, zasypia tylko na rączkach i w dodatku trzeba ja bujać tak mocno, że dorosły to by się z pięć razy porzygał :laugh: :laugh: :laugh: Ciągle ją ten brzuszek boli, moje kochane biedactwo, albo śpi albo płacze 🤨 😞 a mi kręgosłup się łamie na pół.

Kajtusia a ja Ci mówię, że ty 3 stycznia urodzisz bo mi się tak przyśniło 🤪 :P 😉

Pikasso mi się wydaje, że juz mniej więcej jestem w stanie rozpoznać o co kaman mojej małej ale na 100% to nigdy nie wiesz póki nie sprawdzisz 🙂 nie martw się wszystko przyjdzie z czasem 🙂 🙂 🙂

Miłego weekendu gdyby mnie tu już nie przywiało 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...