Skocz do zawartości

grudniówki2 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 45,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • fredeczkaa

    4147

  • mittka

    4665

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
dzien dobry...

wczoraj mnie nie bylo bo bylismy w krakowie ale maly tak marudzil ze nie wiem co.. caly czas na rekach a i tak plakal i tak do 17... chcialam wczesniej jechac ale d robil im przy kompie... masakra...

przyjechalismy do domu i psokoj i tam w ogole nie chcial jesc... zjadl po 30 ml co 4h i wiecej nic...

ogolnie to bardzo mi przykro z tego co sie stalo, jechalismy wczoraj i w drodze usluszelismy co sie stalo... nie lubilam za bardzo prezydenta ale to jednak czlowiek 😞

maly nie spi od 5, standardowo...

dzis robie urodziny d.... 14 osob... jak ja pomoeszcze tu wszystkich ludzi? ale kazdy zapowiedzial sie ze przyjedzie i co mialam zrobic? 🙂

jak sie uda to zajrze pozniej, bo troche roboty mam...

zycze milego dizonka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć kobitki 🙂

My też już nie śpimy Antoś budzik wstał o 6.30 i no i już nie śpimy 😁 Ale za chwilę będzie drzemka więc to szybko wykorzystam 🙃

Kajtucha ty to masz ze swoim trzy światy. Mój to tylko raz chciał załatwić swoje potrzeby w szafie ale był tak nawalony że szok 🤪 No ale na głupotę nie ma lekarstwa 😠

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WITAM NIEDZIELNIE 🙂

U NAS NOCKA OK 🙂

GOSIU DLA ANTKA DUŻO ZDRÓWKA Z OKAZJI UKOŃCZENIA 4 MIESIĄCA ŻYCIA 😘 😘 😘 😘 😘


KAJTUCHA NORMALNIE NIE MOGĘ 😁 😁 😁 AŻ SIĘ PORYCZŁAM ZE ŚMIECHU 😁 😁 😁 😁 😁

U MNIE POGODA ZA OKNEM DO BANI BO DESZCZ PADA WIĘC I DZISIAJ Z SPACERKU NICI 😞 😞 😞 😞

MIŁEJ NIEDZIELKI MAMUSIE 😘 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
My z Madzią wstałyśmy o 4.30. Zjadłyśmy i po 5.00 położyłyśmy się jeszcze na godzinkę. Mam nadzieje iż jutro będę mogła już wyjśc z Madzią na spacer.Zresztą skoczę do przychodni skontrolować jej przeziębienie.

Ja się jeszcze nie ważyłam od czasu porodu i szczerze mówiąc wolę chyba nie wiedzieć ile waże...bo popadnę w jakąś depresje jak się dowiem 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziewczynki.

U nas nocka ok tylko po 7 mała jakąś marude załapała ale ją w końcu ujarzmiłam i spałyśmy jeszcze troche 🙂

Kajtucha no pojechałaś,ale masz jazdy z mężem hahahaha prawie się posikałam 🤪 😁 ze śmiechu.No to musisz kochana pilnować tego swojego łazika 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Persy mnie tez sie wydaje że Madzi waga jest w porządu. Teraz na pewno waży więcej.

A zupki sama gotujesz czy gotowe dajesz? Bo ja to te gotowe delikatnie musiałam dosolić bo Antoś mi nimi pluł. A tez mu sama gotuje i te mu lepiej podchodzą 😜

A taki wczoraj minki robił w wannie
SDC14773.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej kobity 🙂

U mnie nocka średnia, miałam złe sny i ciągle się budziłam 🤔 Śnił mi się między innymi żłobek i Piotrek, który płacze w łóżeczku i nikt do niego nie przychodzi 😞 W końcu poszłam po męża żeby przyszedł spać do mnie bo sama nie mogę.

Gosiu Antoś jest niezłym przystojniaczkiem 🙂 No i minkę super strzelił 😉

Kajtucha niezłe masz przeboje z mężem 😁

Persy może Madzia będzie po prostu drobna, przecież każdy jest inny 😉

Mój robal znowu nie zrobił kupki, a dziś wszystko pozamykane przez żałobę. Jutro kupię mu chyba ten czopek glicerynowy 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziewczyny 🙂

Wiki spala bez przerwy od ok 21 do 9 rano ;D moja kochana :P

a teraz mmarudzi .... i tak od kilku dni ... no ale co zrobic? ;/
a Krzysiek jednak dzisiaj nie przyjedzie .... on dzwoni przed 9 ze dopiero skonczyl prace, bo mieli wezwanie do wypadku drogowego i ze sie przespi itd a ja mu powiedzialam,ze w tygodniu niech przyjedzie. gdyby konczyl o tej 6 to luzik ale tak to niech sie lepiej wyspi 🙂

a ja powrzucam wam zdjecia butow jakie mam i paznokci 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej laski 🙂
no przeboje to mam niezłe. dziś to samo... wstał w nocy i zaczął macać ścianę. Pytam go co on robi a on "jak to co? szukam wózka". Wyszedł z pokoju i wali do drzwi wyjściowych, złapałam go w ostatniej chwili zanim wyszedł i pytam co on robi do cholery a on że przeciez idzie po wózek... chwyciłam go za rękę i powiedziałam, że kibel jest TAM to poszedł sie wysikać i lał przy otwartych na oścież drzwiach a wc mamy tuż przy pokoju rodziców... na wprost w sumie... głupek...

no to na tyle, mały śpi ja padnięta bo nie dość że lunatyka pilnowałam to jeszcze chrapało to chłopisko jak cholerka! no i jestem półprzytomna.
zrobiłam se francuski i wlasnie cały starłam na klawiaturze kurwa jego mac.......
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...