Skocz do zawartości

grudniówki2 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 45,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • fredeczkaa

    4147

  • mittka

    4665

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Wiolka - nie moge z Ciebie 🙂 Jesteś najlepsza! Hahahaha
AgaK - Twoje teksty tez mnie dziś rozbawiły - ten o cyckach nadal mi po glowie chodzi 🙂 Wsadziłaś Bartusia na pokaz do tej spacerówki, czy zamierzasz juz na dobre zamienić gondole na spacerówke?

Ja karmię piersią i nadal nic. Lekarz mi mówił, ze tabletki antykoncepcyjne dla kobiet karmiących sa jednoskladnikowe i bierze się je bez przerwy 7dniowej czyli okresu nie dostaniesz...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JESZCZE JESTEM WIĘC ODPISZĘ 🙂

AKOMPF JESZCZE POCZEKAM NA SPACERÓWKĘ AŻ BARTEK PORZĄDNIE SIĄDZIE A SPACERÓWKĘ TRZYMAM U TEŚCIÓW BO TU MIEJSCA NIE MAM A TAM MI JEST BARDZO PRZYDATNA, BO NIE MUSZĘ CIĄGLE GO NOSIĆ NA RĘKACH 😉

EDYTKO JA KARMIĘ PIERSIĄ, BIORĘ TABLETKI I OKRES MI WYSTĄPIŁ 2 RAZY NIESTETY 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
to znowu ja... maly nie spi od 4... nie wiem co dzis sie stalo.... spalam 3h i chyba juz nie pojde bo maly gada jak najety i bede szykowac sie najwyzej do wyjazdu.. mam nadzieje ze pogoda dopisze...

moj synus konczy dzis 4 miesiace 🙂 ale ten czas leci 🙂

pewnie jeszcze zanim wyjedziemy to sie odezwe.. hihi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
AguśK maly super wyglada w spacerowce, le ja jeszcze nie przekladam... nie chce by maly juz siedzial pomimo iz sie rwie do tego... moga mu sie zeberka wypychac.. mnie l;ekarka kazala z siedzeniem poczekac do 5 miesiaca bop tak jest bezpiecznie... ale maly super 🙂

nadrabiam troche forum ale maly cos marudzi.... rozdalam troche ale musze uciekac do dziecka... papa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć dziewczynki 🙂

Widze że jeszcze wszystkie smacznie śpią u nas nocka ok,tylko nad ranem najpierw śmieciara o 6 a potem przed 7 sąsiadom zachciało się głośno grać 😠 a teraz jest cisza no ale co z tego jak my już nie śpimy 🤢 Teraz mała siedzi ze mną i próbuje pisać posta 🤪
Pogoda nieciekawa to pewnie nici ze spaceru 😞

Miłej soboty Wam życze 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WITAJCIE

U NAS STANDARDOWO W NOCY CYC 2 RAZY I SPANIE DO 7.40

LENKA TERAZ SIEDZI W WÓZECZKU I GRYZIE GRZECHOTKE

JA TEZ KARMIE PIERSIĄ I OKRESU NIE MAM, NIE STOSUJE TEZ ZADNEJ ANTYKONCEPCJI HORMONALNEJ.

MITTKO NAJGORZEJ JAK ŚMIECIARA BUDZI 😁 😁

WIOLU NIE DENERWUJ SIE. MĄZ CI WYBACZY 🙂

EWO MY SPIMY OSOBNO JUZ OD 8 MIESIĄCA CIĄZY DO DZIŚ. W CIĄZY DLATEGO ZE BYŁO MI JUŻ NIE WYGODNIE A TERAZ BO SPIE Z LENKĄ I MAMY ZA MAŁE ŁÓZKO DLA 3 OSÓB 😞
A JAK SIE POKŁÓCIMY TO MAMY Z GŁOWY CZY SPAĆ RAZEM CZY OSOBNO 😁

AGUSK TWÓJ BARTUS WYGLOĄDA JAK 7 MIESIĘCZNE DZIECKO 🙂

A WCZORAJ UDAŁO MI SIE WYLICYTOWAC FAJNY PŁASZCZYK , MAM JUZ TAKI CZARNY 🙂
http://www.allegro.pl/item981852392_bey_super_plaszczyk_popiel_m_40_42.html
TERAZ SZUKAM SZARYCH BUTÓW

IDE NA SNIADANKO
MIŁEGO DNIA KOCHANE, SPRÓBUJE ROZDAĆ TROCHE OKLASKÓW
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WITAM WEEKENDOWO 🙂

U NAS NOCKA OK. POBUDKA 2 RAZY O 1 I O 6 🙂 TERAZ ŚPI MÓJ BĄBEL RAZEM Z TATUSIEM 🙂

TAK TO JUŻ 4 MIESIĄCE KOŃCZY MÓJ KRASNALEK 🤪 DZIĘKI MITTKO ZA ŻYCZONKA 😘 😘

DLA ŁUKASZKA I SANDRUSI RÓWNIEŻ DUŻO ZDRÓWKA NO I DLA NATALKI MARTYER RÓWNIEŻ BO DZIŚ 5 MIESIĘCY KOŃCZY 🤪 🤪 🤪 😘 😘 😘 😘 😘

AGNIESZKOW PŁASZCZYK ŚLICZNIUTKI 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A TO TAK SPECJALNIE BO MY WSZYSTKIE W ZWIĄZKACH WIĘC NIE BARDZO JAKIEŚ CICHO BO KTÓRAŚ BY SIĘ SKUSIŁA ZDRADZIŁA MĘŻA TO POTEM MOJA WINA A TY JAKO JEDYNA TERAZ NIE MASZ MĘŻA PRZY BOKU WIĘC TO DLA TWOJEGO DOBRA 😜 😜 😁 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Kobietki 🙂

Nocka standardowa 3 pobudki a tak na prawdę to wygarnęliśmy się z wyrka 10 minut temu 🤪 Tak więc od godzinny 22 do 9 w jednej pieluszce Dada i szok po prostu! Te pieluszki są ZAJEBISTE!!!! nic a nic nie przesiąkły !!!! 🤪 🤪 🤪 🤪
Jak nadrobię to się odezwę a na razie życzę miłego dnia 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...