Skocz do zawartości

grudniówki2 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

AKOMPF WSZYSTKO BĘDZIE DOBRZE 🙂 NIKT NIE POWIEDZIAŁ ŻE MACIERZYŃSTWO JEST PROSTE 🙂 ALE MY KOBIETY JESTEŚMY DO TEGO STWORZONE 🙂 GŁOWA DO GÓRY 🙂 JAK BYM MOGŁA DAŁABYM CI 46 OKLASKA ALE LIMITY NIESTETY 😉 ZA TO ŁAP CAŁUSKA 😘 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 45,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • fredeczkaa

    4147

  • mittka

    4665

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

WITAM

U NAS NOC OK. 2 RAZY CYC I SPANIE DO 7.30 NIESTETY TYLKO.
TERAZ SIE BAWI W WÓZKU JĄ POSADZIŁAM NA PÓŁ LEŻĄCO.

AKOMPF DUŻO ZDRÓWKA DLA BASI I WYTRWAŁOŚCI DLA CIEBIE 🙂
KAJTUCHA DLA TWOJEGO SZYMKA TEZ DUŻO ZDRÓWKA.
NO I OCZYWIŚCIE DLA WSZYSTKICH DZIECIACZKÓW.

AGAK USMIAŁAM SIE Z TWOJEGO MĘZA. OD MAŁEGO JUŻ CHCE SWATAĆ DZIECI??? HAH

ASIULA ZAPROSZENIE NA NK WYSŁANE.

MITTKO MNIE TEZ SIE SZYBKO NOS OPALA 😁 😁

AGA84 JAK JA NIE LUBIE TAKICH NIEZAPOWIEDZIANYCH WIZYT I JESZCZE AKURAT W PORZE KĄPANIA , LUDZIE NIE MAJĄ TAKTU

DZIĘKUJE ZA MIŁE SŁOWA POD ADRESEM LENKI.

IDE JEŚĆ ŚNIADANKO.

MIŁEGO DNIA MAMUSIE

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nadrobiłam:

Lenka i Szymon są fajniusi, a bransoletka piękna a uśmiechb Szymka rozwalający 😁

Akompf i Kajtusia życze zdrówka dla dzieci, a Ewa super, że w moczu Piotra czysto 🙂

A my dzisiaj mamy kolejny mały sukces Lenki, obróciła sie z brzuszka na plecki, a mama taka dumna jakby Nobla zdobyła 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Troszkę nadrabiam bo Mały usną przy cycu ufff 🙃

Kajtucha śliczne zdjęcia ze chrztu 🙂 🙂 🙂

A i mam pytanie 😉 Używałam do tej pory pieluszki Huggies ale cholery przemakają strasznie! Jak karmię Kamilka na boczku to wszystko jest mokre nawet czasem prześcieradło na moim łóżku! I tak się zastanawiam czy mu nie kupić DADA teraz... Używa któraś z was tych pieluch? Co sądzicie o nich?

Zapomniałam że mam w posiadaniu herbatkę uspakajającą HIPP jak się obudzi to mu zapodam na wszelki wypadek 😁 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Asiu ja kupuje DADA i sa ok. Czasem dziecku zawsze zdarzy sie boczkiem wysiusiac ale to tylko chyba u chłopców 😉 Kiedys kupilismy inne i fiasko. Wrócilismy do DADA.
A swoją droga to wiedziałam ze kogos brakuje mi na NK 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nadrobiłam forum 🤪

Fredeczko zajebista jest ta sukienka ja bym w niej poszła! To jest mini więc nikt cię z panną młodą nie pomyli bo wątpię żeby panna młoda w takiej krótkiej sukni była 🙂
A ja byłam na weselu w małej czarnej bez ramiączek żeby było widać mój tatuaż 😜 Nawet kilka dziewczyn miało czarne suknie 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie dziewczynki 🙂

U nas nocka koszmarna,mała dała popis przez 1,5 godziny zachciało jej się pogadać najpierw z biedroną a potem z mamusia 😁 dlatego teraz rano troszke dłużej pospałyśmy.Czuje jednak że oczka szczypią więc się nie wyspały 😞

Akompf duuużo zdrówka dla Basi szkoda że ten pierwszy dla Was raz z chorobą musi być już tak wcześnie 😞 ale będzie dobrze mamusia zajmie się córeczką i raz dwa wróci do sił 😘

Kajtucha mam nadzieję że u Szymka to nic poważnego a wręcz mam pewność że będzie dobrze 😘

Persy zdrówka również dla Madzi kurcze ale te dzieciaczki muszą się nacierpieć.

Asiula zaproszenie wysłałam 🙂

I coś jeszcze chciałam ale zapomniałam jak zwykle.

U nas dziś piękna pogoda znowu więc mam nadzieję szybko załatwimy lekarza i na spacerek 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BIEDNA MADZIA. DLACZEGO TAKIE MAŁE STWORZONKA MUSZĄ TAK CIERPIEĆ?? DOROSŁY JAK JEST CHORY TO MARUDZI A CO DOPIERO DZIWIĆ SIĘ MALUSZKOM ... JAK MOJA LENKA BYŁA CHORA NA ZAPALENIE OSKRZELI TO STRASZNIE SIE MARTWIŁAM O NIĄ...
TAK ŻE DUŻO ZDRÓWKA RAZ JESZCZE ZYCZĘ WSZYSTKIM NASZYM MALEŃSTWOM.

CO DO DADY TO JA KUPIŁAM Z CIEKAWOŚCI TERAZ PACZKE I NIE MOGE SIE DOCZEKAC AZ SIE SKOŃCZĄ I WRÓCE SPOWROTEM DO PAMPERSA BO JEDNAK JEST DUŻA RÓZNICA. PAMPERSY SĄ MIECIUTKIE I BARDZIEJ CHŁONNE NIŻ DADA ALE DADA W GRUNCIE RZECZY TEZ NIE JEST ZŁA, Z TYM ŻE JA JUZ SIE PRZYZWYCZAIŁAM DO PAMPERSÓW I JEDNAK ICH NIE ZMIENIE.

LENKA ŚPI

A JA IDE SIE UMYĆ I UBRAĆ A JAK SIE OBUDZI TO NA SPACEREK RUSZAMY 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
U NAS TEZ SŁONKO. ALE NIESTETY MY UZIEMIONE JESTESMY W DOMU. MAM NADZIEJE IŻ MADZIA SZYBKO SIĘ WYKURUJE, ZRESZTĄ W PRZYSZŁYM TYGODNIIU MA MIEĆ SZCZEPIENIA.

POBYT W LEGNICY BYŁ BARDZO INTENSYWNY. DUUUZO SIĘ DZIAŁO. MADZIA CODZIENNIE POZNAWAŁA NOWYCH LUDZI.

MIELIŚMY TEŻ PRZYGODĘ ZAKONCZONA SZPITALEM. ZACZĘŁAM ROZSZERZAĆ DIETĘ MADZI I PRZEDOBRZYŁAM CHYBA BO ZACZĘŁA NAM WYMIOTOWAĆ.
A WŁASNIE JAK U WAS WYGLĄDA SPRAWA WPROWADZANIA NOWYCH POKARMÓW - JAKIE ILOSCI I JAK CZESTO DAJECIE?

CO DO PODROZY POCIĄGIEM TO BYŁO ZNOŚNIE W DRODZE DO LEGNICY. NATOMIAST W DRODZE POWROTNEJ ODKRYLIŚMY PRZEDZIAŁ DLA MATEK - WYPAS - PRZEWIJAK ROZKŁADANY, ROLETY Z MISIAMI, REGULOWANA TEMPERATURA I INNE BAJERY. TAK WIEC BYLISMY W TYM PRZEDZIALE SAMI...MAŁA MOGŁA SZALEĆ DO BÓLU. TYM SAMYM PODRÓŻ BYŁA MIODZIO.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...