Skocz do zawartości

grudniówki2 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 45,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • fredeczkaa

    4147

  • mittka

    4665

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
dzien dobry...

fredeczka sukienka ale chyba na wesele nie pasuje isc w tak jasnej, ale zrobisz jak uwazasz 🙂 sukienka bardzo ladna ale nie na wesele 🙂

moj maly sie obudzil o 2 i do 4 nie spal i juz nie spi.... wczoraj taki spokojny a dzis gada jak najety do misia... hihi.. on spiewa i policzki mu swieca i cieszy sie jakby w totka wygral...

ide sniadanie robic, kapac sie, malego nakarmic itd... jade do rodzicow bo posprzatam im i musze zakupy wieksze zrobic bo w niedziele d ma urodziny i bede goscie... na swieta nie kupowalam duzo bo chrzciny a w 2 dzien bylismy u tesciow i u rodzicow...

rozpisalam sie...

zycze Wam milego dzionka....

buziaki...

Aguś zalegly oklask 🙂 lap 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziewczynki 🙂

U nas nocka spoko 🙂
Dziś wybieramy się do lekarza na kontrole dowiemy się czy będzie potrzebna rehabilitacja.

Agnieszko84 to widze dzień zagospodarowany masz 🙂
A u nas wreszcie słoneczko się pojawiło,więc pewnie po lekarzu pójdziemy na spacerek 🙂

Miłego dnia mamusie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WITAM

FREDECZKO JA BYM SIE NIE OBRAZIŁA JAK BY KTOS W TAKIEJ SUKIENCE NA MÓJ SLUB PRZYSZEDŁ. GORZEJ MNIE WKURZA KOLOR CZARNY, KOLEZANKA SOBIE TAKA SUKIENKE UBRAŁA NA MOJE WESELE...JAK NA STYPE ...

U NAS NOC W NORMIE. CZYLI CYC O 2 I O 5 I SPANIE DO 7.30

POGODA ŁADNA WIĘC NA SPACER NA PEWNO PÓJDZIEMY.

MIŁEGO DNIA
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DZIEŃ DOBEREK GRUDNIÓWECZKI 🙂

POMIMO ŻE NOCKA MOGŁABY BYĆ LEPSZA TO I TAK WSTAŁAM DZIŚ Z DOBRYM HUMORKIEM BO TAKIE PIĘKNE SŁONECZKO ZA OKNEM 🙂 MY JUŻ NIE ŚPIMY OD 6.30 BO MAŁEGO DO ZERÓWKI ZAPROWADZIŁAM 🙂

MÓJ SMOCZEK ŚPI A JAK SIĘ OBUDZI DOSTANIE CYCUCHA I PÓJDZIEMY NA DWÓR 🙂 MUSZĘ PRANIE WYWIESIĆ 😜

I Z MĘŻEM WIEMY NA CZYM STOIMY 🙂 OTÓŻ CHOĆ JESZCZE NIE BYŁO DOCZYTANEGO TESTAMENTU TO JUŻ WIEMY ŻE MIESZKANIE PO BABCI DOSTANIE MĘŻA KUZYNKA ALE MY I TAK TAM ZAMIESZKAMY DLATEGO ŻE KUZYNKA W TEJ CHWILI MIESZKA W OPOLU I TAM PRACUJE WIĘC KTOŚ MUSI DBAĆ O TO MIESZKANKO WIĘC KUZYNKA NAWET SAMA NAM ZAPROPONOWAŁA ABYŚMY TAM SIĘ WPROWADZILI 🤪 CZEKAMY TYLKO AŻ WSZYSTKIE PAPIERKOWE SPRAWY POZAŁATWIAJĄ I ZARAZ IDZIEMY MIESZKAĆ 🙂 SZCZERZE MÓWIĄC NAWET SIĘ CIESZĘ ŻE TO NIE NAM BABCIA PRZEPISAŁA BO MY NIE MUSIMY LATAĆ DO SĄDU I DO TYCH RESZTY LUDZI ZWIĄZANYCH ZE SPADKIEM 😜 😜 😜

FREDECZKO JAK DLA MNIE SUKIENKA BOMBA ALE DZIEWCZYNY DOBRZE MÓWIĄ ŻE TO KOLOR ZAREZERWOWANY DLA PANNY MŁODEJ CHOCIAŻ Z DRUGIEJ STRONY PANNY MŁODE TEŻ IDĄ DO ŚLUBU W BORDOWYCH CZY BŁĘKITNYCH SUKNIACH WIĘC NAJGORSZYM WYPADKU JAK NIE MASZ INNEJ TO PÓJDŹ I W TEJ ALE STARAJ SIĘ COŚ MIEĆ TAKIEGO NA SOBIE CO ODZNACZAŁOBY SIĘ OD TEJ SUKIENKI 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej!

No ja też wstałam z dobrym humorem, ale przed chwilą zadzwonił mąż, że w moczu Piotrka są bakterie i muszę założyć jeszcze jeden woreczek żeby powtórzyć badanie 😞
Mam nadzieję, że te bakterie to pomyłka.

Aga84 ale masz plan dnia, ja siedzę w piżamie i przez najbliższe godziny się to nie zmieni bo nic mi się nie chce 😜

AgaK to fajnie, że będziecie tam mieszkać, zawsze to więcej miejsca niż teraz. No, a jak wybudujecie dom to będziecie się mogli w chowanego bawić 😁

Mittko czemu nie wstajecie do szkoły? Dominika robi sobie wagary? 😉
No i trzymam kciuki żeby nie była Wam potrzebna rehabilitacja!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dzień dobry 🙂

ale cudowna pogoda! aż chce się życ!!! mały grzecznie zasnął przed chwilką, przespał całą noc od 21.30 aż do 6.30 🤪
wczoraj pod prysznicem zauważyłam , że jak nacisne sutki to jeszcze mleko mam 🤪 a przestałam karmin 2 m-ce temu. Jak myślicie? mogłabym wrócic do karmienia piersią?


Fredeczko widze, że Twoja sukienka na tapecie od wczoraj 😉 moje zdanie jest takie, że możesz ją założyc-z tego co doczytałam to nie jesteś rodziną z panną młodą tylko osobą towarzyszącą-to po pierwsze. Po drugie-nie jest to jakaś zwiewna suknia do ziemi więc na pewno nikt Cie nie "pomyli " z panną młodą. Po trzecie tak jak dziewczyny napisały załóż kolorowe dodatki-niekoniecznie czarne.


AgaK pisałaś wczoraj coś o pogrzebie... co sie stało jeśli moge zapytac? Nie było mnie pare dni i nie jestem w stanie nadrobic tylu stron...


A ja dziś okres dostałam 🙃 no ale dobrze, że jest 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O JEJ EWUNI JA TEZ MAM TAKA NADZIEJĘ ŻE TO POMYŁKA 😞

WSZYSTKO BĘDZIE DOBRZE 😘 😘 😘 TRZYMAM KCIUKI ABY W PONOWNYM BADANIU NIE POTWIERDZIŁY SIĘ TE BAKTERIE 😉

LECĘ DO MOJEJ KRUSZYNKI BO JUŻ NIE ŚPI I MNIE WZYWA 😜 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...