Skocz do zawartości

grudniówki2 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 45,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • fredeczkaa

    4147

  • mittka

    4665

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Mocz czysty, nie ma żadnych bakterii!!!! Ufff.... co ja się strachu najadłam przez te 2 godziny!!!
po prostu ten pierwszy leżał całą noc i dlatego coś tam się rozwinęło!

No to teraz jak już normalnie funkcjonuję to może coś tu posprzątam 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja już wróciłam, wszystko załatwione, teraz obiadek a później spacerek, bo m na 14 do pracy, no chyba,że mama wpadnie to nici ze spacerku 😜

tak mam play-a bezprzewodowego i ja jestem zadowolona, na moje potrzeby wystarcza i jak na razie nie kupiłabym innego neta 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
wreszcie dzisiaj jest ładna pogoda aż miło. Antoś śpi na dworze a ja idę poszukać jaki,s rękawiczek i idziemy trochę ogarnąć ogródek.

Fredeczko mój tez jest w miarę spokojny nie mogę narzekać. Są gorsze dzieciaki. I masz racje grunt że są zdrowe to najważniejsze. A resztę trzeba w nich wypracować 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
wreszcie dzisiaj jest ładna pogoda aż miło. Antoś śpi na dworze a ja idę poszukać jaki,s rękawiczek i idziemy trochę ogarnąć ogródek.

Fredeczko mój tez jest w miarę spokojny nie mogę narzekać. Są gorsze dzieciaki. I masz racje grunt że są zdrowe to najważniejsze. A resztę trzeba w nich wypracować 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
GosiuG ojj idz porzadkowac ogrodek 😁 szkoda ze u nas przed domem nie ma ogrodku tylko najpierw z ulicy sie wchodzi do domu , pozniej jest podworko, nastepnie warsztat taty i za nim ogrodek dopiero.

Gdyby byl pzed domem to by slicznie tam wygladalo! 🙂 juz bym o to zadbala 🙂

a ja mam neta akrolnet haha ;D od mojego wujka :P i place ......... nic nie place 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dostałam ostrzeżenie od Pana Administratora i nie mogę wklejać linka.
Ale link znajduję sie w moim podpisie wiec zapraszam.

p.s przypominam że "lepsze" pukty są za głosowanie ze strony konkursowej. Więc kopijemy, wklejamy do paska wyszukiwarki i głosujemy. 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a ja oklaski chcialam porozdawac ale tylko 3 czy 4 mi sie udalo 😞

bo pozniej poklikalam cos itd a teraz lece do wanny....

paaaaa dziewczyny 🙂

pozniej przyjezdza Sandra z Mariuszem 🙂

Sandra zrobi mi paznokcie 😁 tzn żele mi zrobi bo tamte pozrywałam :P teraz bede miec francuski manicure 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widze ze nie ma co nawet dawac oklasków bo profile poblokowane...to pozniej 😜
A my przyslismy ze spacerku. Sukienke odebrałam- kurcze troszke za duza- ale paseczek i jakos to ukryje.
Mikołaj szarpał grzechotki w wózku na spacerze a pozniej spał 🙂
Próbuje go troszke oszukac z tym jedzeniem i z różnym skutkiem 🤨 🤨 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WITAJCIE

JA JUZ ZDĄZYŁAM BYC U MAMY 🙂 BRAT PO MNIE PRZYJECHAL I ZROBILIŚMY MAMIE NIESPODZIANKE. ALE SIE CIESZYŁA.
LENKA TERAZ SPI NA BALKONIE A JA GOTUJĘ OGÓRKOWĄ.

DZIEKUJE ZA OKLASKI. JA NIESTETY DAC NIE MOGE. LIMIT.... ALE BEDE PRÓBOWAĆ POTEM, MOZE KTÓRĄŚ WYPRZEDZE 😁

EWO CIESZE SIE ZE Z PIOTRUSIEM WSZYSTKO OK. NIE MA NIC GORSZEGO JAK STRACH O ZDROWIE SWOJEGO DZIECKA.

AGA84 FAJNIE ZE BEDZIECIE MIELI SWOJE WŁASNE MIESZKANKO 🙂 ALE Z TEGO CO PAMIETAM TO I TAK SIE NIEDŁUGO PRZEPROWADZICIE BO BUDUJECIE DOMEK , TAK??


ANJU MOZE SPRÓBUJ ZNOWU PRZYSTAWIAC BARTUSIA DO PIERSI SKORO MASZ POKARM?? LAKTACJĘ MOŻNA PRZECIEŻ ,,WYROBIĆ"

GOSIU JAK JA NIE CIERPIE GRZEBAĆ W OGRÓDKU ...


NO I MUSZE KOŃCZYĆ BO SZWAGIERKA JEDZIE DO MNIE NA KAWE :angry 😁ZWONIŁA A MIAŁAM SOBIE POSPRZĄTAĆ

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SZWAGIERKA POSZŁA , WYPIŁA SZYBKO TĄ KAWE. POWIEDZIAŁAM JEJ ZEBY SIE NIE GNIEWAŁA ZE SPRZĄTAM ALE JAK LENA SIE OBUDZI TO JUZ NIC NIE ZROBIE. CHYBA SIE DOMYŚLIŁA ZE NIE MAM CZASU I SOBIE POSZŁA 🙂

A LENKA NADAL KIMA NA BALKONIE. ZUPKA JUŻ UGOTOWANA, WŁASNIE WCINAM. NACZYNIA POMYTE I MIESZKANIE ODKURZONE 🙂

UDAŁO MI SIE DAĆ OKLASKA SKÓRECZCE I WIOLI 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...