Skocz do zawartości

grudniówki2 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 45,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • fredeczkaa

    4147

  • mittka

    4665

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
cześć stare dupy 😁

No Skóreczko ja Ci nie wierze!!! nie ma takiej opcji żebyś miała 29 lat 🤪 🤪 🤪
Mikołaj rzeczywiście rośnie jak na drożdżach biorąc pod uwagę jego masę urodzeniową. Niech ta lekarka nie przesadza z ograniczaniem jedzenia, rośnie duży chłop i tyle 🙂

AgaW Lena ślicznie wyglądała no i super, że była taka grzeczniutka 🙂

No i oczywiście zapomniałam co miałam napisać -jak to stara dupa mam sklerozę 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A MY BYLIŚMY NA PO POŁUDNIOWO-WCZESNOWIECZORNYM SPACERKU 🙂

KURCZE JAKOŚ TAK JAK BYM SIŁ NA NIM NABRAŁA 😉

A MÓJ SIĘ NAUCZYŁ MÓWIĆ TAK JAK ŚW. MIKOŁAJ HO HO HO I TAK NA OKRĄGŁO 😁 😁 😁 😁 😁 😁

LEŻY TERAZ W SWOIM ŁÓŻECZKU I BAWI SIĘ GRZECHOTKAMI 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy to może być od wyżynania się ząbków, bo robi kupki ok. cztery razy dziennie, bardzo wodniste, a raczej prawie sama woda, kolor normalny - żółty, humorek mu dopisuje i czy może się odwodnić jeśli normalnie je i pije?

odebralam tez wyniki badan malego ... nie sa najlepsze - wiekszosc rzeczy po zanizonych ... chyba bede musiala go zmusic pic mleko modyfikowane 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PIKASSO JA NIE MAM POJĘCIA OD CZEGO WIKTOR MOŻE MIEĆ TAKIE KUPKI 😞 MOŻLIWE ŻE ZĘBY ALE TEŻ MOŻLIWE ŻE JAK MA WYNIKI NIE DOBRE TO MOŻE COŚ SIĘ W JEGO ORGANIZMIE ZŁEGO DZIEJE 😞 OBY NIE 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dzien dobry...

w koncu w domu...

moj maly dzis tylko spi... bylam u tesciowej i tylko spal.. d po nas przyjechal przyjechalismy do domu i jesc nie chcial i spi, wiec dzis chyba bedzie swieto brudasa... nie pamietam kiedy byl tak osowialy.. usmiewchal sie ale zero gaworzenia a to u niego dziwne... czolko ma chlodne...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej, hej, hej!

Dawno mnie nie było i nadrabiam tylko po łebkach.

Moja Basiulka raz lepiej raz gorzej, teraz aktualnie wygląda elegancko, ale boję się cieszyć bo w każdej chwili może ją znów wysypać.

Wiola moja Basia też dostaje leki przeciwgrzybicze, same maści nie pomogły na dłgo, zaraz to swiństwo wracało, poprawa jest dopiero po włączeniu leczenia doustnego. A jaka maść pomogła Majeczce?

Czytam o mężu emmax i muszę przyznać,że mój ukochany też ma już problem z alkoholem. Bywały tygodnie,że tak jak u emmax pił po 3, 4 piwa dzień w dzień, do tego często wódka i to sam w domu, bez towarzystwa. JAkiś czas temu bardzo się pokłóciliśmy kiedy był pijany, powiedział mi bardzo dużo przykrych słów, wywaliłam go za drzwi. Wrócił po 2 dniach błagając o szansę. Od tej pory nie pije i bardzo się stara ale muszę Wam powiedzieć,że coraz bardziej boję się przyszłości, bo jeśli facet ma 26 lat i ma takie problemy, to co będzie później?

Wybaczcie,że nie odniosę się do wszystkich postów, ale pozdrawiam Was wszystkie z całego serca!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AGNIESZKO84 TYLKO NIE WMAWIAJ SOBIE ŻE Z TWOIM DZIECKIEM JEST COŚ NIE TAK 😉 PO PROSTU MOŻE MA DZIEŃ ŚPIOSZKA A JUTRO MOŻE BYĆ CAŁKIEM ODWROTNIE A O JEDZENIE UPOMNI SIĘ ZOBACZYSZ 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...