Skocz do zawartości

grudniówki2 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Hej dziewczyny! 🙂

no wlasnie widze ze ta moja sukienka caly czas na tapecie :P

a dodatki bylyby wlasnie czarne. bo mialabym komplet o taki bizuteri :
kolczyki takie dlugie http://allegro.pl/item974557084_k141_dlugie_czarne_kolczyki_hand_made_artsezam.html
z tego samego naszyjnik i bransoletka z 5 rzedow takich cienkich kuleczek 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 45,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • fredeczkaa

    4147

  • mittka

    4665

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

🙂 dzien dobry laleczki

Fredeczka śłiczna ta sukienka 🙂 Ja Ci nie doradze czy masz w niej isc czy nie, bo sama kiedys wyskoczyłam w podobnym kolorze na weselu 🙃 Przeciez panny młodej nikt nie powinien zacmic bo ona tego dnia i tak jest najpiekniejsza 🤪 No ale moze przesadziłam 😜

Agnieszko ja tez ucieszyłam sie słoneczkiem 🙂 Zaraz ide na spacerek i odebrac sukienke od krawcowej 🙂

Asiu ja tez w maju strace net bo rozwiazujemy umowe z tymi co prowadza u nas net. Poki co mozna wykupic net w telefonie i sledzic brzuszek 😁

Dziekuje za oklaski. Znow nie moge rozdac bo zablokowane 🥴 Pozniej moze mi sie 😆uda 😆 😆 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cześc dziewczyneczki 🙂

my noc ok, pobudka ok 2 i o 6 rano i teraz znów śpi, a ja czekam żeby ją nakarmić i biegnę załatwić becikowe, bo jeszcze nie załatwłam 😁

pogoda piękna więc spacerek na 100% będzie długi 🙂

fredeczka sukienka bardzo ładna i z czarnymi dodatkami myslę, że może być na wesele 🙂

Asiula mam 5 gb w play, ale nigdy tego nie wykorzystałam i jak skończy mi się umowa i będzie coś mniejszego to zmienię na mniejszy 🙂

Ewa a te bakterie w moczy to co mogą oznaczać?, ale nie martw się wszystko będzie dobrze 🙂

Agak to fajnie że będziecie mieszkać w mieszkanku babci, ale współczuję przeprowadzki, ja byłam wykńczona, tylko ja wszystko jeszcze urządzałam bo miałam pusto 🙂

Reszty nie pamiętam 😉
miłego dnia laseczki 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Zobacze jak bede w niej wygladac. jesli bedzie mi sie podobac to w niej pojde 🙂

Skoreczka widzialam panne mloda na zdjeciu i pana mlodego tez i powiem wam, ze ich NAPEWNO nikt nie przycmi tej nocy 🙂
facet taki,ze slinka cieknie a panna mloda slodka blondynka 🙂 naprawde urocza 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SKÓRKA A TAM NOWE 😉 BĘDZIEMY TYLKO MIESZKAĆ PO BABCI MIESZKANKU A TAM NIC SPECJALNEGO NIE MA I NAWET NIE MAM ZAMIARU ŻADNYCH REMONTÓW ROBIĆ NO MOŻE TROSZKĘ ŁAZIENKĘ 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam wszystkie obecne laseczki 🙂

U nas nocka ok misiek jak zasnął o 22 tak wstał 6.30. Mateusz też siedzi w domu bo mają wolne. Trzyma kciuki za kolegę 🙃

Ja już powiesiłam jedne pranie na dworze bo ładna pogoda, więc trzeba ja wykorzystać. A drugie już uprane no i białe się moczy.

Dzisiaj zapowiada się pracowity dzień. Może ogródek warzywny przywitam bo tam sajgon straszny. No zobaczymy co dzień przyniesie 😜

Fredeczko z tymi dodatkami wydaje mi się że może być, ja też bym nie inwestowała w nową sukienkę. No ale decyzja należy do Ciebie.

Ewo to nie dobrze że u Piotrusia są bakterie w moczu. Mam tylko nadzieję że to nic poważnego 😞

No nic ja na razie kończę bo wrzeszczydło mnie wzywa 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

umowe mam do lipca więc jeśli będzie mniejszy abonament to zmienię bo 5gb nigdy nie wykorzystałam, chyba nawet połowy nie wykorzystałam 😜

a moja lala śpi, jak mamusia chce jechac to ona w najlepsze 😁

a wczoraj wieczorem to aż sie popłakałam, bo tak wrzeszczała przez 2 godziny że już psychicznie nie wytrzymałam, nie wiem co jej było, ale był jeden wielki wrzask , aż chrypy dostała bidulka moja 😞 😞 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Antek właśnie walnął w kimono więc chwila dla mamy. Lecę szybko powiesić drugą turę prania 🙃

Emmax a ty masz bpezprzewodowy internet? Bo ja mam iplusa i nie jestem zadowolona. Kurna płace jak za zboże a to takie wolne gówno 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A co do spania to mój szkrab ma już swoje pory do spania i ja już wiem kiedy będzie spać. Ładnie sobie poukładał swój czas no i ja jestem zadowolona. Ale z Mateuszem miałam tak samo. Kiedy była pora spania to nie było siły musiał spać. I Antoś robi juz tak samo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...