Skocz do zawartości

grudniówki2 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 45,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • fredeczkaa

    4147

  • mittka

    4665

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Hejka!

Kajtucha - piekne zdjecia z chrzcin! Świetnie zrobione i modele tez cudnie wyglądają. Szczególnie ten najważniejszy bohater... no i ten bodziak!!! Rewelka!
Napisałam Ci wiadomość na NK...

Lenka prześlicznie wygląda w tej sukience!!! Śliczna dziewczynka z niej!

Ewa - super, ze z Piotrusiem wszystko ok.

A ode mnie własnie wyszla lekarka.... Mała ma wirusa i kaszle dośc mocno i nosek tez chyba ma zawalony ehhhhhhhhhhh............. A ja głupia nawet nie zapytalam ile place za wizyte, mimo, ze to moja sąsiadka... Taka przejęta byłam.... I chyba sie zezlościła trochę. Jak przyjdzie Basie skontrolować w poniedziałek to wyslę do niej męża... 🙂 Mam nadzieję, że mojej Księżniczce przejdzie jak najszybciej wszystko... 😞 😞 😞 😞 😞 😞 😞 😞

Dwa dni Mała marudna była i nie mogłam z nią ujechać już... 😞 a tu taki zonk... 😞 😞 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ale Lenka jest śliczniutka! Bransoletka piękna!

A my po szczepieniu przeżywamy horror. Mały tak płakał że takiego go nigdy nie słyszałam. No a cały wieczór jest tak marudny, nic spać nie może, co przysnie to zaraz zrywa się z płaczem... Już nie mam siły... Teraz śpi niby śpi u mnie na rękach ale coś popiskuje przez sen... Dostał czopek uspakajający ciekawe czy coś da. Nawet z cyca za dużo nie zjadł...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No i padł... całe szczęście bo biedactwo się tak namęczyło...
Poza tym u Pani doktor dostaliśmy skierowanie do chirurga bo mały ma juz od urodzenia wodniaczka w jąderkach i lekarka stwierdziła że jest jakiś nierówny i lepiej żeby zobaczył to chirurg. Boże, oby to nie b yło nic groźnego...
Poza tym maluch przybrał przez 6 tyg 1kg, więc waży teraz 6250 i powiedziała że wygląda jak pączek w maśle 🙂 no i ogólnie zdrowiutki. Ciekawe co z tymi jąderkami.

Akompf życzę Basieńce dużo zdrówka i mam nadzieję że szybko wyzdrowieje! biedactwo... zaraz odp na nk

lece do wyrka! dobranoc!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja tylko wpadłam na chwilę
Akompf skąd Basia dopadała wirusa. Tak mi jej szkoda. Łap buziaka na pocieszenie bo oklaska nie mogłam Ci dać

Agnieszko z Lenki to prawdziwa dama 🙂

Kajtucha dałam ci oklaska na pociechę oby tylko u Szymka było wszystko w porządku

No i jeszcze udało mi się AgęK obdarować

To na tyle do pogadania rano
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dzien dobry, pora srednia ale maly w koncu zasypia przynbajmniej tak mi sie wydaje...

wczoraj byl ciezki dzien... przyjechal do mnie szwagier z dziewczyna bez uprzedzenia po 19 i chcial bym mu pismo napisala co zjamie pol godziny i z pol godziny zrobily sie 2.. wyszlo po 22... no masakra.. mogl chociaz zadzwonic i zapytac... szok...

akompf dzuo zdrowka...

kajtucha, najwazniejsze ze juz po szczepieniu... u mnie przede mna... pod koniec miesiaca...

jedziemy z d na weekend majowy na 4 dni do usronia.. oczywiscie z malym i juz sie doczekac jnie moge... zmiana otoczenia i w ogole...

zrobil maly taka kupe ze juz sie zastanawialm czy go nie kapac gdyby nie to ze byla 3 w nocy...

nie jestem w stanie przeczytac wszystkiego ale caly czas jestem z Wami mamusie...

ide do mojego Lobuza malego, moze juz spi bo go nie slysze... dobranoc i milych snow...

dzis u mnie dzien sprzatania.. jak bede miec sily oczuwsicie..

buziaki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Drogie Grudnióweczki
Związku z burza wywołaną przez to,z e wklejałam linka do kokursu w którym barłam udział.Chciałam Was przeprosić jesli poczułyście się spamowane.
Niestety P. Administrator zabronił wklejania linka czy sugerowania że jest w podpisie częściej niż 5 razy w tygodniu.

"Pozdrawiam i miłego dnia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie 🙂
Jak wy długo nie spicie. Siedzicie i siedzicie a kiedy sen? 😉 Ja to spioch jestem. U nas dzis dosc wczesniej dzien sie zaczął, no a mały teraz przysnął. A ja chyba zaczne dzis sprzatac. Oby słonko ładnie swieciło to pranie wyschnie na dworze no i jakis dłuzszy spacerek.

Kajtucha oby to nic groznego u Szymka 😞 Takie maluszki a juz trzeba po lekarzach biegac. Eh

Akompf szkoda Basi 😞

Agnieszko Lenka taka cukierkowa dziewuszka 🙂

Dziekuje za oklaski 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Kobietki 🙂

Nie wiem co się stało wczoraj mojemu dziecku no tak ryczał że masakra ani suszarka ani nic innego go nie uspakajało w ciągu dnia 2 razy było takie przedstawienie i niestety w nocy o wpół do pierwszej jedno 🤢 Nawet nie chciał piersi złapać 😞 mąż zrobił mu mleka dopiero wtedy jak wypił je i jeszcze troszkę z mojego cyca to usną no i oczywiście Viburcol był dany 🥴
Ciekawe jaki dzisiaj dzień mnie czeka aż się boję 🥴
Nie dam rady nadrobić forum niestety 😲
Aaaaaaaaaaa i dziewczynki znowu wróciłam na naszą klasę jak któraś ma ochotę mieć mnie w swoich znajomych to zapraszam 🙂
http://nasza-klasa.pl/profile/32716157
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć dziewczynki

My już nie śpiochamy od 6.30 ale jedno dobre z tego to to że mogłam Wam rozdać oklaski 🙃 🙃

Skóreczko ja to się już przyzwyczaiłam do krótkiego spania a to dlatego że wcześniej chodziłam na 7 do pracy 😞

A moja dziciątko nauczyło się wydawać nowe dźwięki i od wczoraj mam okrzyki o różnej częstotliwości
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WITAM MAMUSIE 🙂

JA TO SIĘ TYLKO PRZYWITAM I JEDZIEMY DO TEŚCIÓW 🙂

AKOMPF DUŻO ZDRÓWKA DLA BASI ŻYCZĘ 😘 😘 😘

ASIULA ZAPROSZONKO POSZŁO 😉

OKLASKÓW NIE ROZDAM BO LIMITY ALE DZIĘKUJĘ ZA TE OTRZYMANE 😘 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie.

Wczoraj zapomniałam napisać jaką śliczną bransoletkę ma Lenka 🙂 Ja dla Basi mam złoty łańcuszek, który dostałam na swoją komunię. Czekał na nią tyle czasu....

Dziewczyny, jak dajecie rade z tymi dziećmi, skoro wojuja do tak późnych godzin? Podziwiam!!!

A właśnie patrzę a ja mam juz 45 oklasków! Ale za co? 🙂 Dzięki dziewczynki! 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘

U nas nocka w sumie dobra ale sie kompletnie niewyspałam... ciągle się budziłam i zaglądalam do łóżeczka czy Mała oddycha... ja nie wiem... Wczoraj nastraszyła nas ta lekarka. Ale woli dmuchac na zimne. Mam obserwowac aby w razie czego zawieźć małą do szpitala. Boję się maksymalnie takiej odpowiedzialności... a jak nie rozpoznam w porę? W końcu to moje dziecko więc muszę byc odpowiedzialna.. no i spinam sie maksymalnie... mam Małą cały czas nosić, żeby w pionie była,.. a to nasza pierwsza choroba... ehhhhhhh

Własnie spi nasza królewna... Ale ja ją kocham!!!!!!!!!!!!!!!!!!

PS. Asiula, zaproszonko wysylam, a co do nocki to współczuję i życze Kamilkowi i mamie miłego dzionka!

A i dziękuję za życzenia zdrówka dla Basiulka!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...