Skocz do zawartości

grudniówki2 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 45,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • fredeczkaa

    4147

  • mittka

    4665

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
witajcie 🙂

wpadłam na chwilke aby sie przywitac,my dziś cały dzionek u znajomych- a nasze Bobo miało wszystko w pupie i spało oraz jadło, nawet szczekający piesek mu nie przeszkadzał 😁

fredeczko śliczne paznokcie i butki, ciekawa jestem też tej czerwonej sukienki, turkusowa bardzo mi sie podoba!

Akompf Basieńka cudowna!!! 🤪

Wiolka super, że Maja była grzeczna

więcej nie pamiętam

dobrej nocy mamusie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Zanim Was doczytałam to poszłyście spać 😜
A ja byłam u koleżanki i wróciłyśmy koło 20 ale jakoś czasu nie miałam żeby wejść ☺️

Wiolu Majka wyglądała przecudnie i ciesze się że była grzeczniutka 🙂

Skórka no z tymiżarówkami to niezła historia haha

Dobrze że suwaczki już wróciły 🙂

A u mnie chyba ciężka noc będzie,ale spróbowałam zlikwidować Emili wszystkie poduszki zobaczymy jak to wyjdzie w praktyce trzymajcie kciuki 🙂

A i dowiedziałam się że dziewczyna od brata męża jest w ciąży 🤪 i zgadnijcie na kiedy ma termin 🤪 tak tak na grudzień 🤪 hehe nasza dominika jest z lutego ich Martyna też tyle że 4 lata młodsza Emila jet z grudnia i to ich dzieciątko też będzie zgrudnia hehe ale jaja :P

No nic ja też zmykam.Dobranoc dziewczynki 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jeny padam na ryj... Mały mnie wykończy z tym płaczem. Ale jestem cierpliwa i uparta i nie dam butelki. Dziś ryczał dwie godziny z małymi przerwami... Aż się tak zmęczył że w końcu się poddał i zjadł z cyca. No i powrót do szarej codzienności. Mężu pojechał do pracy i znów sami...

Wiolka Maja wyglądała przecudnie! Prosimy więcej fotek!

Uciekam spać. Ha całe wyro dla mnie 🙂 dobranoc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dzien dobry, a my nie spimy....

urodziny przeszly spokojnie, jakos pomiescilam wszystkich 🙂

moj selenizant troche sie natrabil ze sikal do wanny zamiasto wo kibla i on sie ubiera i idzie do pracy bo juz pozno sie zrobilo.. hihi...

ogolnie.. DOSTALAM OKRES !!! 🤪

dzis siedze w domu i odpoczywam jak tylko maly bedzie w miare spokojny....

zycze Wam milego dizonka i pewnie zajrze po 6 bo sie o tej rodzinie obudzi znowu...

porozdaje oklaski i mykam spac ...

buziaki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CZESC DZIEWCZYNY

NIE MAM SIŁY, NIE MOGE UWIERZYĆ W TO CO SIE STAŁO.
WCZORAJ BYLIŚMY Z MĘZEM W KOŚCIELE, ON PRZEZYWA TO JESZCZE BARDZIEJ NIZ JA, PŁACZE GDY OGLĄDA TV
JUZ NIC NIE BEDZIE TAKIE JAK DAWNIEJ
TRAGEDIA
BUDZE SIE W NOCY KARMIĆ LENE I MYSLE O TYCH LUDZIACH KTÓRZY ZGINELI...

TRAGEDIA...



DLACZEGO BRZUSZEK JEST TAKI KOLOROWY??? PRZECIEŻ TRWA ŻAŁOBA NARODOWA!!!
ADMINIE ZMIEŃ TO!!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie dziewczynki.

U nas nocka ok mała przespała bez poduszek z czego się bardzo ciesze 🙂 czyli powoli żegnamy sapke mam nadzieję że jak już całkiem zrobi się ciepło i przestaną grzać to ustąpi całkowicie 🙂

AgnieszkoW niestety tragedia okropna ja wczoraj siedziałam i tak sobie myślałam że może to się nie dzieje naprawde ale niestety...
Też w nocy jak wstaje to myśle o tych ludziach wczoraj rozmawiałam z siostrą mówi że byli zapalić znicz pod domem Grzegorza Dolniaka 😞 eh...

A ja już mam po spaniu mała jeszcze zasnęła a ja już nie dam rady bo tak rąbią.kłują balkony z betonu obok mojego i jest tak głośno że szok wzystko w domu się trzęsie-a mała śpi 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Chyba każdy w Polsce ma takie przeświadczenie.
Moja Dominika bardzo się wypytuje o wszystko dużo jej tłumacze,ale kazałam jej telewizje oglądać i zaczęła wypytywać o Katyń mówie wejdź na internet i poszukaj wiadomości.Już wie w ktorym roku się to stało i straszny film obejrzała i mówie do niej słuchaj wszystkiego uważnie bo zapisze się to wszystko w histori i za dwa lata pewnie będzecie się tego uczyć.
Ciśnie się tylko jedno pytanie Dlaczego... ale na to pytanie nie ma odpowiedzi 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...