Skocz do zawartości

grudniówki2 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 45,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • fredeczkaa

    4147

  • mittka

    4665

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

JEJKU JAK MNIE SIĘ CHCE SPAĆ 😮 WYCHODZI BEZSENNOŚĆ NOCNA 😁 😁 😁 😁

WIOLU ALE BĘDZIESZ MUSIAŁA MAJECZKI PILNOWAĆ PRZED CHŁOPCAMI BO LASKA Z NIEJ PIERWSZA KLASA 😁 😁 😁 😁 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪

SUPERANCKIE MACIE LEŻACZKI-BUJACZKI 🤪 🤪 JA NAWET NA TO MIEJSCA NIE MAM 😞

I JESTEM WŚCIEKŁA JAK OSA 😠 😠 CHYBA JEDNAK NIE BĘDĘ MIESZKAĆ W MIESZKANIU U BABKI 😠 😠
TAM TRZEBA BY BYŁO ZROBIĆ KILKA DROBNYCH REMONTÓW ALE TO NIE W TYM PROBLEM ALE W TY ŻE CIOTKA NIE CHCE ABY COKOLWIEK TAM RUSZAĆ A TAM NAWET ZLEWU W KUCHNI NIE MA 😠 😠 😠 NIE WSPOMINAJĄC O ŁAZIENCE KTÓRA POZOSTAWIA WIELE DO ŻYCZENIA 😞 ACH SZKODA SŁÓW 😠 😠 😠 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja dzis robie krupnik na obiad bo czasu jakos nie ma a to sie prawie samo robi jedynie t kartofelki ale dam rade z tym maruda ...
teraz lezy z gola dupa i nia swieci :P ale mu sie podoba 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PIKASSO ALE TO CHYBA WSZYSTKIM DZIECIOM SIĘ PODOBA BO MOJEMU BARTKOWI TEŻ 😁 😁 😁 😁
BARTEK UWIELBIA JAK MU SIĘ PAMPERSA PRZEBIERA BO POZWALAM POFIKAĆ Z GOŁA DUPCIĄ A W TAKIE ZACHWYTY WPADA ŻE ZAWSZE MAM UBAW Z NIEGO 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
cześć dziewczyny!

u mnie też w kratkę z humorkami Pitera 🤪 od kilku dni strasznie się wkurza na zabawki, krzyczy i płacze, a jak mu zabiorę zabawkę żeby się nie wkurzał to jest taki ryk, że robi się bordowy! Mały złośnik 😁

Wiola Majka wyglądała ślicznie 🙂

Aga84 też bym Ci radziła spiralę na 3 lata bo może zachce Ci się kolejnego dzieciątka szybciej niż za 5 lat 😉

Agak to szkoda, że z tym mieszkaniem tak wyszło, ale najważniejsze, że buduje się dom 🙂

No i skleroza jedna zapomniała co jeszcze napisać 😜

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AGUŚ JA MIESZKAM W TEJ CHWILI U OJCA I MAMY DO DYSPOZYCJI TYLKO 1 POKÓJ 9M KW 🙂

MIELIŚMY IŚĆ NA MIESZKANIE PO MĘŻA BABCI BO ZMARŁA W WIELKI PIĄTEK NO ALE JAK TAK DALEJ PÓJDZIE TO WOLĘ PRZEMĘCZYĆ SIĘ U OJCA I PÓJŚĆ JUŻ DO NOWO WYBUDOWANEGO DOMKU 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie moge nawet poczytac co piszecie bo moj mały taki marudny 🤨 Ani w bujaku ani w łóżeczku. Sama nie wiem co robic???
Bylismy dzis na spacerku dosc długo. Posiedzielismy w towarzystwie mojej przyjaciółki. Mikołaj nawet pogadał 🙂

Mittko super ze Emilka tak szybciutko zwinnie obraca sie na brzuszek.

Picasso mój tez uwielbia lezec nago 🙃Teraz tez ma gołe nóżki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
O moja też uwielbia gołą dupke 😁 pamiętam jak cykaliśmy jej fotki i leżała sobie nagusieńka na brzuszku zadowolona od ucha do ucha ja ją podnosze a tam nasikane 😜 ale wcale a wcale jej to nie przeszkadzało 🙂

AgnieszkoK to szkoda że ciotka taka zawzieta tylko nie wiem czemu i co to mieszkanie tak będzie stało bo przecież w takim stanie to nawet nie wynajmie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NAWET ZA BARDZO MI NA TYM NIE ZALEŻY 🙂 MIESZKANIE TRZEBA OPŁACAĆ CO MIESIĄC I BĘDZIE ROBIĆ TO CIOTKA ZA PUSTE BĘDZIE PŁACIĆ A TAK ROBILIBYŚMY TO MY 🥴

SZCZERZE MÓWIĄC MA TO GŁĘBOKO W D.... 😁 😁 😁 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...