Skocz do zawartości

grudniówki2 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

ja juz nie mam sil .... moj mlody chyba ma za duzo w dupie :P
lezec nie
nosic nie
gadac nie
bawic sie nie
jesc nie
chyba mi rece do du... wejda a nadal sie nie skapne o co mu chodzi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 45,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • fredeczkaa

    4147

  • mittka

    4665

persy moja Lenka wciąz głowa do góry i dawaj do siadania, a jak dam jej ręce i ona leży to zaraz usiądzie i wyglada jak pijany zając 😁 😁 😁 😁 😁 😁
a teraz już śpi 😜

ja też się zegnam do jutra babeczki 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny ja juz ubranka schowałam o roz. 62 i 68. Teraz juz 74. Moj Mikołaj jest takid długi 🙂
Persy chetnie dałabym ci co mam ale ty masz córeczke.
Picasso napisałąs to jak wiersz bez rymów 😉
Emmax " pijany zajac" hehe
Mój nie garnie sie do siadania, nie sadzam na siłe bo podobno nie wolno.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Moja Emila o na kolanach jedynie,ale bardzo się pręży do siadania.A dzisiaj ją wyczaiłam jak się przerzuca na ten brzuszek,weżmie sie odepchnie nogą od podłoża ale robi to ekspresowo bo jak powoli to tylko się kula na boczek a jak jej się uda tą nogą machnąć szybko to się przerzuci na brzuch 🤪

Ok ja też już zmykam.Na koniec dziękuję za oklaski 😘 Dobranoc mamusie 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mittko super to musi wyglądać jak Emilia się tak odbija nóżką 😁
Mój klocuch jeszcze się nie przewrócił z pleców na brzuszek, dupka za ciężka 😁

No ja też mykam pod prysznic i do wyrka. Dziś pozwoliłam mężowi wrócić do łóżka 😉
Powiem Wam, że mam 25 lat, a boję się sama spać 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a co do siadania to moj tez sie rwie... jak go opieram o siebie na kolanach w pozycji pol lezacej to odchyla glowe i sie prostuje ale staram sie go jeszcze nie siadac...

moj juz je kaszki troszke, zupki troszke, jablko, marchewke... wszystkiego po troszku ale nie w jeden dzien...

ide sie szykowac powoli bo jade do rodzicow.. maly jeszcze spi...

milego dzionka...

buziaki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Mamusie, u nas dziś spokojna noc. Madzia wstała o 3.00 na butle i teraz o 6.00 pobudka - czas zacząć dzień 🙂

Agnieszka a w jakich ilościach dajesz przeciery?

Dziewczyny, jak przy temperaturze (15-17 stopni) ubieracie szkraby na spacer?

Tez rozdałam oklaski a teraz mykam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WITAJCIE

MY JUZ NIE SPIMY OD 6.30. TO STANDARDOWA GODZINA O KTÓREJ BUDZI SIE MOJE DZIECKO. CHOLERCIA, A PEWNIE JAK ZACZNIE DO SZKOŁY CHODZIĆ TO JEJ NIE BEDE MOGŁA ZWLEC Z ŁÓZKA!!

UDAŁO MI SIE ROZDAĆ SPORO OKLASKÓW 🙂

PERSY JA LENKE UBIERAM W BODY Z DŁ RĘKAWEM, RAJSTOPKI,SPODNIE, SKARPETKI, BUCIKI, BLUZECZKA Z DŁ RĘKAWEM, CZAPECZKA CIENKA, SZALICZEK CIENKI I KURTKA. PRZYKRYWAM JĄ DELIKATNIE KOCYKIEM.

JA JESZCZE WCIĄZ NIE ROZSZERZAM DIETY. CZEKAM AŻ LENKA SKOŃCZY 5 MIESIĘCY. SZCZERZE MÓWIĄC TO JAKOŚ MI SIĘ NIE SPIESZY. CHYBA ZA WYGODNA JESTEM. WYCIĄGAM TYLKO PIERŚ I JUŻ. JAK SOBIE POMYSLE ZE TRZEBA BEDZIE LENCE PRZYGOTOWYWAĆ JEDZONKO TO .. BRRRR... 😁 😁

LENKA TEZ CHCE SIADAĆ 🙂 TEZ JEJ CZASEM POZWALAM NA KOLANACH A OGÓLNIE KŁADĘ JĄ JAK WIĘKSZOŚĆ Z WAS NA PÓŁLEŻĄCO BO NA PŁASKO NIE CHCE JUŻ LEŻEĆ. ALE TO NORMALNE BO DZIECI W TYM WIEKU SĄ CIEKAWE ŚWIATA I PO PROSTU CHCĄ OBSERWOWAĆ CO SIE DZIEJE W OKÓŁ A NIE LEŻEĆ I PATRZEĆ W SUFIT 🙂 🙂

MITTKO ALE FAJNA TA TWOJA EMILA HAHA MOJA LENKA TYLKO RAZ SIE PRZEKRĘCIŁA Z BRZUSZKA NA PLECKI JAK MIAŁA 2 MIESIĄCE ALE TO CHYBA BYŁ JAKIŚ EWENEMENT .. OD TAMTEJ PORY NIC.

IDE NA SNIADANKO.
MIŁEGO DNIA KOCHANE





Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cześć mamusie 🙂

my noc super 1 pobudka ok 1 w nocy i standardowe wstawanie dzisiaj po 6 😠, a teraz lezy sobie ze mną w łóżku i patrzy jak pisze i mocno dyskutuje 😁 😁 😁

ja też jej raczej nie sadzam ale rwie się ostro, z brzuszka przekręci się na plecy z z pleców na bok, świetnie to wygląda nogi i dupa w górę i już lezy na boku 😁 😁 😁 😁

postaram się rozdać oklaski, ale pewnie już poblokowałyście 😠 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Kobietki 🙂

Mój Kamil przechodzi chyba bum rozwojowy bo zachowanie jego zmieniło się o 360 stopni!!! Niestety na gorsze 🤢 Z cudownego śmiania i gaworzenia w jednym momencie przechodzi do takiego płaczu jakbym go wrzątkiem polała 🤢 Nocki też straszne, co chwila się przebudza usnąć też nie może miuńczy i marudzi 🤢 🤢 🤢

Nie będziemy wynajmować tego mieszkania nie stać nas 😞 😞 😞 😞 😞 😞 😞 😞 😞 😞 😞 😞 😞 😞 😞 😞 😞 😞 😞 😞 😞 😞 😞
Musimy zostać u teściów 🤢 na razie jest ok ale boję się że wróci to co było a w tedy nie wiem co zrobię 🤢 🤢 🤢 🤢
Mąż wraz ze swoim najlepszym kolegą znaleźli działkę w sumie kawałek pola 🤪 10 km od Kielc za 30 tyś. i chcą ją kupić na pół więc za nic na świecie nie dała bym rady płacić czynszu 900zł i oddawać siostrze po 1000 zł miesięcznie bo od siostry chcę pożyczyć pieniądze. W życiu zawsze jest coś za coś niestety... najwyżej mnie do Tworków wywiozą... 🤢

Może uda mi się nadrobić forum to jeszcze się odezwę 🙂

Aaaaaaaaaa i mój Robal najukochańszy skończył wczoraj 4 miesiące!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 🤪 🤪 🤪 🤪 😘 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dzień doberek!

U nas nocka do bani i jestem niewyspana, do tego babka z banku miała dzwonić o 8 i nie dzwoni, nie wiem czy się doczekamy kredytu 😠

Po wczorajszej zupce Piter strzelił w końcu takiego kupala, że muszę pościel zmieniać 😁

Asiu szkoda, że musicie tam zostać, no ale trzymam kciuki żeby było ok.

Persy ja ubieram Piotrka w body z długim rękawem, rajstopki, skarpetki, bluzę i cieniutką kurteczkę no i czapeczkę!

Co do owocków to ja daję po 2-3 łyżeczki, ale już chyba mogę zwiększyć te porcje. Ile Wy dajecie???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...