Skocz do zawartości

grudniówki2 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

OJ TAM AGUŚ, NIEDŁUGO WPROWADZICIE SIE DO SWOJEGO DOMKU WYMARZONEGO I OLAŁ TĄ CIOTKE I JEJ MIESZKANIE.

MOJA LENA TEZ MARUDNA, CZEKAM AŻ MĄŻ JĄ WEZMIE NA RĘCE BO JA TERAZ NA BRZUSZKU JESTEM 🙂 🙂



NA OBIAD DZIŚ ZROBIŁAM GOLONKI INDYCZE Z ZIEMNIACZKAMI


A BUJACZEK MAM TAKI SKORO JUZ MOWA O BUJACZKACH http://allegro.pl/item993487970_bright_starts_promocja_hustawka_zoo.html

AGA84 JA TEZ BYM NA 3 LATA ZAŁOŻYŁA SPIRALE



ZIDENTYFIKOWANO ZWŁOKI MARII KACZYŃSKIEJ [*]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 45,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • fredeczkaa

    4147

  • mittka

    4665

  • Mamusia
Hej Mamusie, Madzia mi przysnęła na kolanach więc mogę kilka słów naskrobać. Dzis byliśmy na kontroli u lekarza - dostałyśmy inne krople do nosa i doktor zmieniła syrop. Co do wagi to obecnie Madzia waży 5650.
Doktor powiedziała iż śmiało mogę już jej wprowadzać przeciery. Co drugi dzień coś nowego. Najlepiej zupki lub owocki.

Ehhh...w domu mam ZIMĘ uczuciową. Nie wiem co się stało...ale mój K po porodzie przestał mieć ochotę na seks. zaczyna mnie to mocno frustrować i niepokoić. 😞 😞

Dziękuje za oklaski!!! 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tak..tylko ze to ja musze inicjować sytuacje. No nic...wczoraj powiedziałam mu że już nie będę zabiegać bo to mnie upokarza. I że jak tak dalej będzie to poszukam sobie kochanka 😠 😜 Oczywiście on twierdzi iż nie ma problemu. Że ja sobie jak zwykle coś wymyślam. No nic zobaczymy co dalej.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

persy, to kiepsko, a był z tobą przy porodzie?

Aga84 u nas ok, ale my to mieszanka wybuchowa i tu się pokłócimy a za chwilę normalnie rozmawiamy 😁

Wiolka śliczniutka Majeczka, ty tez sie pokaz jak wyglądałaś 😜

laseczki napiszcie jakie dokumenty trzeba miec do księdza jak się chce załatwić chrzest
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

EMMAX MY MUSIELISMY DOSTARCZYC NASZ AKT MAŁZEŃSTWA, LENY AKT URODZENIA I ZASWIADCZENIA OD CHRZESTNYCH Z ICH PARAFII ZE MOGA BYC CHRZESTNYMI ORAZ ZASWIADCZENIA O SPOWIEDZI.

PERSY OJ NIE WIEM CO CI DORADZIC.. TAK JAK AGA84 RADZI , POROZMAWIAJ SZCZERZE Z MEZEM.. POWIEDZ MU ZE TY CZUJESZ ZE JEST PROBLEM MIMO IZ ON TWIERDZI ZE NIE MA. TYLKO SZCZERA ROZMOWA MOZE ROZWIAZAC TAKIE SYTUACJE.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NIE AGUS. BUDUJEMY TAK JAK WY. MAZ MIAŁ TROCHE OSZCZEDNOSCI, TROCHE NA SLUBIE DOSTALISMY I JAKOS DAJEMY RAADE. NIE WYOBRAZAM SOBIE DO KOŃCA ZYCIA SPŁACAC KREDYTU 🤪

POROZDAWAŁAM TROCHE OKLASKÓW 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

FREDKA TO ZALEŻY CZY Z KUPNEM ZIEMI I CZY WSZYSTKO KUPUJESZ JAWNIE NA FAKTURKĘ CZY STARASZ SIĘ TAK TROSZKĘ NA LEWO MATERIAŁY KUPIĆ 🙂

JEŻELI JAWNIE TO MOŻE OKOŁO 500 TYŚ A JEŻELI W TEN DRUGI SPOSÓB TO OKOŁO 300 TYŚ 🙂 ALE TO TAK WSZYSTKO W PRZYBLIŻENIU 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NO WIDZISZ EWO GDYBY MY W AUSTRII NIE PRACOWALI TO O DOMKU MOGŁABYM POMARZYĆ A TAK TROSZKĘ KESZU SIĘ ZAROBIŁO I WYBUDOWAŁO ALE ILE TO WYRZECZEŃ, DALEKO OD DOMKU, RODZINY, WIELE GODZIN PRACY NAWET PO 16 GODZIN DZIENNIE 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Emmax, tak był ze mną przy porodzie. Oczywiście jak się już kochamy to jest MIODZIO. Tylko że teraz ja mam większe zapotrzebowanie na seks niż on. 😉 😉 😉

Jesteśmy krótko ze sobą - 2 lata.

Co do remontu, kredytu itd. Niestety u nas wszystko się przesuwa z racji braku kasy na spłacanie kredytu. Muszę szybko znaleźć jakąś pracę.

A Madzia zjadła kaszkę - ryż z jabłkami. I zamiast iść spać to szaleje.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PERSY CO MADZIA TAK DO ZDJĘCIA SIĘ ROZPŁAKAŁA 🤨 🤨 🤨

MI TRUDNO COŚ PORADZIĆ W TWOJEJ SYTUACJI 😞 😞 JA TO MOGŁABYM ZGRAĆ SIĘ Z TWOIM MĘŻEM BO JA OSTATNIO TEŻ COŚ NIE BARDZO TEGES 🤢 😁 😁 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...