Skocz do zawartości

grudniówki2 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 45,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • fredeczkaa

    4147

  • mittka

    4665

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Ewo no ona ma rupie w dupie 😁 nie wysiedzi na miejscu.Ogólnie popołudnie jest koszmarne nie chce spać jak już uśnie to za chwile jest płacz niemiłosierny nie wiem co jej tak przeszkadza 😞

A rajtuzki kupiłam kiedyś w lidlu mam też niebieskie i białe w niebieskie paseczki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mittka ale ujęcie ! niezłe akrobację 🤪 🤪 🤪
Wczoraj mierzyłam mojego Kamilka i mierzy 71 cm! 🤪
A z okazji skończenia 4 miesiąca kupiliśmy mu wczoraj fotel samochodowy 0-25kg. Bo ten do 9 kg już mały poza tym jest pożyczony i musimy oddać bo nowemu dzidziusiowi się przyda 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MY PO DŁUGIM SPACERKU. POGODA PIEKNA. PÓŁ DNIA SPEDZIŁYSMY Z LENKA U NAS NA BUDOWIE. WSPÓŁCZUJE WAM TYCH MIESZKAŃ Z TESCIAMI, Z RODZICAMI. MY MIESZKAMY SAMI, NIEDŁUGO BĘDZIEMY MIESZKAĆ W NASZYM WYSNIONYM DOMKU ALE TO TEZ KOSZTEM TEGO ŻE MĘZA WIIECZNIE NIE MA BO CIĘZKO NA TO WSZYSTKO PRACUJE....


MITTKO ALE MASZ AKROBATKE W DOMKU 🙂 A RAJTUZKI DLA LENKI MAM IDENTYCZNE 🙂 TEZ KUPIŁAM W LIDLU 2 PARY 🙂


KAROLCIA WITAJ SPOWROTEM I ZAGLĄDAJ CZĘSCIEJ 🙂


EWO SUPER ZE DOSTALIŚCIE KREDYT, GRATULUJĘ 🙂



ASIULA NAJLEPSZEGO DLA KAMILKA Z OKAZJI 4 MISIĄCA ŻYCIA 🙂







I NIE PAMIETAM WIĘCEJ 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
jestem w domku...

ale te nasze dzieciaczki sliczne... grudzien to wspanialy miesiac na dzieciaczki 🙂

zaraz ide cos zjesc bo jak nigdy to jestem glodna a staram sie nie jesc po 18 ale coz 🙂

zaraz sprobuje Was oklepac i zmykam do urwisa bo troche marudzi z powodu tego zabka 🤪

nadal jestes w szoku, ani sie obejrzyc to dzieciaczki beda siadac, potem chodzic i wolac MAMA !!!!

buziaczki dla Was...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzieki za oklaska 😉 ja niedawno porozdawalam wiec limit wyczerpany hehe 😉 kurcze cos mi sie porobilo i nie moge robic polskich liter

Aga84 masz racje, ani sie obejrzymy a do szkoly pojda nasze szkraby 😉

AgaK a mi sie dzisiaj nie chcialo spacerowac, usiadlam na lawce i telepalam wozkiem 😁

Teraz czekam na mezolka az wroci z pracy i przywiezie kolacje ze sphinxa 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rosną rosną dzieciaczki w oczach 🙂 A mój własnie zasnął w momencie. Taki zmeczony. Wiecie tez ma bąbelka na dziasełku, tylko tam gdzie jest miejsce na 2.
Uciekam. Śpijcie dobrze mamusie i dzieciaczki 🙂
Dziekuje za oklaski. Ciekawe kiedy uda mi sie wam rozdac??? 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziewczyny 🙂

dzieki za uznanie dla sukienki 🙂

tak sie ciesze ze ja przywiezli! 🙂

niunia zasnela ... ale niedlugo pewnie sie obudzi 🙂

nie nadrabiam was bo.... ? mi sie nie chce 😁 dzisiaj zalatany dzien mialam 😉

Jeszcze dodaje zdj biuzuterii 🙂

[URL=http://img535.imageshack.us/i/bizuuu.jpg/][IMG]http://img535.imageshack.us/img535/3528/bizuuu.jpg[/IMG][/URL]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No fredeczka będziesz wystrzałowo wyglądać 🙂

Jej moja też śpi i mam nadzieję że się nie będzie budzić bo ostatnio lubi postękać przez sen 🤔
Dała mi dzisiaj popalić,a mnie dziś brzuch boli jak na okres więc pewnie za 10 dni go dostane 😜 ale fatalnie się czuję 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HEJ MAMUSIE 🙂

ALE NABAZGRAŁYŚCIE 🤪 😁 😁 😁 😁 I TAK JUŻ NIE PAMIĘTAM TEGO CO BYŁO NA POCZĄTKU 😜 😜 😁 😁 😁
KAROLCIAAA KOPĘ LAT 😁 😁 😁 😁 🤪 🤪 🤪 🤪
SANDRUSIA JEST CUDOWNA 🤪 🤪 🤪

MITTKO ALE MASZ AKROBATKĘ W DOMKU 😁 😁 😁 😜 😜 😜

FREDKA SUPER WYGLĄDASZ 🤪 🤪 🤪

I DZIĘKI ZA OKLASKI 😘 😘 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...