Skocz do zawartości

grudniówki2 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 45,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • fredeczkaa

    4147

  • mittka

    4665

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

AGA MOJEGO MĘZA BRAT MA HUTROWNIĘ GRZEJNIKÓW ORAZ AKCESORIÓW ZWIĄZANYCH Z OGRZEWANIEM. DZIĘKI TEMU DOŚĆ SPORO ZAOSZCZEDZIMY NA TYCH RZECZACH. JEŚLI JESZCZE NIE KUPILIŚCIE TO POLECAM ZAJRZEĆ 🙂 ROZPROWADZA PO CAŁEJ POLSCE http://grzejnikieca.pl/ SPRZEDAJE RÓWNIEZ NA ALLEGRO http://www.allegro.pl/show_user_auctions.php?uid=2454033 NAWET KIEDYS PRACOWAŁAM U NIEGO ALE ZA BARDZO SIE KŁÓCILISMY I ODESZŁAM - CIEZKI TYP 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AGUŚ DZIĘKUJĘ ALE JUŻ MAMY GRZEJNIKI KTÓRE JUŻ NAWET NA ŚCIANACH WISZĄ 🙂 MAMY RURKI DO OGRZEWANIA PODŁOGOWEGO I OSTATNIO KUPILIŚMY FOLIĘ POD OGRZEWANIE PODŁOGOWE 🙂

MYKAM PO STARSZE DZIECKO DO ZERÓWKI 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam

U nas noc do d.... mały coraz cześciej się budzi, marudzi... o 7 koniec spania bo kupa i co go zasypiał przy cycu to kolejna kupa i tak już 3 były... masakra

A dziś leżałam w łóżku i mały zaczął sie budzic, ja patrzę na łóżeczko a tam jego główka wystaje!!! ponad łózeczko podchodzę a mały cycek leżał na brzuszku z rączkami ułożonymi wzdłuż ciała jak Małysz w trakcie lotu :P i tak wyyysoko główke podnosił 🙂 wstawię focie jak mi się uda.

Aga Lenka faktycznie duuuuża! i jakiego ma fajniego konia! ja też chce córeczke! no a ten uśmiech w wannie powala na kolana! mała kokietka 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam 🙂

Strasznie dużo miałam do nadrobienia, więc nie dam rady odnieść się do wszystkich postów.

Wiolu nie sądzę by była w ciąży... takie nieregularne miesiączki mogą jeszcze się utrzymać. A gdyby nawet to była ciąża, to wszystko zależy od stanu blizny. Moja mama zaszła w ciążę 6 miesięcy po cc a wtedy jeszcze cięto klasycznie, wzdłuż brzucha 😉
Rozumiem Twój niepokój, dlatego trzymam kciuki, by wszystko było ok 😘

AgnieszkoW ależ Twoja księżniczka jest przesłodka 🤪 Możesz być z siebie dumna, bo pięknie Ci rośnie gwiazdeczka 🙂

Kajtucha silny Szymuś 🤪

Akompf dzięki za schemat, bo mi go wcięło 😉

Fredeczko bardzo ładnie wyglądasz 🙂

Co do ząbków... Mogą wychodzić różnie, czasem nawet właśnie dwójki jako pierwsze 😉

Marika niedługo zje swoje rączki, non stop je gryzie, ssie i memła 😉 Ale ząbków nie widać 😉
Ostatnie trzy dni była strasznie marudna... Najchętniej chciałaby bym była non stop w zasięgu jej wzroku 🤨 Na szczęście nie potrzebuje być noszona na rączkach, więc chociaż tyle dobrego 😉
W ogóle to niedługo to bujaczek pójdzie w odstawkę, bo mała siada w nim i obawiam się, że niedługo się przefiknie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja tez nie pamietam kiedy wazylam 55 kg ale doprowadze do tego stanu a przynajmniej mam taka nadzieje! 🙂

Dziewczyny jakie nasze dzieciaczki sa sliczne!! 🙂

a moja wciagnela 150ml gestej kachy i w placz ze glodna, a 3 godz temu wtrabila 210ml mleka ... ojj glodomorek maly 🙂

teraz lezy na kocyku i sie bawi krzyczac na caaaaaaly dom :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...